Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתחיל להתאמן באומניות לחימה

POHUIST
שימו לב! השרשור הזה בן 4183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אני חדש בתחום וואני מעוניין להתחיל להתאמן באחד סוגי אומניות הלחימה ולא יודע מה מתאים לי...

אני מחפש סוג של אומניות לחימה שמערבת רגליים וידיים

מוכן לקבל בעיטות ואגרופים זה חלק מהאימון - אבל כמובן לא כל אימון להפצע

תחרויות לא מעניינות אותי

אני ישמח להמלצה לסוג של אומניות לחימה וגם על המלצה למקום ספציפי ברמת גן\גבעתיים\תל אביב

תודה ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייקידו עם שילוב קרב מגע

לא יודע להמליץ על מקומות

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי יש רק 2 "סגנונות" לגיטימיים:

MMA וקראטה קיוקושין.

שניהם עונים על הדרישות שלך וייתרמו לך המון (מדבר מניסיון של 7 שנים).

עשה גוגל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אגרוף תאילנדי זה מצויין.

לא מכיר אישית את האימונים אצל המאמן, אבל ע"פ המוניטין זה צריך להיות אחד המועדונים הטובים באיזור המרכז.

http://www.hoogel.co.il/Content/Advertisement.aspx?DealId=234&ProductId=1

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התאמנתי 4 שנים בקרב מגע בתל אביב, אך המקום נסגר.

כיום אני מתאמן בקפואירה ואני חייב להגיד שזה נהדר. נכון, חסר קצת ה"מגע" שהכרתי מבעבר אך אני מאוד נהנה מהאימונים והגוף לומד המון. אם תרצה אשמח לכוון אותך.

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני מתאמן בג'ו ג'יטסו, זו אומנות לחימה שמשלבת הרבה אומניות אחרות כמו למשל, ג'ודו, אייקידו, אגרוף, אגרוף תאילנדי וכו'.

במהלך האימון לומדים טכניקות, ז"א תקיפה, הגנה מאגרופים, בעיטות, סכינים, מקלות וכו'. יש קרבות, הקרבות הם FULL CONTACT, ז"א בעיטות לפנים, לרגליים, אגרופים. האימון בד"כ מורכב מחימום בהתחלה, כמה תרגילי טכניקה ומסיימים בקרבות.

המכון נמצא ברמת גן:

http://www.matijj.com/

יש באתר סרטוני וידאו, אתה יכול להתרשם.

האימונים הם לא קלים אבל אני יכול להגיד לך שאחרי כמה שנים אתה יוצא משם חזק כמו סלע.

אתה יכול להגיע לאימון ניסיון, דבר עם הסנסאיי לפני. אם אתה מגיע, חפש את עדי, חגורה ירוקה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה - מה המטרה שלך כאן? לפתח כושר גופני ומתוך אהבה לדבר? או שמא לפתח יכולות הגנה עצמית?

אם כושר זה מה שחשוב לך, יש המון אומנויות לחימה שיתנו לזה מענה. רק החימום הראשוני בכל אומנות full contact יגרום לך להיכנס לכושר צ'יק צ'ק. בהקשר של הכיף וההתחברות לאומנות - לכל אומנות לחימה יש את הייחוד שלה. ויותר חשוב מהאומנות, חשוב המאמן שידע ללמד אותה. ככה שזה מאוד משתנה ממכון למכון ויכול להיות שלא תתחבר לשיטה x במכון y אבל במכון z מאוד תאהב אותה. אי לכך אל תפסול באימון הראשון ושנית, אם אתה מתחבר אבל נראה לך ש"משהו מסריח" וחובבני אל תהסס לנסות במכון של מאמן אחר. לך לכמה שיעורי נסיון במכונים של אומנויות שונות כדי לראות למה אתה מתחבר. אם תענה, אנסה לכוון אותך יותר - האם אתה מעוניין באומנות שמתאפיינת יותר בלוחמה במצב עמידה? באומנות שמתמחה בלוחמה והיאבקות על הקרקע? (יותר הפלות, בריחים ונעילות מאשר אגרופים ובעיטות, ויש לך mma שם הכינו בשבילך סלט וערבבו את הכל:wink:) או אולי אמנות "תיאטרלית" יותר?

אם הגנה עצמית זה מבוקשך, כדאי לפנות לאומנויות לחימה "פרקטיות" יותר כמו mma ש exodus ציין \ אגרוף תאילנדי \ קרב מגע, המתאפיינות בסט תנועות דיי פשוט אך בו זמנית יעיל להפליא, וכיוצא מכך גם קל ללמידה, ככה שאחרי כמה חודשי אימונים המתאמן כבר מתחיל לפתח רמה מסויימת של יכולת הגנה עצמית. אומנויות לחימה אחרות שמתאפיינות בתרגילים מורכבים יותר (למשל נינג'יטסו, אייקידו, ג'יוג'יטסו, קפוארה ועוד המון אחרות) הן יעילות לא פחות, אך כדי שהמתאמן יוכל להפיק מהן תועלת במימד ההגנה העצמית הוא יצטרך להתאמן תקופה ארוכה בהרבה (כמה וכמה שנים בדר"כ).

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שתמצא בכל מכון בן זוג לאימונים. אם לא בן 30 אז בן 16 בגודל של בן 30 :wink: וברצינות - בכל מכון נורמאלי יהיו מתאמנים מכל קשת הגילאים. מגילאי העשרה ועד גילאי 40+ בקשר ללהתחיל - אם עושים זאת נכון, לאט ובזהירות, אף פעם לא מאוחר מדי.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים, וזה האמת יותר תקף לנושא המדובר" "זה לא הגיל, זה התרגיל". איפה שאני מתאמן הקבוצות מחולקות לפי גילאות, הקבוצה של הבוגרים, הגיל הממוצע הוא באזור ה 30+, הבחור הצעיר ביותר בקבוצה הוא בערך בגיל 17 והמבוגר ביותר בן 65.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש הגנה עצמית וגם כושר, מה שכן אני מחפש מקום או שיטה שלא שוברים אותך

והעדפה לכיוון שמלמד אגרופים ובעיטות

תודה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...