Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CBR 125..האזרח רוכב ומתאכזב?

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 7157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2973198,00.html

(YNET)

והנשיא אומר...CBR עלק..צעצוע..אופנוע של ברבי..משחקים בנדמה לי..מוכרים ב "טוי אר אס"...

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2973198,00.html

(YNET)

והנשיא אומר...CBR עלק..צעצוע..אופנוע של ברבי..משחקים בנדמה לי..מוכרים ב "טוי אר אס"...

אולי צעצוע, אבל "מיתלהבי" ה 50CC יוכלו להיתלהב "עד הסוף"... (כשיאושר החוק)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי עלי להתלהב ב30K ש"ח...
מה? ההורים שלך לא קנו לך מיול כשהיית קטן? מה? לא?!

ואני חשבתי שאני היחידי כאן שלא קנו לו :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם צעצוע יקר , ללא שום סיבה מוצדקת, בדומה לאחיו הXR125.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן חיכיתי למבחן הזה...

עכשיו הולכים לקרוא ולהתרשם (הובטח לי אופנוע חדש או מקסימום בן שנה ביום הרישיון שלי וזאת אחת הבחירות..)

**עריכה**

אחרי הקריאה.

האם יש אפשרות לשנות יחסי העברה?

צמיגים להחליף? מומלץ?

ולהוסיף כוח אפשרי? בדרך חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן חיכיתי למבחן הזה...

עכשיו הולכים לקרוא ולהתרשם (הובטח לי אופנוע חדש או מקסימום בן שנה ביום הרישיון שלי וזאת אחת הבחירות..)

**עריכה**

אחרי הקריאה.

האם יש אפשרות לשנות יחסי העברה?

צמיגים להחליף? מומלץ?

ולהוסיף כוח אפשרי? בדרך חוקית.

אז מה שאתה בעצם רוצה זה...אופנוע אחר...לא?

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ נראה לי לי שכן ולא ביחד.

אני מחפש שהאופנוע יהיה מיועד לכביש ולפה הולך הסי בי אר במדויק אני מחפש שיהיה אמין וגם לפה ההונדה הולכים ואני מחפש שהיה היצע חלקים נורמאלי בניגוד לדרבי ואפריליה וגם פה הונדה מנצחים.

וגם אני יכול לקבל אחד כזה רק שאני רוצה שבאמת ינסע בצורה נורמאלית ויהיה טיפה יותר חזק ושיחסי ההעברה יהיו יותר שפויים ולא יצרו מצבים לא נוחים בנסיעה.

ואני עדיין רוצה שיהיה רשום עליו honda cbr 125 (יש עליו rr בסוף?).

יש לך ממולצים במקומו מר נשיא?

מישהו יודע אם הקורינטים הממונעים חוקיים אני רוצה להוציא את שלי אל מחוץ לכיסוי שלו ולהתחיל לרכב כמה שאפשר לעבר השקיעה (רק שלא יגמרו המצברים רק שלא יגמרו המצברים!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ נראה לי לי שכן ולא ביחד.

אני מחפש שהאופנוע יהיה מיועד לכביש ולפה הולך הסי בי אר במדויק אני מחפש שיהיה אמין וגם לפה ההונדה הולכים ואני מחפש שהיה היצע חלקים נורמאלי בניגוד לדרבי ואפריליה וגם פה הונדה מנצחים.

וגם אני יכול לקבל אחד כזה רק שאני רוצה שבאמת ינסע בצורה נורמאלית ויהיה טיפה יותר חזק ושיחסי ההעברה יהיו יותר שפויים ולא יצרו מצבים לא נוחים בנסיעה.

ואני עדיין רוצה שיהיה רשום עליו honda cbr 125 (יש עליו rr בסוף?).

יש לך ממולצים במקומו מר נשיא?

מישהו יודע אם הקורינטים הממונעים חוקיים אני רוצה להוציא את שלי אל מחוץ לכיסוי שלו ולהתחיל לרכב כמה שאפשר לעבר השקיעה (רק שלא יגמרו המצברים רק שלא יגמרו המצברים!!)

אני?.אני לא ממליץ על דברים שלא רכבתי עליהם...חוץ מעל אנג'לינה ג'ולי...שאומנם לא רכבתי עליה..אבל אני מרשה לעצמי להמליץ לכל אחד ואחד..

בכל מקרה..בנוגע לאופנוע..אם אתה בראש של הCBR.ומתאים לך..ולכיס (מי אמא הונדה..מי אמר CDI..)..תפאד'ל....לך על זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני?.אני לא ממליץ על דברים שלא רכבתי עליהם...חוץ מעל אנג'לינה ג'ולי...שאומנם לא רכבתי עליה..אבל אני מרשה לעצמי להמליץ לכל אחד ואחד..

בכל מקרה..בנוגע לאופנוע..אם אתה בראש של הCBR.ומתאים לך..ולכיס (מי אמא הונדה..מי אמר CDI..)..תפאד'ל....לך על זה..

לא הבנתי את הסוגריים..

הכיס יתאים אם הבגרויות יתאימו..

לא ענית לי על השאלות לגבי שינוי יחסי העברה צמיגים וכוח מומנט.

יש לך עוד אפשרויות בשבילי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הסוגריים..

הכיס יתאים אם הבגרויות יתאימו..

לא ענית לי על השאלות לגבי שינוי יחסי העברה צמיגים וכוח מומנט.

יש לך עוד אפשרויות בשבילי?

בנוגע לסוגריים..אמא= אמר...טעות כתיב..

מחלה קלה של ההונדה זה הCDI ...תאמת..לא יודע מה קורה בשנתונים החדשים שלהם...

וכמו שאמרתי..לא עונה על דברים שאני לא מבין בהם...פשוט ..כל הדרישות שהעלת מקודם..זה בעצם יהיה יותר קל אם תמצא אופנוע מדגם אחר..פשוט יותר חזק..רק הבעיה שבארץ ..עם המבחר..זה יבוא על חשבון שנתונים (ראה ערך קוואסקי 250..ה GPX..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר קודם כל אני צריך שהחוק יעבור.....

תודה רבה על העזרה.

בוא נראה מה ילך עוד כמעט שנתיים עד שאני יגיע לרישיון אולי עד אז האופנוע הזה יהיה בסדר.

מחכה למבחן בפג'ז!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי תהיות:

1.למה הבדל המחירים העצום בין ה-CBR ל-XR בארץ?

ב-UK ההבדל עומד על כ-150 יורו.

2. גונבה שמועה לאוזני שיחס ההעברה של ההילוך השישי כל-כך גבוה מפני שהמנוע מתפקד באופנועים אחרים כ-150 עם, כמובן, עוד כוח. אמיתי? לא אמיתי?

בכל מקרה הכתבה במוטו די "הפוכה" מהכתבה הזו. אני מניח שמי שבאמת ירצה לרכוש אחד יבצע נסיעת מבחן.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הכתבה במוטו די "הפוכה" מהכתבה הזו. אני מניח שמי שבאמת ירצה לרכוש אחד יבצע נסיעת מבחן.

אתה גולש בפורום של פול גז ומעיז להטיל ספק במסקנות כותבי האתר?

:shock:

:-P

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שמוטו יקנו את האופנוע הזה!

|איקון של הנשיא עושה תנועה ביד של "יאלה יאלה" וטורק את הדלת אחריו|

:-D :-D :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...