Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CBR 125..האזרח רוכב ומתאכזב?

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 7164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור מה נשאר לנו..

האופנוע מיועד לנוער משמע אליי,אין פה לאף אחד חוץ מאולי 2 אנשים ניסיון רכיבה על האופנוע הזה ככה שאף אחד לא יכול לבוא ולצעוק עליי שאני רוצה אותו בגלל שרשום עליו cbr ושהוא גדול עליי בכמה מידות.

תודה לכל מי שהגיב פה בצורה נכונה כמו טל שביט ועוד כמה.

כמה קיבלת בהבנת הנקרא?

היחיד ש"צעק" עלייך שאתה רוצה אותו בגלל שרשום עליו CBR, הוא טיגר.

כל השאר "צעקו" על זה שאתה לוקח חלק באשכול הזה, כמו בכל אשכול אחר, שכבכללי הפורום רשום במפורש שחסרי רישיון לא יצריכים/יכולים להשתתף בדיונים כאן.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה קיבלת בהבנת הנקרא?

היחיד ש"צעק" עלייך שאתה רוצה אותו בגלל שרשום עליו CBR, הוא טיגר.

כל השאר "צעקו" על זה שאתה לוקח חלק באשכול הזה, כמו בכל אשכול אחר, שכבכללי הפורום רשום במפורש שחסרי רישיון לא יצריכים/יכולים להשתתף בדיונים כאן.

סליחה שאני מעלה את זה כרובי אבל נאמר פעם "חוקים נועדו כדיי להפר אותם".

וכרובי שאלה לי אלייך.

כמה פעמים עברת על החוק?

זהו.

אני כבר מלפני כמה ימים החלטתי שלא לכתוב כאן יותר (לשמחתכם) כי פשוט הרסתם לי את החשק.

בברכת שלום והמשך חים נעימים.

אלירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מעלה את זה כרובי אבל נאמר פעם "חוקים נועדו כדיי להפר אותם".

וכרובי שאלה לי אלייך.

כמה פעמים עברת על החוק?

זהו.

אני כבר מלפני כמה ימים החלטתי שלא לכתוב כאן יותר (לשמחתכם) כי פשוט הרסתם לי את החשק.

בברכת שלום והמשך חים נעימים.

אלירן.

פחות עוד אחד... ועוד אחד... עד שכולם יעזבו...

כמו שאומרים "פחות אחד יותר נחמד", נו כרובי? שמח?

אין מנהל טוב ממך, דבר אחד לא הבנתי... מה גורם לכם להרגיש מאויימים או "שנאה" כלפי "ילדים" כאלה שרושמים פה ואין להם רשיון, המטרה של הפורום היא לעזור בטעיות (אחת מהמטרות) ואתה דורכים עליה, בעיקר אתה אדון כרובי המנהל של הפורום...

בעיקרון, אני קראתי את רוב התגובות של אלירן, רובן ככולן נכונות, היו ויהיו לא נכונות... המטרה פה היא לתקן אותן, לעזור לו להבין את הטעות (אני מדבר בהקשר אליו, אבל זה כולל את כולם!).

אגב, כרובי, טיגר וכו'... גם אתם טועים לפעמיים, ולא רק לפעמיים... לא כך? וגם אתכם מתקנים חברכם לפורום שהם אתם עצמכם... תחשבו על זה... עוד שנתיים כשהפורום הזה יחגוג +2 להיום אלירן, אותו "ילד" שרצה לעזוב את הפורום יהיה כבר ב17 עם רשיון ל50 ביד, ויתכונן לרשיון ה500 שלו...

מה שאני מנסה לומר, זה שה"ילדים" האלה (שאני אחד מהם, למרות שלי יש רשיון, אז אני כשר) הם ה"עתיד" של התחום הזה בארץ, אני מכיר אישית 2 שאהבו את התחום רצח, ואחרי שהות של חודש חודשיים בפורום שכחו מהתחום, שכחו! ולמה? תנחשו...

יום טוב לכולם, אני בסה"כ מנסה להעביר פה דעה! אין פה שום דבר אישי לאף אחד...

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה אין לכם מה להגיד פתאום?

לא - סתם יש לנו גם חיים.

ולא שאני מאיץ בך, מזרז אותך או רוצה אותך בחוץ (זה רק אתם חיים בסרט הזה) אבל...

לפני זוג הודעות אמרת שאתה הולך, לא ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות עוד אחד... ועוד אחד... עד שכולם יעזבו...

כמו שאומרים "פחות אחד יותר נחמד", נו כרובי? שמח?

אין מנהל טוב ממך, דבר אחד לא הבנתי... מה גורם לכם להרגיש מאויימים או "שנאה" כלפי "ילדים" כאלה שרושמים פה ואין להם רשיון, המטרה של הפורום היא לעזור בטעיות (אחת מהמטרות) ואתה דורכים עליה, בעיקר אתה אדון כרובי המנהל של הפורום...

בעיקרון, אני קראתי את רוב התגובות של אלירן, רובן ככולן נכונות, היו ויהיו לא נכונות... המטרה פה היא לתקן אותן, לעזור לו להבין את הטעות (אני מדבר בהקשר אליו, אבל זה כולל את כולם!).

אגב, כרובי, טיגר וכו'... גם אתם טועים לפעמיים, ולא רק לפעמיים... לא כך? וגם אתכם מתקנים חברכם לפורום שהם אתם עצמכם... תחשבו על זה... עוד שנתיים כשהפורום הזה יחגוג +2 להיום אלירן, אותו "ילד" שרצה לעזוב את הפורום יהיה כבר ב17 עם רשיון ל50 ביד, ויתכונן לרשיון ה500 שלו...

מה שאני מנסה לומר, זה שה"ילדים" האלה (שאני אחד מהם, למרות שלי יש רשיון, אז אני כשר) הם ה"עתיד" של התחום הזה בארץ, אני מכיר אישית 2 שאהבו את התחום רצח, ואחרי שהות של חודש חודשיים בפורום שכחו מהתחום, שכחו! ולמה? תנחשו...

יום טוב לכולם, אני בסה"כ מנסה להעביר פה דעה! אין פה שום דבר אישי לאף אחד...

מישהו אמר שבעלי רישיון לא טועים ?:roll:

קראת את התגובות של אלירן בכ-ל האשכולות בהם הוא השתתף? סחתיין עלייך - אלו המון הודעות שבד"כ ל-א תורמות לאשכול (בדיוק כמו אלו של הנשיא) - אבל בנוסף לאי תרומתן, הן גם באות מאדם חסר ניסיון וחסר רישיון.

רשמת - "המטרה של הפורום היא לעזור בטעויות" ואני שואל - מי אמר זאת?

ואגב, לגבי אלו שהיו בפורום ונטשו את תחום האופנוענות "בגללנו" - כן יירבו !

אם זו הדרך לסנן מעולם האופנועים אנשים לא רציניים (שבגלל פורום החליטו פתאום ש"אופנועים זה לא בשבילם"), מה טוב...

ועכשיו, בהתאם לכללים של הפורום (ובעצם, גם בהתאם למה שנכון להיות עכשיו בפורום) - אנחנו נמשיך את הדיון המחכים הזה, במסרים אישיים.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר שבעלי רישיון לא טועים ?:roll:

קראת את התגובות של אלירן בכ-ל האשכולות בהם הוא השתתף? סחתיין עלייך - אלו המון הודעות שבד"כ ל-א תורמות לאשכול (בדיוק כמו אלו של הנשיא) - אבל בנוסף לאי תרומתן, הן גם באות מאדם חסר ניסיון וחסר רישיון.

רשמת - "המטרה של הפורום היא לעזור בטעויות" ואני שואל - מי אמר זאת?

ואגב, לגבי אלו שהיו בפורום ונטשו את תחום האופנוענות "בגללנו" - כן יירבו !

אם זו הדרך לסנן מעולם האופנועים אנשים לא רציניים (שבגלל פורום החליטו פתאום ש"אופנועים זה לא בשבילם"), מה טוב...

ועכשיו, בהתאם לכללים של הפורום (ובעצם, גם בהתאם למה שנכון להיות עכשיו בפורום) - אנחנו נמשיך את הדיון המחכים הזה, במסרים אישיים.

אל תדאג כרובי אני יכול להבטיח לך שברגע שהאשכול הזה ייעלם כך גם אני.

לא שיש לי משהו נגד הנשיא אבל רק בגלל שאתם חברים זה גורם לך לא להעיר לו?

אני לא נוטש את תחום האופנוענות בגללך או בגלל כל מישהו אחר הרצון לכלי דו'ג גובר אצלי כל רגע אבל רק רציתי להגיד לך שהפורום הזה וחלק ממשתמשיו פשוט מוציאים את החשק וגורמים לחשוב שכל האופנוענים כאלה קרים וחסרי לב (יסלחו לי אלה שלא).

ושוב לא ענית לי כמה פעמים עברת על החוק (פעם אחרונה שבדקתי היה לך סופרמוטו והתחרית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג כרובי אני יכול להבטיח לך שברגע שהאשכול הזה ייעלם כך גם אני.

לא שיש לי משהו נגד הנשיא אבל רק בגלל שאתם חברים זה גורם לך לא להעיר לו?

אני לא נוטש את תחום האופנוענות בגללך או בגלל כל מישהו אחר הרצון לכלי דו'ג גובר אצלי כל רגע אבל רק רציתי להגיד לך שהפורום הזה וחלק ממשתמשיו פשוט מוציאים את החשק וגורמים לחשוב שכל האופנוענים כאלה קרים וחסרי לב (יסלחו לי אלה שלא).

ושוב לא ענית לי כמה פעמים עברת על החוק (פעם אחרונה שבדקתי היה לך סופרמוטו והתחרית).

לא מבין מה קשור עניין ה"כמה פעמים עברת על החוק"...

(להערכתי, אני מבצע בין 15 ל-20 עברות בזוג הנסיעות שלי לעבודה)

ברגע שאתה נכנס למקום פרטי, אתה צריך ומחוייב להתנהג אחרת מהמקום הציבורי עם דגש בייתר שאת על כללי המקום - בד"כ זה עניין של נימוס ובפעמים אחרות, זה בגלל ש"האצבע יותר קלה על ההדק" אצל האחראיים על הכללים, בכל הקשור להרחקה שלך מאותו מקום..

(והפורום הזה הוא פרטי, אף חברה ענקית לא עומדת מאחוריו - רק ארנקים וחשבונות בנק פרטיים של אזרחים מן השורה).

ושוב - אף אחד לא הרחיק אותך - אתה מוזמן להשאר, לקרוא ולהפנים.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגר,

אתה מפספס לגמרי את הפואנטה שלי.

מה שאני מנסה לומר הוא, שאתה ירדת על בנאדם תוך התיחסות לאופנוע שמעולם לא רכבת עליו, ושאין לך מושג איך הוא מתנהג ומה אופיו. נכון שנורא הרגיז כשמוצלחי עשה את זה בפורום 8?

ה-CBR, איכויותיו והתאמתו לקהל היעד כלל לא שייכים לעסק!

טל

מבין את הנקודה שלך ומקבל אותה בהחלט.

האופנוע אולי בהחלט יתאים לנער מבחינת הכוח.

רכבתי על כלים מוגבלים. לא על הNSR ספציפית בצורתו המוגבלת.

התנהגות הכלים לא משתנה עדיין וזאת הנקודה שלי.

במבחן של פ. היו מספר תלונות לגבי האופנוע ובראשן המחיר.

כל הטענה שלי היתה, ועדיין עומדת, שעדיין האופנוע לא שווה את מחירו רק בשל הפוזה שהוא מספק, לדעתי.

לצעוק על הילד?

למה, לא חבל על מיתרי הקול?

זאת רק דעתי ודעתי בלבד שאני, לא הייתי מוציא 30K על אופנוע רק משום שכתוב עליו CBR, אלא אולי הייתי מחפש כלי מתחילים אחר.

בטח לא כבר במדינה שלנו אין הטבות לכלים האלה, לא מבחינת ביטוח, ולא מבחינת רישיון.

סליחה שלא הבהרתי את הנקודה שלי בנושא.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את הנקודה שלך ומקבל אותה בהחלט.

האופנוע אולי בהחלט יתאים לנער מבחינת הכוח.

רכבתי על כלים מוגבלים. לא על הNSR ספציפית בצורתו המוגבלת.

התנהגות הכלים לא משתנה עדיין וזאת הנקודה שלי.

במבחן של פ. היו מספר תלונות לגבי האופנוע ובראשן המחיר.

כל הטענה שלי היתה, ועדיין עומדת, שעדיין האופנוע לא שווה את מחירו רק בשל הפוזה שהוא מספק, לדעתי.

לצעוק על הילד?

למה, לא חבל על מיתרי הקול?

זאת רק דעתי ודעתי בלבד שאני, לא הייתי מוציא 30K על אופנוע רק משום שכתוב עליו CBR, אלא אולי הייתי מחפש כלי מתחילים אחר.

בטח לא כבר במדינה שלנו אין הטבות לכלים האלה, לא מבחינת ביטוח, ולא מבחינת רישיון.

סליחה שלא הבהרתי את הנקודה שלי בנושא.

מובן ביותר תודה על ההסבר המנומק טיגר.

חוזר ואומר אני לא מוצא הנאה באופנועי דו'ש ולדעתי האופנוע הזה יספק אותי מכל הצרכים ולאו דווקא פוזה (זה לא שאין עליו פשוט אני לא מחפש).

ולכרובי אני אמרתי שלהגיב פה אני לא חוזר לפחות לא בזמן הקרוב.

לקרוא אני בהחלט אקרא כי לא חסר פה חומר מעניין ואני עדיין קורא נלהב של האתר והפורום כאחד.

וכמו שג'נגו אמר: "אופנוען הוא מי שמפיק הנאה מרכיבה על כלי דו גלגלי" ואין ספק שאני אחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, אפשר?

איך הגענו לוויכוח על מה שאתם מיתווכחים מביקורת כזו או אחרת על ה CBR125???

ויותרה מזו, איך זה התפרס על פני 4 (!) עמודים?!

לא חבל על המקום בשרת?!

באמת, תתבגרו (תתגברו), בבקשה...

לי זה לא כיף לקרוא דיונים כאילו שגולשים מעבר לנושא המקורי. אני מאמין שאני לא היחידי...

חבל...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, אפשר?

איך הגענו לוויכוח על מה שאתם מיתווכחים מביקורת כזו או אחרת על ה CBR125???

ויותרה מזו, איך זה התפרס על פני 4 (!) עמודים?!

לא חבל על המקום בשרת?!

באמת, תתבגרו (תתגברו), בבקשה...

לי זה לא כיף לקרוא דיונים כאילו שגולשים מעבר לנושא המקורי. אני מאמין שאני לא היחידי...

חבל...

גילי

שמע, הכרוב העיר את זה פה... הוא ידע טוב מאוד שזה ימשך וימשך ו...

אם הכרוב רוצה, הוא יכול גם למחוק את כול זה, וישאר לנו אשכול בעל שני דפים בנושא בלבד.

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, הכרוב העיר את זה פה... הוא ידע טוב מאוד שזה ימשך וימשך ו...

אם הכרוב רוצה, הוא יכול גם למחוק את כול זה, וישאר לנו אשכול בעל שני דפים בנושא בלבד.

אולי תבדוק ותגבה את דברייך לפני שאתה זורק שטויות לחלל הפורום?

:?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...