Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות רכטמן קיה - מוסך מורשה ומרכז מכירה קיה ביפו - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מרכז שירות קיה רכטמן, מרכז שירות ומכירה קיה יפו.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות רכטמן קיה יפו - מוסך מורשה קיה יפו

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני מתרגש להיות הראשון שרושם על מוסך קיאה רכטמן ברח' שניצלר בתל אביב - יפו.

אני מטפל אצלו כבר למעלה מ 4 שנים, החל בספורטאז' של אישתי, ושביעות הרצון ממנו יחד עם שביעות הרצון מרכבי קיאה בכלל הביאו למצב שהקיאה סיד של אימי משנת 2011 מטופלת בו, הריו שלי שחגגה עכשיו שנה ראשונה גם מטופלת שם, גם ספורטאז' נוסף של קרובת משפחה מטופלת בהמלצתי שם, ועוד שתי קיאות של חבר מטופלות שם.

שורה תחתונה המוסך פועל על פי מחירי המחירון הרשמיים. אם אתם מחפשים את מסנן השמן והשמן הכי זול - לא תמצאו שם.

אם אתם מחפשים מוסך מומלץ, נקי, עם פינת המתנה נעימה (מים קרים, קפה/תה, עמדת אינטרנט ושרותים נקיים) ובעלי מוסך אריאל ודורון מקצועיים מאוד - זה המקום.

יצויין כי הבאתי לשם את הסיד של אימי אחרי תאונה קטנה, והיא טופלה שם מההתחלה ועד הסוף לשביעות רצוני המלאה, לרבות שיתוף הפעולה עם השמאים וסוכן הביטוח.

לחובתם - יש לשים לב לברירת המחדל שלהם להוסיף תוסף דלק לניקוי מערכת הזרקה במחיר לא זול בהשוואה למה שקונים בחנויות. אצלי יש להם הוראה לא להוסיף תוספים, לא לשים מים במיכל הניקוי של השמשות וכד'.

מקבלים לפני תחילת הטיפול הצעת מחיר מלאה ומסודרת בלי 'הפתעות'. אם יש משהו חריג, הם קוראים לבעל הרכב, מסבירים בסבלנות ומקבלים אישור.

המוסך מטפל בהמון מוניות קיאה דבר שיוצר לפעמים עומס.

אני מקפיד להגיע לשם ב 07:00 והרכב שלי הוא מהראשונים שנכנסים לטיפול.

אריאל מבין בספורטאג'ים הישנים (אלו עם הילוך כח) ונוסע בכזה משופר.

שורה תחתונה - בית טוב לטיפול בקיאות. אני ממליץ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממש קוראי מחשבות, גם אני רציתי לפתוח שרשור עם חוות דעת אחרי ביקור במוסך.

מדובר בקיה סיד משומשת שנרכשה לאחרונה, מדובר ברכב מאוד שמור שעשה פחות מ-8K ק"מ בשנה.

בעל הרכב הקודם טיפל במוסך ולכן חשבתי שהדבר הכי נכון זה להמשיך לטפל במוסך שמכיר את הרכב.

קבעתי טיפול ליום שישי וממש התפלאתי שלא ביקשו בכלל פרטים מזהים.

השתדלתי להגיע כמה שיותר מוקדם למוסך ולמרות שהגעתי ברבע לשמונה כבר היו מעל ל-10 רכבים בתור.

דווקא בניגוד לדיסקו אני לא ממליץ להגיע לפני שהמוסך פותח כי אז מתחילים לריב איך הוא נכנס לטיפול/יצא לפניי וכו'.

מסקירה של הקבלות של הטיפולים הבנתי שהמוסך מנסה לדחוף חלפים לפי מה שהיצרן רושם ולא מעניין אותם אם הרכב בכלל לא נסע.

איך שהגעתי ישר הוציאו לי הצעת מחיר להחלפת שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר ופלאגים.

שאלתי את הפקידה איך היא החליטה שצריך להחליף פלאגים אם בטיפול האחרון החליפו והרכב עבר פחות מ-8K ק"מ מאז.

כתגובה היא פשוט הדפיסה לי הצעת מחיר זהה בלי הפלאגים.

הבנתי לאן נושבת הרוח ונכנסתי לחדר המתנה. לאחר כחצי שעה לקחו את הרכב לטיפול.

למזלי הרכב נלקח לצד השני של הכביש, הצד שרחוק מעמדת הקבלה וממנהל העבודה. יכלתי לעמוד ליד הרכב, להסביר למוסכניק החביב שאני לא כספומט של המוסך ושאין סיבה להחליף סתם חלקים רק בגלל שהיצרן המליץ להחליף. ובאמת הפלאגים היו בסדר, על הפילטר אוויר לא הצלחתי לשכנע אותו לוותר (יצא חדש לגמרי).

המוסכניק הנחמד גם הציע לבדוק את הפילטר אוויר והוא יצא שחור משחור (3 שנים לא החליפו), הציע חלופי אבל סירבתי בנימוס (כשאני מחליף אני מעדיף להשקיע ולא לחסוך, מה שמפריע לי הוא שמחליפים כשלא צריך).

הטיפול לקח כשעה ואחרי פחות משעתיים יצאתי לדרכי לטסט (כמובן עבר בלי בעיות). המחיר היה מפתיע לטובה רק בגלל שובר שקבלתי בזמן העברת הבעלות. ההצעת מחיר הראשונית הייתה סטנדרטית לגמרי בהשוואה למוסכים מורשים אחרים שהייתי בהם.

לסיכום, יצאתי מהמוסך ברגשות מעורבים. אני לא יכול להגיד בלב שלם שאני אגיע למוסך בשנה הבאה. המוסכניק המאוד נחמד כל הזמן הסתכל מעבר לכביש לבדוק שמנהל העבודה לא באזור כי כנראה שזה לא לרוח המוסך לחסוך ללקוחות כסף. בנאדם שלא מבין ברכבים, כמו הבעלים הקודם של הרכב, היה משאיר את הרכב בידיים ה"נאמנות" שלהם ומקבל בסוף היום חשבונות מנופחים (שכמובן עבורו נראו סבירים כי הוא לא מבין).

מצד שני יש את עניין האחריות ל-7 שנים שאני חושש שתהיה בעיה לממש אם אני אעבור למוסך כללי.

בקיצור, המוסך בהחלט סביר אבל כדאי שתגיעו מוכנים ולא לקחת כל דבר כמובן מאליו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

עברה שנה,

לפני שבועיים הכנסתי את הסיד של אימי (2011) לטיפול וביקשתי שיעבירו את האוטו טסט כי לא היה לי זמן לזה. האוטו הוכן לשביעות רצוני המלאה, טופלו כל הדברים שהיה צריך, האוטו עבר טסט כשאני משלם למוסך בגין השירות, וזה היה ידוע וברור מראש. שורה תחתונה עוד שנה של שקט עם הסיד.

אתמול בוטלה פגישת עבודה ב 14:00 ומצאתי חלון של שעתיים. התקשרתי למוסך ושאלתי אם אפשר להביא את הריו לטיפול שנתי. נעניתי בחיוב "בוא עכשיו". באתי.

תוך 3 דקות האוטו היה כבר על הליפט מטופל. לראשונה בחיי, מאז שיש לי אוטו, בדק המכונאי שטיפל באוטו לחץ אוויר בצמיגים. האוטו עבר טיפול 30,000 / שנתיים, (האוטו עם 24 אלף ק"מ) ואז אני רואה את המכונאי המטפל נכנס למושב שליד הנהג ומתעסק עם משהו. נתתי לו לסיים, וניגשתי אליו לשאול מה עשה. הוא הסביר שהוא הפעיל את המזן ושמע רעש רקע חלש. פירק את הפילטר של המזגן, ניקה אותו. ניקה כמה עלים שהיו שם עם לחץ אוויר והחזיר חזרה. בקיצור - טיפול מלא ושלם.

כשביקשתי לשלם ולקחת את האוטו, ביקש אריאל שהוא הבעלים שאני אמתין חמש דקות, והתעקש שהוא יקח את האוטו לשטיפה, וכך היה. שורה תחתונה - תמורה מלאה לכסף. פשוט כך. אני לא מחפש לחסוך 100 או 150 שקלים בטיפול. אני רוצה לדעת שהאוטו מתוחזק לפי הנחיות היצרן.

אני עדיין מרוצה מאוד וממליץ על המוסך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל במוסך מורשה הילוך שישי באר יעקב בקיה שלי מאוד מרוצה מהם האמת שגם עבדתי אצלם עד לפני חודש בתור נהג ב'. כרגע מחפש מקום עבודה שיתאים לי ללימודים אני מתחיל מכינה בגרויות עוד חודש .

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...