Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שוקל לקנות רכב) שנת 00' - שוקל לבדוק אותו במכון או להזמין שמאי. מה כדאי?

brizer2
שימו לב! השרשור הזה בן 4197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני חדש בפורום ובכללי בנושא הזה של הרכבים.

בזמן האחרון חיפשתי רכב ראשון בשבילי, עד תקציב של 15 אלף. (לא כולל ביטוחים וכל המסביב)

מצאתי רכב ידני, שנת 2000, מבחינה חיצונית ואסתטית - נראה מעולה!

המוכר טוען שהחליף טיימינג, אי אפשר לבדוק את זה.

ראיתי את הרכב מבחוץ - הצמיגים חדשים, הרכב כנראה אחרי צבע כללי (נראה מושקע מאוד), מגנזיום וספוילר. האוטו נראה שמור מבחוץ ובפנים.

לא פתחתי מכסה מנוע כי המוכר לא יכל להגיע.

רציתי להתייעץ עם חברי הפורום, למרות שהבנתי שלא עושים את זה לרכב בשנתונים ובתקציב הזה,

אני רוצה לקחת את הרכב למכון בדיקה (קומפיוטסט) או להזמין שמאי שיבדוק לי את הרכב.

אני לא חי באשליות ואני יודע שיהיו בעיות - השאלה איך אני מתרגם את ה-"סינית" של המכון לעברית?

איך אני יודע כמה יעלה לי לתקן את כל הליקויים (לפחות את הרציניים) וכמה יהיה אפשר להתמקח על המחירון?

אשמח לקבל תשובה מפורטת במיוחד כזאת שתתאים לאחד שלא מבין ברכבים ממש :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אני חדש בפורום ובכללי בנושא הזה של הרכבים.

בזמן האחרון חיפשתי רכב ראשון בשבילי, עד תקציב של 15 אלף. (לא כולל ביטוחים וכל המסביב)

מצאתי רכב ידני, שנת 2000, מבחינה חיצונית ואסתטית - נראה מעולה!

המוכר טוען שהחליף טיימינג, אי אפשר לבדוק את זה.

:wink:

ברור שאפשר לראות את זה..שיראה לך קבלה עם פירוט עבודות מהמוסך. אם אין לו,מבחינתך הוא לא החליף..

אף אחד לא מחליף טיימינג באוטו ישן ולא שומר את הקבלה.

בכללי, תבקש לראות פירוט טיפולים, זה משהו מאוד בסיסי וחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח למכון בדיקה - שמאי יעלה יותר - ולא בטוח שימצא את כל התקלות (גם מכון לא בטוח שימצא - אך ההסתברות יותר נמוכה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...