Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות שמשון - מוסך מורשה פיאט ביהוד - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מרכז שירות שמשון, מוסך מורשה פיאט בעל 40 שנות וותק הממוקם ביהוד.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות פיאט שמשון - מוסך מורשה פיאט ביהוד

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו (לפני שנתיים+) אחי טיפל שם בפונטו 60 שלו והשירות היה מצויין. הרכב היה נכנס לטיפול בזמן שנקבע ותמיד הסבירו מה התקלות שנמצאו ברכב ומה הפתרונות (באם שימוש בחלק תחליפי או מקורי).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי ביקור במוסך בעקבות כישלון בטסט טופלתי ע"י חיים, בנו של שמשון, האגדי, כך נודע לי מפי מקורות יודעי דבר (כנראה).

בחרתי במוסך אחרי שהתייאשתי מהמחירים בהם נקב המוסכניק הקבוע שלי, לאחר שלמדתי והבנתי שהוא מפקיע מחירים מחוץ לפרופורציה.

היה אדיב, בדק את הרכב, גילה כמה בעיות נוספות אך לא לחץ על התיקון ושיטח בפני בשפה מקצועית אך פשוה (יש לי ידע מסויים ברכב, אך רחוק מלהיות מספק בהנת כל בעיה) איזה סיכון נובע מכל בעיה.

בסופו של דבר סיכמנו להחליף גומיות לשתי הציריות ולהחזיר את תושבת הגיר שהשתחררה. כל התענוג עלה 970 ש"ח בערך, כולל מע"מ וכולל עבודה. מחיר לא זול אך מתקבל על הדעת.

השירות היה אדיב ומקצועי, זריז יחסית (יכול היה גם להיות מאוד זריז אך הגעתי באמצע היום ומיהרתי לחזור לעבודה) נחמד והוגן.

מומלץ בחום למי שמוכן להשקיע טיפה יותר בפיאט שלו כדי לשמור עליה לאורך זמן.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
פניתי בעבר כדי לקבל טיפול לרכבים קצת ישנים וסורבתי בנימוס.

אני חושב שמי שלא מוכן לשרת מכוניות ישנות לא זכאי לקבל המלצה.

פנית עם פיאט ישנה אן עם סתם רכב ישן?

בכל מקרה, טיפלתי שם בפיאט שלי כל זמן שהייתה אצלי (למעט הטיפול הראשון, מה שגרם לי לבוא לשם מלכתחילה).

אח"כ התווספה הפיאט של הורי ושל 2 מחברי.

לפני שעזבתי את הארץ הפיאט נמכרה לדודתי ועודנה מטופלת אצל שמשון.

מעולם לא הייתה אף בעייה (ואותי די קשה לסובב), תמיד קיבלתי מחירים הוגנים (אך בכל זאת, רוב המחירים נקבעים ע"י פיאט ישראל) ושירות מדהים בכל קנה מידה.

זה המוסך היחיד בארץ שאני מוכן להשאיר לו את המפתח ולומר לו "תעשה מה שאתה חושב שצריך לעשות" ואני אדע בוודאות גמורה שלא ילקח ממני אפילו שקל אחד שלא בצדק.

לא פעם באתי עם "רשימת שינדלר" וחיים עבר איתי בסוף הטיפול; זה לא צריך להחליף, זה עדיין בסדר, זה נורמלי.

במקום שרוב המוסכים היו רואים $$$.

אנשי מקצוע בחסד (חיים לא פעם פתר בעייות שבמרכזי כבר הרימו ידיים), סבלניים, אדיבים וחייכנים.

כבר שמעתי לא מאחד\ת שהמצב בארץ כ"כ קשה שמוסך שמשון הוא שיקול מרכזי בקניית רכב.

באתי מקריית גת, יש לי חבר שבא ממצפה רמון. דודתי עדיין מגיעה מבנימינה.

מומלץ בעיניים עצומות.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רוצה לצנן קצת את ההתלהבות. הייתי שם, לא פעם.

המקום מקצועי בהחלט, חיים נעים הליכות והשירות איכותי.

יחד עם זאת, המחיר הוא בקצה הטווח העליון ביותר שתוכלו למצוא בשוק. המקום מיועד רק לכאלה שרוצים את הטוב ביותר, ומוכנים לשלם את מיטב כספם.

עם כל הכבוד, לרכבי פיאט ישנים, ששוויים כ15 אלף, לא הייתי משקיע כל כך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היום ביצעתי שירות החלפת טיימינג בפיאט 500 במוסך הנ"ל, אין לי מילים, הגעתי בהמלצת חברים מהפורום.

מעולם לא הייתי במוסך שמנוהל בכזו אדיבות ואיכפתיות, הסבר על כל בורג ברכב, נחמדות, מחירים עממיים ולא יקרים כהרגלי במוסכי מורשה, בן אדם טוב עם הרבה רצון לעבוד ולעזור ובמיוחד - ללא נסיון "לתפור" בהוספת חלקים / רכיבים שלא חייב להחליף, מחליפים רק מה שצריך בלי שטויות מסביב.

החבר'ה במוסך מגיעים פשוט לעבוד, ולעשות את זה בצורה טובה ביותר

מומלץ בחום, מעתה אגש לשם בלבד לטיפול ברכב שלי.

ERGO - המוסך משתמש בחלקים מקוריים מורשי פיאט בלבד - והמחירים גם לא כאלו יקרים , החזקתי סופר לנסר שאכלה לא מעט מזומנים בתיקונים, והטיימינג שעשיתי עלה יקר יותר במיצובישי במוסך רגיל מאשר בפיאט במוסך מורשה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מטפל בפונטו גראנדה שלי רק אצלו. כבר 105000 מאז 2011 ורק עושה שם טיפולים. הם מאוד רציניים ולכן מסדרים בטיפולים אם יש איזה משהו קטן, לפני שניהיה גדול.

צוות המוסך אדיב, רגוע, הוגן ושקוף. אין הפתעות בחשבון, מאוד מתחשבים במציאות של כל לקוח.

כדאי להתקשר לקבוע אם זה לא חירום, כי הם עמוסים.

ממליץ מאוד בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...