Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

iRoad - גלאי חדש שמתיימר לתת מעטפת הגנה מלאה, מישהו שמע?

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 4088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי כתבה בYNET על מכשיר חדש שמרכז בתוכו את כל היתרונות של גלאי הלייזר והמצלמות, הוא מתריע על הכל (ממל"ז, דבורה, מולטנובה, מצלמות ישנות וכו') הוא פיתוח ישראלי והמחיר שלו יחסית סביר ביחס למתחרים,

אני מצרף את הכתבה בYNET ואת אתר החברה, מעוניין לשמוע ביקורות על המוצר אם למישהו יצא להיתקל בו.

הכתבה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4294013,00.html

אתר החברה:

http://iroad.co.il/

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישמע מעניין.

עכשיו נחכה לחוות דעת של אנשים שקנו כבר את המכשיר.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש פה חידוש לעומת שימוש ב waze לגבי מצלמות קבועות שמופיעות שם, לגבי דבורה ולייזר גם ככה כשמקבלים התראה זה כבר מאוחר מידי כי השוטר כבר יחכה בזמן שהוא מסמן לעצור בצד.

זה סתם הטעיה להגיד שיש דרך להתגונן מלייזר ודבורה על ידי גלאים כאשר בעצם אין שום דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש פה חידוש לעומת שימוש ב waze לגבי מצלמות קבועות שמופיעות שם, לגבי דבורה ולייזר גם ככה כשמקבלים התראה זה כבר מאוחר מידי כי השוטר כבר יחכה בזמן שהוא מסמן לעצור בצד.

זה סתם הטעיה להגיד שיש דרך להתגונן מלייזר ודבורה על ידי גלאים כאשר בעצם אין שום דרך.

ועל מה התבססת שרשמת את כל זה?

כל קודם נתחיל בזה של-WAZE יש תקלות והרבה פעמים הוא לא קולט את הלווין,הוא לא מועדכן ב-100%, "טוחן" את הסוללה ,מפספס מצלמות.

להתריע על מיקום של דבורה או לייזר הוויז לא יכול.

יש הרבה מאד המלצות ופידבקים חיוביים על מכשיר הוולנטיין שמתריע על לייזר ודבורה, התוצאות בשטח מעידות על זה שהוא עובד ויעיל- עובדה !

אם ה-iroad יעבוד ביעילות כמו הוולנטיין (נקווה שאפילו יותר) וגם משלב מיקומי מצלמות גאטסו ומצלמות ישנות אז זאת עסקה משתלמת (כ-3000 שח) הרבה יותר מהפעלת כמה מכשירים שונים מתריעים.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קודם נתחיל בזה של-WAZE יש תקלות והרבה פעמים הוא לא קולט את הלווין

אם אכן התלונה היא על איבוד אות לוויינים, אז הבעיה היא חומרתית במכשיר. לא ב Waze.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל מה התבססת שרשמת את כל זה?

כל קודם נתחיל בזה של-WAZE יש תקלות והרבה פעמים הוא לא קולט את הלווין,הוא לא מועדכן ב-100%, "טוחן" את הסוללה ,מפספס מצלמות.

להתריע על מיקום של דבורה או לייזר הוויז לא יכול.

יש הרבה מאד המלצות ופידבקים חיוביים על מכשיר הוולנטיין שמתריע על לייזר ודבורה, התוצאות בשטח מעידות על זה שהוא עובד ויעיל- עובדה !

אם ה-iroad יעבוד ביעילות כמו הוולנטיין (נקווה שאפילו יותר) וגם משלב מיקומי מצלמות גאטסו ומצלמות ישנות אז זאת עסקה משתלמת (כ-3000 שח) הרבה יותר מהפעלת כמה מכשירים שונים מתריעים.

אצלי לא היו בעיות עם waze ולא בעיה להחזיק מטען ברכב.

נכון גלאים מתריאים על לייזר וזה כבר בזמן שהשוטר ממלז אותך אז כבר אין לך זמן להאט את המהירות, ובקשר לדבורה ברור שלא תספיק להאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני ממש לא מסכים איתך שהWAZE מכסה על המצלמות, הוא לא תמיד מתריע כמו שצריך, ומצלמות חדשות לוקח לו זמן עד שהוא מעודכן.

לגבי הולנטיין1 יש לי כזה מותקן ברכב, הוא הציל לי אותי כ10 פעמים משלילה וודאית!! כן, גם מול לייזרים הוא יעיל אם אתה מספיק מהיר! לגבי דבורות הוא סופר יעיל וכנ"ל גם לגבי המאזדה 6 שמחכה קבוע ליד שפירים.

החיסרון הגדול שלו זה שאין לו כיסוי על ה-א3 החדשה והiroad טוענים שמכסה על הכל, זו בשורה משמחת לציבור הנהגים בארץ אם המכשיר הנ"ל יוכיח את עצמו..

נמתין לתגובות מאנשים שרכשו.. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - אל תהיה שאנן מדי.

נכון שהV1 מזהה את הדבורה (KA אגב) מ-2 ק"מ בערך.

אבל גם השוטרים יודעים את זה כבר, והמתוחכמים שביניהם עובדים בהתאם. הם עומדים בכביש מהיר וחשוך בלילה,

הדבורה כבויה, מזהים רכב מרחוק שמגיע מהר מהממוצע (בעין), ורק כשהוא נכנס לטווח האכיפה (1 ק"מ),

מדליקים את הדבורה, וזה כבר מספיק כדי לקבל קריאה חוקית לפני שאתה תקבל התראה, תתייחס אליה ותאט למהירות חוקית.

חבר שלי נעקץ ככה. אז להזהר..הרוב עדיין לא מתאמצים עד כדי כך, אבל מספיק אחד כדי ליפול.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חדש לי..

לי קרה פעם אחת שנסעתי בכביש די עמוס ופתאום קפץ עלי שוטר ומסמן לעמוד בצד והחבר שלו צועק "לא זה לא זה - ההוא ההוא..בינתיים נתתי גז ונעלמתי:-D

ביננו, זה הייתי אני:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - אל תהיה שאנן מדי.

נכון שהV1 מזהה את הדבורה (KA אגב) מ-2 ק"מ בערך.

אבל גם השוטרים יודעים את זה כבר, והמתוחכמים שביניהם עובדים בהתאם. הם עומדים בכביש מהיר וחשוך בלילה,

הדבורה כבויה, מזהים רכב מרחוק שמגיע מהר מהממוצע (בעין), ורק כשהוא נכנס לטווח האכיפה (1 ק"מ),

מדליקים את הדבורה, וזה כבר מספיק כדי לקבל קריאה חוקית לפני שאתה תקבל התראה, תתייחס אליה ותאט למהירות חוקית.

חבר שלי נעקץ ככה. אז להזהר..הרוב עדיין לא מתאמצים עד כדי כך, אבל מספיק אחד כדי ליפול.

אי אפשר לפסול דו"ח כזה? זכור לי שקראתי שאסור לשוטר לעמוד באיזור חשוך בשעה שמודד אותך.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי הולנטיין הציל אותי כמה פעמים משלילה וודאית!!

פעמיים בכביש הבקעה מדבורה שעמדה בשטח הררי מפותל.

פעם נוספת במחלף ענבה (כביש1) ככה"נ השוטר ירה קודם על הרכב לפני ולכן קיבלתי התראה ארוכה יחסית,

פעם נוספת במחלף קרית ענבים (כביש 1) הייתי לבד בכביש ועדיין יצאתי מזה חי,

פעם נוספת ביציאה מכביש בגין (ירושלים) ל443 עמד שוטר עם לייזר ככה"נ ירה על רכבים לפני,

ופעמיים ביציאה מ443 (בן שמן) לכביש 1.

ועוד מספר פעמים ממצלמה שמותקנת בקדמת הניידת לא זוכר את השם של המצלמה.

מבחינתי הולנטיין הוכיח את עצמו לחלוטין! ברור שיש שטחים אפורים ואסור לבנות עליו ב100% אבל זו ההגנה הכי טובה שהיית עד כה לנהג הישראלי, עם חסרון גדול מול מצלמת א3.

אם הIroad אכן כמו שמספרים זה הדבר הכי יעיל שהיה עד כה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לפסול דו"ח כזה? זכור לי שקראתי שאסור לשוטר לעמוד באיזור חשוך בשעה שמודד אותך.

זה נכון לגבי לייזר, וגם אז - לשוטר מותר לעמוד באזור חשוך, הרכב הנמדד צריך להיות באזור מואר..

לגבי הדבורה אין בעיה למדוד בחושך מוחלט, רק צריך לשמור על קשר עין עם הרכב הנמדד והוא צריך להיות מבודד

מרכבים אחרים בכיוון הנסיעה שלו, 50 מטר לפחות מהרכב הקרוב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני ממש לא מסכים איתך שהWAZE מכסה על המצלמות, הוא לא תמיד מתריע כמו שצריך, ומצלמות חדשות לוקח לו זמן עד שהוא מעודכן.

לגבי הולנטיין1 יש לי כזה מותקן ברכב, הוא הציל לי אותי כ10 פעמים משלילה וודאית!! כן, גם מול לייזרים הוא יעיל אם אתה מספיק מהיר! לגבי דבורות הוא סופר יעיל וכנ"ל גם לגבי המאזדה 6 שמחכה קבוע ליד שפירים.

החיסרון הגדול שלו זה שאין לו כיסוי על ה-א3 החדשה והiroad טוענים שמכסה על הכל, זו בשורה משמחת לציבור הנהגים בארץ אם המכשיר הנ"ל יוכיח את עצמו..

נמתין לתגובות מאנשים שרכשו.. :-)

סתם מכשיר מאכזב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...