Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדחקה לפני קניה - אוטו סנטר

moriah_moshe
שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחר שאוטו סנטר מצאו לי רכב שעניין אותי שילמתי להם דמי רצינות בסך 1000 שקלים והיום לקחתי את הרכב לבדיקה.

כשבאתי לקחת את הרכב לבדיקה הסוכן שלח אותי למכון בדיקה "מבדק" הצמוד לסוכנות.

אני לצערי הרב לא התוכחתי איתו והלכתי לשם.

הבדיקה יצאה טוב... הייתי אומר טוב מדי כל מה שהם כתבו זה פגיעות פח לא משמעותיות טיקטוקים מההגה ( כיוון פרונט) והחלפת 4 צמיגים .

שלמתי 500 ש"ח על הבדיקה אבל יש לי הרגשה רעה מאוד שאוטו סנטר עובדים עם" מבדק" ולכן הבדיקה יצאה כ"כ טוב.

האם אתם ממליצים לי ללכת לבדיקה נוספת במכון בדיקה אחר (500 ש"ח נוספים )? הרכב הוא 2009 עם 49K קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזה מפריע לך.

אם עוד 500 שקל יתנו לך שקט נפשי.

אז התשובה היא כן, מומלץ לקחת למקום אחר לחוות דעת שניה.

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שלמתי 500 ש"ח על הבדיקה אבל יש לי הרגשה רעה מאוד שאוטו סנטר עובדים עם" מבדק" ולכן הבדיקה יצאה כ"כ טוב.

תהיה בטוח שלא סתם שלחו אותך לעשות שם בדיקה .

הייתי מציע לך לעשות בדיקה במכון שאתה בוחר, תחשוב לבד למה הנציג שלח אותך לשם

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהמכון והמגרש עובדים בשיתוף פעולה ואמינות הבדיקה מפוקפקת. חבל שלא חשבת על זה לפני שנפרדת מ- 500 ש"ח... אבל לא נורא, תוציא עוד 500 כדי להסיר ספק, קח למכון אחר (רצוי לא בקרבת הסוכנות) ושיהיה בהצלחה.

איזה רכב ? , באוטוסנטר רוב המכוניות במצב מזוויע

לא יודע מאיפה הבאת את הנתון הזה. אוטוסנטר מבצעים טרייד אין של חברת "מאיר" (יבואני הונדה-וולבו), ויש להם הרבה מכוניות של אנשים פרטיים שבאו להחליף לרכב חדש בלי כאבי הראש של מכירת הרכב בשוק. אפשר למצוא כלים נאים בני 3-4 שנים מיד ראשונה פרטית.

ככה קניתי את הסיוויק שלי, לא מצב מזוויע ולא נעלייים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד מומלץ לערוך בדיקה במכון

וגם נסיעת מבחן

את המכון ת מ י ד. הקונה מומלץ שיבחר

ורצוי אפילו לנסוע לעיר קרובה

וזאת מהטעם שהוזכר על קשר אפשרי

בין המוכר למכון

במקרה שלך כן מומלץ להיפרד מ 500 שחצנוספים

בתקווה שבזה תסיים ולא תזדקק גם ל עו״ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם אתה מעוניין בבדיקה נוספת אתה מוזמן לפנות אל מכון אהרון בפ"ת.

אם אתה מעוניין להתרחק מאזור המגרש אז בחולון יש את המעבדה לרכב.

אל תשכח להגיד שהגעת מהפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכרותי ולאחר שרכשתי מהם מספר רכבים לא מבוטל

ומכיוון שבעברי עבדתי בתוך המערכת אני יכול להגיד לך שרוב הרכבים

אשר נמצאים אצלהם הם במצב טוב. כמו כן הם בתור חברה מבצעים בדיקה

לכל רכב אשר נכנס אליהם למלאי במכון קומפיוטסט ומציגים אותו ללקוח.

אבל באמת בשביל השקט הנפשי שלך תיקח אותו לעוד מכון שתהיה רגוע.

וכל מה שיימצא בבדיקה כלא תקין הם מתחייבים לתקן יש להם שרות מעולה

והם עומדים בכל ההבטחות שלהם.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לעבוד איתם במסגרת עבודתי ומכיר חלק לא מבוטל מהאנשים שם,אז ככה:באופן חד משמעי כל המכוניות הבעיתיות נמכרות לסוחרי רכב בעלי המגרשים הפרטיים.אתה אפילו יכול לראות את המכוניות לדוגמא על הגג של הפאוור סנטר בנס ציונה.כל השאר אלו מכוניות במצב טוב או טוב מאוד.בכלל החומר האנושי שם מצוין וממש לא הטיפוסים שימכרו חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב ? , באוטוסנטר רוב המכוניות במצב מזוויע

אוטו סנטר הם הטרייד אין הרשמי של חברת 'מאיר', יבואנית הונדה וולבו יגואר ובעלי חברת הליסינג 'הרץ'.

מניסיון - אתה יכול למצוא שם מציאות של ממש. לא פעם נתקלתי ברכבים עם נסועה מצחיקה. אני מכיר אנשים שקנו מהם סיביק בנות 3 שנים עם 40K ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,

שלום

לאחר שאוטו סנטר מצאו לי רכב שעניין אותי שילמתי להם דמי רצינות בסך 1000 שקלים והיום לקחתי את הרכב לבדיקה.

כשבאתי לקחת את הרכב לבדיקה הסוכן שלח אותי למכון בדיקה "מבדק" הצמוד לסוכנות.

אני לצערי הרב לא התוכחתי איתו והלכתי לשם.

הבדיקה יצאה טוב... הייתי אומר טוב מדי כל מה שהם כתבו זה פגיעות פח לא משמעותיות טיקטוקים מההגה ( כיוון פרונט) והחלפת 4 צמיגים .

האם אתם ממליצים לי ללכת לבדיקה נוספת במכון בדיקה אחר (500 ש"ח נוספים )? הרכב הוא 2009 עם 49K קילומטר

שלום מוריה,

אוטוסנטר לא עובדת עם שום מכון בדיקה ולא מייפה בדיקות רכב שעושים לקוחות רק כדי לקדם עסקאות. לא זו דרכנו.

אני מניח שנציג המכירות בסניף הציע לך ללכת למכון מבדק כיוןן שהוא נמצא בסמוך לסניף והוא רצה לחסוך כמה דקות עבודה. אך ברצוני לציין ולהבהיר כאן עבורך ועבור כל הגולשים בפורום - ניתן לקחת את הרכב לבדיקה בכל מכון בדיקה שתבחרי, בטווח נסיעה סביר מהסוכנות.

במידה ואת לא בטוחה בתוצאות הבדיקה הראשונה שעשית, גם אני ממליץ לך לגשת לבדיקה נוספת למרות שלדעתי אין הדבר נחוץ. הבדיקה שעשית במבדק והבדיקה שהוצגה לך בוודאי בסניף אמורות לכסות אותך. אבל בשביל השקט הנפשי שלך, את מוזמנת לעשות זאת. אני לא מאמין שנציג המכירות בסניף יתנגד לבקשה זו אבל במידה וזה קורה - אנא צרי עימי קשר.

מה זה הדבר הזה "דמי רצינות"?

מכיוון שבעבר היו לנו הרבה מקרים בהם לקוחות הזמינו רכבים מסניפים אחרים ואפילו לא טרחו אחר כך להגיע לסניף כדי לבדוק את הרכב, אנחנו מחייבים את הלקוח בדמי רצינות לפני שאנחנו מזמינים שינוע לרכב מסניף אחר.

במידה והלקוח בודק את הרכב ומגלה כי הוא אינו עומד לשביעות רצונו מכל סיבה שהיא, קטנה כגדולה, אנחנו מחזירים לו את כספו באופן מיידי. במידה ובחר לרכוש את הרכב, הסכום הנ"ל פשוט מצטרף לעסקה כמקדמה.

יוצא לי לעבוד איתם במסגרת עבודתי ומכיר חלק לא מבוטל מהאנשים שם,אז ככה:באופן חד משמעי כל המכוניות הבעיתיות נמכרות לסוחרי רכב בעלי המגרשים הפרטיים.אתה אפילו יכול לראות את המכוניות לדוגמא על הגג של הפאוור סנטר בנס ציונה.כל השאר אלו מכוניות במצב טוב או טוב מאוד.בכלל החומר האנושי שם מצוין וממש לא הטיפוסים שימכרו חתול בשק.

תודה רבה לך על המחמאות אורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...