Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי פאלקן למיאטה 2006

drashkawa
שימו לב! השרשור הזה בן 4191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אני לפני החלפת רביעיית צמיגים למיאטה שלי. כרגע היא נועלת טויו t1r. מה אתם אומרים על הצמיג הזה כאלטרנטיבה קצת יותר זולה:

205/45ZR17 ZE912 88W TL XL כמובן מתוצרת פאלקן. הציעו לי את הצמיגים הנל ב 500 ש"ח לצמיג. מי שהתנסה או מכיר, אשמח לשמוע.

MX-5 :arrow: THANK YOU

ALFA 159 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עליו לא מעט ביקורות בחו"ל כי התענייתי בו בזמנו. על פניו נראה שהוא צמיג שנותן אחלה תמורה לאגרה. חבר של המשפחה הרכיב רביעייה כזו בהמלצתי על הפורד מונדאו 2008 שלו, הוא מאוד מבסוט מהם והוא לא מרגיש שהם נופלים מהצמיגים המקוריים שהגיעו עם הרכב.

בסעיף הביצועים, אני מאמין שהביצועים שלו נחותים מעט מה T1R אבל אני רוצה להאמין שהוא מפצה על כך בדמות נסיעה שקטה יותר ואורך חיים ארוך יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הטויו היא מקשקשת הרבה עם הזנב, הרבה מאד אפילו הייתי אומר, אני לא יודע אם זה בגלל שהם שחוקים או בגלל אופי הצמיג, חוץ מזה הם קצת (הרבה)מרעישים. האם כל דגמי ה s-drive של יוקו הם ft?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהצמיג הזה מתאים.

אם אתה מתעניין בפאלקן, תבדוק כמה עולה והאם אפשר להשיג דגם FK452.

מה שטוב למונדאו או לאלף רכבים משפחתיים אחרים בנהיגה רגועה, לא בהכרח מתאים למיאטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי נועל אותם במידה 205/50/16 הם רק נותנים את התמורה למחיר האחיזה שלהם לא מי יודע מה, שקטים מאוד גם ביציאה חזקה מהמקום כאשר הם מסתחררים לא שומעים כלום מרגיש כמו בסחרור על קרח שהכל שקט, לרכב משפחתי הם נותנים את המענה טוב מאוד, מאחר ואתה צריך אותם לרכב ספורטיבי בעל הנעה אחורית הייתי הולך על משהו טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא צמיגים ספורטיביים. אתה נוהג במיאטה. קנה צמיג ספורטיבי.

הבנתי שהטויו T1R-ספורט החדשים הגיעו. בדוק אותם. אין סיבה שיעלו יותר מ-550 לצמיג.

אם אתה מוכן לעבור ל-215 רוחב, יש מגוון חדש של אפשרויות שנפתח לך (אני קניתי הנקוק V12).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש גם את ה S.Drive של יוקוהומה או גם את RF A539 של יוקוהומה גם

יחד עם ה T1R הם הכי מתאימים מהצמיגים לרכב שלך

מצאתי את זה באתר של tires4u

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=407541&AreaId=0&ManfCountry=ארץ יצור מקור: יפן

ויש לו נתונים וחוות דעת טובות מאתרי בדיקות צמיגים מחו"ל

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Yokohama/A539.htm

וגם מכאן http://www.tyretest.com/summercar_tyres/yokohama/a_539/index.html

הוא מוגדר בתור צמיג High Performance Summer

זה למשל התוצאות של ה T1R שיש לך כיום

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/T1R.htm

בנוסף אתה יכול להשתמש באלה גם

גודייר EXCELLENCE XL FP

או דנלופ SP9000 (לא לבחור ב DZ101 )

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOODYEAR EXELLENCE זה צמיג ספורטיבי בדיוק כמו FALKER ZE912 - בקיצור, שניהם לא!

GOODYEAR EAGLE F1 זה צמיג ספורטיבי ברמה גבוהה, אבל גם המחיר בהתאם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי כרגע יש בארץ אס דרייב רק flat tire, מה שמעלה את המחיר לצמיג בודד לאיזור ה 1100 שח :? , אין לי צורך בצמיגים כאלו. במידה וניתן לאשר 215 ברישיון או לחילופין לא עושים בעיות בטסטים אני חושב שאלך על ה r1r :evil: אני גם ככה לא נוסע מעל המון אז לא צריך לידאוג להחליף צמיגים כל שנה, אם לא אז כנראה אשאר עם הטויו t1r ועדיין יש אותם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי כרגע יש בארץ אס דרייב רק flat tire, מה שמעלה את המחיר לצמיג בודד לאיזור ה 1100 שח :? , אין לי צורך בצמיגים כאלו. במידה וניתן לאשר 215 ברישיון או לחילופין לא עושים בעיות בטסטים אני חושב שאלך על ה r1r :evil: אני גם ככה לא נוסע מעל המון אז לא צריך לידאוג להחליף צמיגים כל שנה, אם לא אז כנראה אשאר עם הטויו t1r ועדיין יש אותם בארץ.

ה S.Drive אכן יותר יקר

ה A539 עולה 995

ה T1R עולה 535 - הכי זול באמת

היוקוהומה AD08 עולה 1023

ה s.drive עולה 1043

המישלין SPORT PS3 GRNX עולה 1057

הדנלופ SP 9000R RF 88W MF עולה 709 הכי קרוב לטויו

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה בארץ? כי אני בטוח שאתה יכול למצוא מחירים טובים יותר מאלה שמפורסמים באתר של tires4u.

אם אתה מהמרכז נסה בטלפון לשאול את אנטון מיפו או צמיג ישיר בפ"ת

ואצל כולם - לבדוק טריות כמובן

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני ארד מרעיון הפאלקן. תגיד רוני, יש לי טסט בקרוב, הבוחנים לא עושים בעיות? ומה היתרונות במעבר ל 215?

בוודאי שעושים. צריך להתקמבן איכשהוא.

בכל מקרה, מגוחך שב-215 יש מגוון של צמיגים איכותיים במחירים נורמליים, בעוד ב-205 כמעט רק לטויו יש מחיר הגיוני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...