Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חוזרות של סלילי הצתה ברנו קליאו 1.4 16V 2002

guypld
שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

יש לי רנו קליאו 2002 1.4 RXT אוטומט

כנראה שיש בעיה מסויימת שגורמת לשריפה של סלילי מנוע יותר מהרגיל.

לפני חצי שנה החליפו לי את כל ארבעת הסלילים, והרכב נסע תקין.

לפני כחודש חזרה התקלה (רעידות בהילוך נמוך), והחליפו לי במוסך סליל אחד(הפעם לא מקוריים של רנו, אבל גם חברת VALEO)

היום לצערי באמצע הנסיעה פתאום חזרו הרעידות, ואני כמעט בטוח במ100% שזה סליל אחר.

יש לי כמה שאלות:

1. מה יכול לגרום לשריפה של הסלילים?

2. איך אני יכול לדעת איזה סליל נשרף (בלי לחבר מחשב לרכב)?

3. איפה אפשר לקנות סלילים כאלה בארץ כדי שאחליף לבד (לא מסובך בכלל לפי מה שראיתי במוסכים, וביוטיוב).

תודה מראש,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני כמה הפלאגים ומי היצרן שלהם?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי 4 פעמים את ההודעה הראשונה ולא ראיתי את המילה "פלאגים" פעם אחת.

מה בדיוק החליפו במוסך, פלאגים, סלילים או גם וגם?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלילים תוצרת valeo לא מוצלחים ולא מחזיקים זמן רב, סלילי הצתה טובים ואמינים הינם תוצרת beru ו eldor.

לרנו סוגים רבים של מצתים מקוריים וברכב שלך המצתים צריכים להיות אך ורק מק"ט רנו 7700500155 או champion rc87ycl או equem rfn58lz.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סלילים אתה מוזמן לחפש בחנויות בקישור הבא.

אופציה הכי טובה כדי לבדוק איזה סליל תקול בתנאים ביתיים, פשוט להחליף כל סליל בתורו עם סליל חדש (תקין). ברגע שהרעידות יפסיקו תוכל לדעת איזה סליל הוא התקול. אם עברת על כל הסלילים ועדיין יש רעידות סימן שיותר מסליל אחד תקול ו/או התקלה היא ממקור אחר. קח בחשבון שמומלץ לנתק את המצבר בעת החלפת סלילים מחשש להתחשמלות (בכל זאת אתה לא בעל מקצוע) וחס וחלילה לא להתקרב אליהם כאשר הרכב מונע.

האם במוסך בדקו שחוטי ההצתה תקינים? בן כמה המצבר ברכב? האם נבדקה הטעינה ברכב? אור חיים של רכיב חשמלי יכול להתקצר משמעותית כאשר הוא עובד במתח לא תקין.

מאיזה אזור אתה? אשמח להמליץ לך על בעל מקצוע לאבחון ותיקון התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ מצתים לא מתאימים (בעלי התנגדות שונה) גורמים להפרעות בתקשורת של מחשב המנוע ולקיצור חיי הסליל.

בנוסף בעבר הרחוק היו סדרות של סלילי הצתה מיצרן מסוים שהיו ידועות כבעיתיות, ומנסיון אישי וגם יומיומי אני יודע שה valeo לא חיים יותר מידי.

אם הסלילים שהרכיבו לך תוצרת valeo, זה לא דבר חריג ותקנה תוצרת אחד היצרנים שכתבתי למעלה.

בדיקת תקינות של סליל ניתן לבצע ע"י בדיקת התנגדות של הסליל עם מולטימטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...