Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס VS פורד פיאסטה - מה עדיף?

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 4209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על רכב חדש, רכב שני במשפחה.

הרכב בעיקרון אמור לשמש לנסיעה לעבודה על בסיס יומי (ירושלים - שורש, ליד מבשרת-ציון) + 2-3 גיחות בחודש לת"א.

בד"כ 1-2 אנשים נמצאים באוטו (כולל הנהג).

מה אנחנו מחפשים?

רכב בטיחותי (עד כמה שאפשר בסופר-מיני), צריכת דלק טובה (מאוד חשוב) ואמינות.

יצא לנו לבצע נסיעת מבחן רק על הפורד. המנוע הרגיש קצת מרוסן. האם זה יהווה בעיה בעליות של ירושלים?

קיבלנו הצעה על 2 הרכבים (לא מחירון), כאשר המחיר של הפורד נמוך ב-1500 שקל מהיאריס, וצבע מטאלי ליאריס זה עוד 2K ש"ח.

מה דעתכם? מה עדיף?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההרגשה שלי הפיאסטה עצלה והיאריס זריזה למדי והפערים מורגשים בהחלט.

תא הנוסעים של הפיאסטה איכותי מאוד ומורכב היטב וזה של היאריס מעט פשוט יותר אבל בדגם עם מסך המגע האבזור בסדר מלבד חיסרון של שני חלונות חשמל מאחור.

ההימור שלי הוא שהיאריס שתיאלץ להתאמץ פחות מהפיאסטה תהיה חסכונית יותר.

אני מציע להוסיף לרשימה את סוזוקי סוויפט שאמנם קטנה מעט מהשתיים האלה אבל היא זריזה וחסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההרגשה שלי הפיאסטה עצלה והיאריס זריזה למדי והפערים מורגשים בהחלט.

תא הנוסעים של הפיאסטה איכותי מאוד ומורכב היטב וזה של היאריס מעט פשוט יותר אבל בדגם עם מסך המגע האבזור בסדר מלבד חיסרון של שני חלונות חשמל מאחור.

ההימור שלי הוא שהיאריס שתיאלץ להתאמץ פחות מהפיאסטה תהיה חסכונית יותר.

אני מציע להוסיף לרשימה את סוזוקי סוויפט שאמנם קטנה מעט מהשתיים האלה אבל היא זריזה וחסכונית.

ביאריס מדובר על הדגם הפשוט יותר - SOL.

אין אפשרות להוסיף את הסוויפט להצעה שקיבלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם היאריס חסרה את מערכת המולטימדיה ונמצאת בחיסרון של בקרת אקלים ו-2 חלונות חשמל.

יחידת הכוח נותרת זהה ולדעתי גם ככה אני הייתי מעדיף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לאמא שלי לפני מספר חודשים

טויוטה יאריס הרכב עונה על הציפיות חסכוני בדלק.

ותחשוב גם על העתיד השוק היד שנייה של הטויוטה הרבה יותר טוב

מאשר פורד ככה שכאשר תרצה גם למכור אותו יהיה לך הרבה יותר ביקוש

וקל למכור. אני אישית ממליץ שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שני אלו הן האופציות היחידות אז בהחלט מדובר בהתלבטות קשה.

היאריס חסכונית יותר וזריזה יותר. הפיאסטה מרווחת יותר ונוחה יותר בנסיעות בין עירוניות.

אבל רגע, למה לא לנסות גם את הספייס ורסו ולקבל יאריס "מוגדלת בשקל תשעים" ואז להעלים 50 אחוז מהחסרונות של היאריס?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שני אלו הן האופציות היחידות אז בהחלט מדובר בהתלבטות קשה.

היאריס חסכונית יותר וזריזה יותר. הפיאסטה מרווחת יותר ונוחה יותר בנסיעות בין עירוניות.

אבל רגע, למה לא לנסות גם את הספייס ורסו ולקבל יאריס "מוגדלת בשקל תשעים" ואז להעלים 50 אחוז מהחסרונות של היאריס?

כי אי אפשר להכניס אותה לעסקה :roll:

בהנחה שהרכב הולך לעשות 85% נסיעות בין עירוניות, איזו עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה, עם כל זה שמדובר ברכב איכותי, בטיחותי, נוח וכו', בגירסה הנוכחות של מנוע 1.4 עם גיר אוטומטי מיושן, הוא לא רכב מומלץ במחירו. הטויוטה אמנם פלסטיקית לגמרי בפנים וההרגשה היא לא נעימה כמו בפיאסטה (וגם התנהגות הכביש לא), אבל היא זריזה יותר, חסכונית יותר וגם לדעתי נראית טוב. לשתי המכוניות יש חסרונות ויתרונות אבל אם אלו שתי האופציות, לדעתי, לך על הטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה צריכת הדלק האמיתית של הפיאסטה?

את הפיאסטה אנחנו יכולים לקבל ב-5K פחות מהיאריס.

אכן העיצוב של הפורד יותר יפה (לטעמנו), אבל אנחנו קצת חוששים מהגרסה הישנה של הרכב (מבחינת ביצועים וצריכת דלק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...