Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 15K ל107/ אייגו/C1

eitanm
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישאלה לבעלי הרכבים הנ"ל שביצעו או ביררו על טיפול 15 אלף:

מה המחיר? (תפרטו בבקשה מה כלל. מעניין אותי בכללי וגם ההפרש בין טויטה למותגים הצרפתיים.)

ושאלה לגבי בעלי107/C1 : האם יצא למישהו לבצע את הטיפול במוסך טויוטה? מה לגבי האחריות? כבר היה פה דיון שאפשר לבצע טיפול במוסך מורשה שלא חייב להיות של היבואן ואז יש אחריות. אבל מוסך טויוטה- למרות שזה אותו הרכב בעצם, הוא לא מורשה פג'ו.

יש במרכז מוסך שהוא גם מורשה טויוטה וגם פג'ו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מוסך שהוא מורשה גם טויוטה וגם פיג'ו.

על פי החוק, אתה רשאי לטפל ברכב בכל מוסך מורשה משרד התחבורה (=כל מוסך חוקי בעל רשיון) וזה לא יפגע באחריות (אלא אם היבואן יוכיח שהתרשלת בטיפול).

תיקונים במסגרת האחריות יתבצעו רק במוסכי היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מוסך שהוא מורשה גם טויוטה וגם פיג'ו.

על פי החוק, אתה רשאי לטפל ברכב בכל מוסך מורשה משרד התחבורה (=כל מוסך חוקי בעל רשיון) וזה לא יפגע באחריות (אלא אם היבואן יוכיח שהתרשלת בטיפול).

תיקונים במסגרת האחריות יתבצעו רק במוסכי היבואן.

אני בתקופת האחריות. "מוסכי היבואן"= מוסך מורשה לפג'ו?

יש המלצה למוסך מורשה פג'ו, בת"א?/ רחובות?

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישאלה לבעלי הרכבים הנ"ל שביצעו או ביררו על טיפול 15 אלף:

מה המחיר? (תפרטו בבקשה מה כלל. מעניין אותי בכללי וגם ההפרש בין טויטה למותגים הצרפתיים.)

ושאלה לגבי בעלי107/C1 : האם יצא למישהו לבצע את הטיפול במוסך טויוטה? מה לגבי האחריות? כבר היה פה דיון שאפשר לבצע טיפול במוסך מורשה שלא חייב להיות של היבואן ואז יש אחריות. אבל מוסך טויוטה- למרות שזה אותו הרכב בעצם, הוא לא מורשה פג'ו.

יש במרכז מוסך שהוא גם מורשה טויוטה וגם פג'ו?

תודה

קצת טעיתי בנוסח: המסקנה בדיונים שהיו, היא שהאחריות נשמרת גם אם עושים טיפול (בתקופת האחריות) במוסך מורשה (ע"י היבואן) ואין חובה לבצע במרכזי השירות ("מוסך/ מוסך מרכזי") של היבואן.

זה ברור.

ואם אני מטפל במוסך שאינו מורשה ע"י היבואן (אבל כמובן מורשה משרד התחבורה) עלי להוכיח שבוצע טיפול לפי הוראות יצרן. זה משהו שלא בטוח שאני רוצה להסתבך איתו.

אבל מה שאני חושב הוא שקל מאד להוכיח שהטיפול הוא לפי הוראות יצרן אם מטפלים במורשה טויוטה כי זה אותו רכב= אותו יצרן= אותו נוהל. האם אני צודק והאם מישהו כבר עשה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה בפירוש החוק. אתה לא צריך להוכיח שום דבר מעבר לכך שביצעת טיפול בזמן. היבואן שמעוניין להתחמק מאחריות - עליו ההוכחה!

הדבר היחיד שטיפול במוסכי היבואן יכול לתת לך הוא שנה נוספת אחריות של רצון טוב. מקובל בצ'מפיון שמעניקים מראש שנתיים אחריות, לא ידוע לי שזה מקובל בלובינסקי (4 שנים?)

ברחובות יש 2 מוסכים של פיג'ו, אין לי המלצות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עומד לבצע טיפול ראשון ל 107 ידנית אחרי שנה (122,000 ק"מ)

חבר ביצעטיפול ראשון במוסך מורשה פיג'ו ברחובות ב 733 ש"ח:

מסנן שמן 73.83

מסנן מזגן 114.54

שמן מנוע 149.40

עבודה 288

מעמ 106.50

אני קבעתי תור לטיפול זהה במוסך טויוטה בעוד מספר ימים.

אותו טיפול יעלה 530 ש"ח עם חלקים מקורים של הטויוטה איגו, הזהה מכנית ל 107.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומד לבצע טיפול ראשון ל 107 ידנית אחרי שנה (122,000 ק"מ)

חבר ביצעטיפול ראשון במוסך מורשה פיג'ו ברחובות ב 733 ש"ח:

מסנן שמן 73.83

מסנן מזגן 114.54

שמן מנוע 149.40

עבודה 288

מעמ 106.50

אני קבעתי תור לטיפול זהה במוסך טויוטה בעוד מספר ימים.

אותו טיפול יעלה 530 ש"ח עם חלקים מקורים של הטויוטה איגו, הזהה מכנית ל 107.

במקרה ספציפי זה הרכבים כמעט זהים ללא תקלות מיוחדות שלא נתנות לפתרון מידי לכן פה השיקול כלכלי בלבד מה גם שרכבים מעל 10000 קמ סיימו את תקופת אחריות יצרן .

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...