Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק MXI נכבה ונדלק סוזוקי ליאנה 2005

tomergir
שימו לב! השרשור הזה בן 4190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים.

ברכב מותקן רדיו דיסק עם USB וקורא כרטיסי זיכרון פנימי למעלה משנה וחצי.

המכשיר עובד מצוין לכל אורך התקופה.

לאחרונה, המכשיר החליט שהוא מכבה את עצמו באופן שאין מתח בפנל הנשלף אולם אם אני מנתק את הפנל הנשלף, הנורה האדומה מהבהבת, אבל לאחר שאני מחבר את הפנל, הוא עדיין לא עובד.

פירקתי את החיבורים, וחיברתי מחדש (אולי יש מגע רופף) - לא פתר את הבעיה.

הוצאתי את ה-USB שמחובר אליו ואת כרטיס הזיכרון הפנימי ועדיין לא נפתרה הבעיה.

המכשיר נכבה ללא כל סיבה באמצע נסיעה וגם כשהרכב עומד ולא זז בכלל, פתאום הוא נכבה ופתאום הוא נדלק.

הוא יכול להידלק למשך חצי שעה של נסיעה , ויכול גם להידלק ל3 שניות .

אנא עזרתכם המקצועית, אני כבר חושב לפתוח את הרדיו דיסק עצמו, אולי משהו שם בפנים רופף...

תודה רבה מראש,

אמר ר' עקיבא: "ואהבת לרעך כמוך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפתחות בעלילה:

שמתי לב שגם לאחר שהוא נכבה ונדלק, הזיכרון שלו נשמר, ולכן חשבתי שאולי הבעיה היא בהזנה של המתח לרדיו .

פתחתי שוב את החיבורים וחיברתי את החוט האדום למקור מתח של החוט הצהוב. עדיין לא עובד.

מישהו יכול להגיע לי אם במידה והארקה לא מחוברת כמו שצריך עדיין הזיכרון יישמר או שזה לא קשור?

בעיקרון אני מתכנן לקדוח בפח וליצור אדמה ישירות לרדיו ולא דרך הצמה המקורית, אלא אם כן מישהו יכול לומר אם זה לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את ענין המגעים.

גם כאשר הרדיו דיסק פועל והפנל במצב פתוח (אין חיבור בין המגעים רק בציר שמחזיק אותו), עדיין רואים את אותה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כנראה שנפתרה הבעיה, למרות שלא ברור לי איך ואני אסביר

לאחי יש מערכת זהה בדיוק. פירקתי את המערכת שלי ושלו והחלפתי ביניהם ובינתיים הכל עובד בסדר גמור.

בגלל שזה מערכת זהה, לא הייתי צריך להתעסק עם חוטים, הקונקטור של צמת החשמל זהה.

למישהו יש אולי רעיון איך יכול להיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...