Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות בלמים ניסאן טידה 2008

ben79
שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני רוצה בבקשה המלצה לחברה טובה להחלפת רפידות. הבנתי שREMSA לא טוב לדגם רכב שלי מפני שהם ממש חורקים

כאשר מנסים לבלום. האם למשהו ניסון עם חברה טובה שיכול להיות תחליף מספיק טוב למקוריים?

ועוד שאלה האם חברת RAICAM נחשבים לחברה טובה או לא?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המקוריות של הניסן טידה חורקות,שורקות וצווחות ללא הפסקה.

את זה יגיד לך כל אדם שרכש רכב כזה.

אני סובל מבעייה זהה( יש מצב שהבעיה בעיקר ברכבים מ2008 דרך אגב) וברגע שאצטרך להחליף רפידות בטוח שלא ארכוש מקוריות!

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מה שבא לך ברכב הזה מקוריות עדיפות על כל יצרן חליפי.

אני לשמוע מדוע?

באמת שאני לא מבין גדול בתחום אבל אני כן יודע שזה לא נעים לנהוג עם רפידות שעושות רעשים רבים.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אני מרכיב רפידות של חברת פרודו שהם מקוריים ברכבים מסוימים ( לדוגמא במרצדס )

לפרודו ישנה סדרת service line שהיא סבירה וישנה סידרת ה primier שהיא טובה יותר אבל עדיין לא ברמה של המקוריות מאותו יצרן.

אני מרכיב ברכבי מאזדה 3 את סדרת הפרימייר ועדיין ממבט על התערובת של הרפידה אתה רואה את ההבדל בין המקורית שהינה גם כן תוצרת פרודו.

במקרה יצא לי להחליף בניסן הזאתי רפידות בלם קד', בהתחלה תוצרת remsa אחרי תלונות הלקוח הוחלפו ל frodo פרימייר ולבסוף לסט מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

אתה בטוח שמזדה 3 המקוריות הן פרודו? פתחתי חבילה של רפידות מקוריות במוסך והיה רשום עליהן ATE וגם על הישנות שהיו על הרכב היה רשום ATE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקוריות של מזדה מגיעות עם כיתוב של ate ו fomoco והן מיוצרות ע"י כמה יצרנים אחד מהם הוא ferodo.

בגלל שהרפידות בפורד פוקוס זהות לפעמים מרכיבים מקוריות של פוקוס בגלל הפרש של 100-150 במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...