Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לבעלי הרכבים היקרים יותר-מקומות שניתן לקנות חלפים באירופה בהבדל מחיר גדול מהארץ

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 4214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה שלי היא כזאת ודווקא לבעלי הרכבים היקרים יותר בפורום.

יש לי חבר עם גולף GTI 2009 שרצה עד לאחרונה להחליף לברקסים כמו של הלאון קופרה,לאחר שהוא בירר לגבי הצעות מחירים בכל מיני סדנאות,צ'מפיון וקיבל מחירים של 5000 וצפונה הוא ירד מזה.

השאלה שלי היא כזאת,יותר נכון השאלה שלי וגם שלו.

במידה והיום נניח הולכים לי הברקסים/טורבו/קלאץ' ועוד כל מיני רכיבים שאפשר לקחת אותם במזוודה מכל מקום בעולם לארץ,האם אתם יודעים להיכן ניתן לטוס ופשוט לקנות את אותו החלק ולהגיע איתו לארץ?(כמובן שמדובר על אירופה)

החלק השני בשאלה הוא כמובן האם יכולים לתפוס אותי במכס?

אם כן מה ההליך?

השאלות נובעות עקב העובדה שבארץ המחירים מגוכחים לעומת המחירים בחו"ל ובמחיר של כמה אלפי שקלים לאיזשהו חלק עדיף כבר לקחת טיסה לחו"ל לבלות שם סופש+לקנות את החלק ולחזור איתו לארץ.

אשמח לקבל תשובות ענייניות מאנשים שבאמת מבינים קצת בתחום.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות רלוונטי עלות הרכב עליו אנחנו נוהגים, כי יש חלקים שיקרים כמעט באותה מידה לרכב שעולה 50 אלף ולרכב שעולה 500 אלף.

בכל מקרה, לא יצא לי להתקל באירופה בחלק לרכב שהיה באמת משתלם להבריח אותו איתי במזוודה. אם אתה יודע על מקום ספציפי שמוכר חלק ספציפי שזול משמעותית מהארץ - לך על זה.

אבל לדעתי, החלקים זולים משמעותית נמצאים בארה"ב ולא באירופה, בטח לא באיזורים היותר ידועים ומתוירים באירופה ולשם כנראה יצא לך להגיע.

לא בעיה לבדוק לפני שאתה טס, ואפילו לרכוש חלקים בחנויות אינטרנט אירופיות (שהן כנראה יותר זולות באמת..) ולאסוף את זה כשתגיע.

לגבי המכס, תחכה שבמסלול הירוק יהיה גל של אנשים שיוצאים יחד, תבלע בתוכם ותקווה לטוב. אם יעצרו אותך לביקורת וימצאו חלק בטיחותי במזוודה כנראה שלא תקח אותו איתך לבית.

לגבי בלמים, גם אני לאחרונה בדקתי קצת מחירים, סט שלם של חברה איכותית וידועה יעלה הרבה יותר מ5000 שקל גם בארה"ב! ברמבו למשל בקלות יגיעו ל10 אלף לרכבים הסטנדרטיים עליהם אנחנו מדברים, אין לי מושג אילו בלמים יש בקופרה אבל 5000 לא נשמע מופרז מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והיום נניח הולכים לי הברקסים/טורבו/קלאץ' ועוד כל מיני רכיבים שאפשר לקחת אותם במזוודה מכל מקום בעולם לארץ,האם אתם יודעים להיכן ניתן לטוס ופשוט לקנות את אותו החלק ולהגיע איתו לארץ?(כמובן שמדובר על אירופה)

לדעתי בכל ארץ, ובמיוחד בארץ שבה הדגם הזה נפוץ. אבל אתה צריך לדעת איפה לקנות. הפרשי המחירים גדולים. מצד שני יש גוגל, כך שאפשר להסתדר.

סה"כ - לדעתי מעשי וכלכלי בהחלט. כבר יצא לי לעלות על מטוס עם 60KG משקל עודף, שהיו בו - איך נאמר - הרבה דברים ממתכת. שילמתי תוספת מחיר יותר ממחיר הכרטיס, והיה שווה ללא צל של ספק.

החלק השני בשאלה הוא כמובן האם יכולים לתפוס אותי במכס?

בהחלט כן. זה הסיכון. תתמודד.

השאלות נובעות עקב העובדה שבארץ המחירים מגוכחים לעומת המחירים בחו"ל ובמחיר של כמה אלפי שקלים לאיזשהו חלק עדיף כבר לקחת טיסה לחו"ל לבלות שם סופש+לקנות את החלק ולחזור איתו לארץ.

אני מסכים בהחלט. וכמו כן יש גם חלקים שפשוט אין להשיג בארץ בלי קשר למחיר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...