Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב של אנשים שלא קראו את ה״דביק״ בראש אוף טופיק או בראש מכירה

dvd
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום העצמאות ישחרר נשיא המדינה חמשה-שה אישורי גדישה לאנשים שיכתבו פה פוסט קצר בו יסבירו (רצוי עם תמונות) מדוע לדעתם הם זכאים לגישה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום ובוקר טוב , אני פעיל בפורום מעל שנה וחצי וקראתי את השרשור הדביק בפורום אוף טופיק , רוצה לנסות את מזלי ולבקש גישה , אבל לא הבנתי את התהליך , ממי צריך לבקש ודרך איזה טופס ?

בבקשה לא לכעוס , באמת שחיפשתי אבל לא מצאתי טובה , תודה מקרב לב.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני משתמש מעל שנה, למה אין לי גישה לאוף טופיק? אגב ביקשתי בקשה מיוחדת, למרות שנראה שהמנהלים בקושי מתחברים.

יש לי שאלה מעט דחופה ואשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלחתי כבר לפני חודשים בקשה להרשאה לאוף טופיק למנהלי האוף טופיק שלכם, על פי הכללים. לא רק שלא אושרתי אפילו הודעת סירוב מנומסת לא קיבלתי.

אין לי שום עבר בעייתי אצלכם באתר. לא עברתי על שום כללי התנהגות. אני לא טרול. בחור "רגיל" , בוגר בן 28 שנוסע על רכב כבר יותר מעשור וסה"כ רוצה לכתוב באוף, לשתף ולהתשתתף, בדיונים. למה אין קול ואין עונה?

נ.ב

כל ההרשאה לאוף זה פשוט מגוחך סליחה. אתם האתר היחידי בארץ שאשכרה מגביל את חבריו לשימוש באוף. מה הרעיון? מה ההגיון? איך פורום תקין עובד: הרשאה מקבלים כולם, ומי שעובר על חוקים נחסם מהאוף. לא מגבילים מכתחילה אנשים עם "עבר נקי".

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • חודשיים מאוחר יותר...
ביום העצמאות ישחרר נשיא המדינה חמשה-שה אישורי גדישה לאנשים שיכתבו פה פוסט קצר בו יסבירו (רצוי עם תמונות) מדוע לדעתם הם זכאים לגישה.

שלום,

אני פעיל בפורום כבר כמעט 6 שנים, הגשתי בקשה לכתיבה באוף טופיק לפני למעלה משנה. בתחום הרכב אני כותב לא מעט בטכני ואף ביצעתי עצמאית וגם בסיוע אסף חבר הכנופייה פרויקטים מצולמים שהועלו לפורום.

לא ניסיתי להציק לאף אחד בקשר לזה אבל אפילו לא קיבלתי מענה שלילי לגבי הבקשה לכתיבה באוף טופיק...

למיטב ידיעתי אני לא מסוכסך עם אף משתמש או מנהל פה (אם כן אשמח לדעת...). מבקש לשקול את בקשתי לקבלת אישור כתיבה גם בנושאים שהם לא רכב.

נ.ב. בזמן האחרון נכנסים לי לדירה כל מיני יצורים משונים, ותיכף עונת האבטיחים מתחילה, אז בחיאת, לפחות תנו גישה לשרשור החייזרים של באגירה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לי בה"פ את התאריך בו הגשת את הבקשה.

אני נפגש מחר עם הנשיא, ואוכל להעלות את המקרה שלך לועדת חריגים לאחר יום העצמאות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...