Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקע מגן ברקים - האם יש הבדל ביניהם? (שאלה למבינים בחשמל/אלקטרוניקה)

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 4211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני איזה שנתיים כשעברתי דירה, קניתי שני שקעים עם מגיני ברקים, (מסוג GPT-PROTECTOR)

אחד מיועד למכשירי חשמל גדולים (במקרה שלי מחוברת אליו מכונת כביסה בלבד).

והשני מיועד למכשירים אלקטרוניים (במקרה שלי מחובר אליו מפצל של 10 שקעים, שאליו מחוברים המחשב, המסך, הרמקולים ומטענים מזדמנים של כל מיני מכשירים).

הם נראים יחסית פשוטים מאוד, יש להם מנורת בקרה אחת, והם עלו סביבות ה50-60 שקל.

לאחרונה ביקר אצלנו טכנאי של מכונת הכביסה, וטען שהמגן ברקים שלנו לא שווה כלום.

ובמקום הציע איזשהו מגן ברקים מסוג EXTREME.

מיותר לציין שהמגן שהוא הציע עלה מעל 200 שקל. ולכן שלחתי אותו לדרכו.

עכשיו השאלה האמיתית היא: האם באמת מגן הברקים שיש אצלי שווה לתחת? או שכולם בסוף עושים את אותה הפעולה, וזה סתם טריק שיווקי למי שלא מבין כלום בחשמל?

כמו כן - אני מת לדעת מה לעזאזל ההבדל בין מגן ברקים למכשירים חשמליים גדולים, לבין מגן ברקים למכשירי אלקטרוניקה?

מבחינת מחיר/צורה - הם עלו ונראו בדיוק אותו הדבר, ההבדל היחיד היה בכיתוב על העטיפה.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...