Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה על ג'רמי קלארקסון וטופ גיר

ילדון ה-5 טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בעיתון 7 ימים של ידיעות אחרונות התפרסמה כתבה מעניינת וגדולה על גרמי קלארקסון והתוכנית טופ גייר

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לסרוק יקמצנים תקנו עיתון. סתם סתם

אהבתי את הכתבה זה מדהים לראות איך יצרני הרכב דופקים לו חשבון הוא פשוט מלך באנגליה.

ממש כל דבר שהוא אומר אפילו בהומור,נחשב ברצינות לגבי האנשים שרואים את התוכנית.

הכי הצחיק אותי זה שהוא אמר שברלינגו זה אוטו שהוא טוב ועוד כמה דברים. ואחרי יום עלה מספר המכירות באנגליה ל22% יותר:smile:

הבן אדם הזה מלך ואני אוהב אותו הוא יודע את העבודה כמו שצריך,למרות שהוא מגזים על זה שהוא יורד על הרבה רכבים ופוגע בתדמית שלהם,אבל אתם יודעים מה לדעתי הוא צודק!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לסרוק יקמצנים תקנו עיתון. סתם סתם

אהבתי את הכתבה זה מדהים לראות איך יצרני הרכב דופקים לו חשבון הוא פשוט מלך באנגליה.

ממש כל דבר שהוא אומר אפילו בהומור,נחשב ברצינות לגבי האנשים שרואים את התוכנית.

הכי הצחיק אותי זה שהוא אמר שברלינגו זה אוטו שהוא טוב ועוד כמה דברים. ואחרי יום עלה מספר המכירות באנגליה ל22% יותר:smile:

הבן אדם הזה מלך ואני אוהב אותו הוא יודע את העבודה כמו שצריך,למרות שהוא מגזים על זה שהוא יורד על הרבה רכבים ופוגע בתדמית שלהם,אבל אתם יודעים מה לדעתי הוא צודק!!!

במה הוא צודק?!

שM3 זה רכב Uncool?:wink:

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להעלות את הכתבה?

בתודה, פליקס.

אין לי סורק מתאים, אבל אני מקליד די מהר. אז הנה קטע מהכתבה, איפה שקלרקסון אומר מה דעתו על כל מיני מכוניות - שוחט את המאזדה 3 ו-6 (אנטישמי :wink:) ויורד גם על ה-106 (עכשיו הוא הסתבך באמת...)

קלרקסון אמר

מה חושב הפה המוטורי הגדול על המכוניות החדשות הנפוצות באירופה ובישראל. חפשו את שלכם

אופל אסטרה

"סוף-סוף אופל עולים למגרש. לא ממש מבקיעים בעיטת הכרעה, אבל כבר לא נשארים בחדר ההלבשה עם פתק מאמא".

ב-מ-וו סידרה-5

"נראה שלבנות את המכונית המושלמת - כמו סדרה 5 הקודמת - נהיה קל מדי לב-מ-וו. אז הם היו צרכים לבוא עם דברים חדשים כמו היגוי אקטיבי ותצוגת נתונים על השמשה רק כדי לאתגר. בעוד כמה שנים ייתכן שנסתכל אחורה ונראה במכונית הזאת את נקודת הזמן שבה ב-מ-וו איבדה את זה".

ב-מ-וו סידרה-7

"עכשיו אפילו ב-מ-וו כבר מודים שה-7 התבלגנה. מנועים נהדרים ושילדה בעלת יכולת פשוט אינם מספיקים בקטגוריה הזאת".

ב-מ-וו X5

"למה לעזאזל שמישהו ירצה לקנות X5 אלא אם הוא סוכן סמים בדרום לונדון? חוץ מהעובדה שרכבי 4X4 משדרים את המסר הלא נכון, העיצוב של ה-X5 רק מחמיר את הדברים".

ג'יפ צ'ירוקי

"אני תוהה אם מישהו מהאמריקניים האצילים המקוריים, כלומר חברי שבט הצ'ירוקי, מקבל תמלוגים בכל פעם שנמכר אחד מרכבי השטח (המוצלחים, קורה) האלה. כך צריך להיות".

דייהטסו טריוס

"אתה צריך להשתכר כדי לקנות אחד, אם כי אני בספק אם תצטער על זה".

וולוו V50

"התכוונתי לנהוג ב-50V, כמעט ציפיתי לזה. אבל אז חשבתי, למה שאשתי תפסיד את החוויה? אז שקעתי לתוך מושב הנוסע הנוח, הקשבתי לסטריאו המוצלח – ונרדמתי. גברת קלרקסון אומרת שזה היה נחמד מאוד".

וולוו XC70

"האם זאת ציפור? האם זה מטוס? האם זה ג'יפ? האם זאת סטיישן? אני לא יודע".

וולוו S80

"אני מצטער להיות מי שמבשר את החדשות הרעות, אבל לא כל השבדיות הן נימפות בלונדיניות שמחכות לך הלומות וודקה בסאונה. לפעמים שבדיות הן צפויות והגיוניות. כמו ה-S80".

טויוטה יאריס

"היאריס היתה חמודה לחמש דקות, אבל אז הפלסטיק הזול, תא הנוסעים החדגוני ותצוגת המחוונים המעצבנת הזכירו לי כמה סופר-מיני אחרות שהייתי מעדיף להימצא בהן".

למבורגיני גלרדו

"לא משנה לאיזה אלוהים אתה מתפלל, אני מתרה בך לרדת על הברכיים ולהודות שמכוניות כאלה עדיין מיוצרות. זאת למבורגיני עם מנוע 10 צילינדרים ועיצוב מדהים. מה יש כאן לא לאהוב?".

מאזדה 3

"המאזדה3, כך שיערתי, תהיה הפיצוץ הכי גדול שיצא מהירושימה בכמעט 60 שנה. אבל היא לא. בהחלט התאכזבתי. מאזדה טוענת שיש לה עיצוב אסרטיבי. לנלסון מנדלה ולנושאת המטוסים נימיץ יש עיצוב אסרטיבי; ה-3 לא יותר אסרטיבית מגרגיר אדמה".

מאזדה 6

"ל-6 יש מוניטין טובים שאני חושב שלא מגיעים לה. או-קיי, השילדה שלה אולי טובה, אבל ההגה קל מדי, תא הנוסעים רועש מדי והקונסולה המרכזית נראית כמו משהו שנקנה בארגוס (רשת בריטית זולה)".

מרצדס SL

"ה-SL היא ללא ספק מושכת מאוד ורוב האנשים היו שמחים מאוד עם ה-SL500. רכישת ה-AMG SL 55 המשופרת היא רק בשביל השואו-אוף. אז ברור שזאת הגירסה שקניתי לעצמי".

סוזוקי ליאנה

"יחסית למשפחתית קטנה וזולה, מדהים כמה שהליאנה יכולה להיות מהנה, כל עוד אתה מתקין בה כלוב נגד התהפכות ונותן לסלבריטיז נבחרים לנהוג בה מסביב למסלול המירוצים הפרטי שלך. בלעדיהם, עם זאת, היא לא ממש מהנה".

סוזוקי גרנד-ויטארה

"טוב, היא די זולה ויש לה את היכולת להתמודד עם תנאי חורף די נבזיים. אולי זאת הסיבה שהגרנד-ויטארה כל-כך פופולארית בקרב ספרים פרובינציונלים עניים בכסף ובדמיון".

פורשה בוקסטר

"90 אחוז מהיכולות של ה-911 המיתולוגית תמורת 50 אחוז מהמחיר שלה. היא נותנת לך את מה שאתה רוצה כשאתה רוצה אחת".

פורשה קאיין

"זה לא מכונית גרועה, ובמובנים רבים היא מכונית טובה מאוד, אבל כמו שבירה ללא אלכוהול היא פשוט לא זה, כך גם פורשה לשטח. אתה יכול לדמיין את לנדרובר מייצרת מכונית ספורט? זה הרעיון".

פיז'ו 106

"הייתי בטוח שהייצור של ה-106 הסתיים קצת לפני שדה-גול מת. אבל לא, הלא-ממש סופר-מיני הזולה הזאת עדיין מיוצרת".

פיז'ו 206

"ככה כל הפיז'ו צריכות להיות: מאוד צרפתיות, מאוד מהירות, ומאוד סקסיות. כבר לא הילדה הכי צעירה בשכונה, אבל עדיין שומרת על הקצב".

פיז'ו 407

"היא מצויידת מאוד. יש בה כריות אוויר לראש שלך, לאוזניים, לנוסע, ואפילו – אני מתרגש לבשר – לביצים שלך".

פרארי 612 סקאגלייטי

"אם אתם מחפשים גירסה יקרה יותר ואטרקטיבית פחות לטויוטה סופרה הישנה, אתם עשוים לאהוב את הסקאגלייטי. אתם עשויים להיות גם בעלי טעם רע מאוד בעיצוב".

קאיה קרניבל

"הפיתרון האהוב עלי לבעיה הישנה של הובלת כמות גדולה של אנשים, היא לקחת מכונית ספורט דו מושבית, לבחור את הנקבה האטרקטיבית ביותר ולתת לשאר להסתדר לבד. אבל אם כסף אינו נשפך לך מהכיסים, הקאיה הזאת יכולה גם כאן להיות פיתרון".

קרייזלר ויאג'ר

"מה יותר גרוע? שהוויאג'ר היה אחד מהמיני-ואנים הראשונים, ובכך אחראי לכך שמיניבוסים איטיים ומשעממים משווקים כפריטי לייף-סטייל? או שלטוני בלייר היה אחד? אני חייב להפסיק כעת, הזעם גועה בי".

רנו סניק-2

"אם אתם משפחה צעירה, אתם זקוקים לכל העזרה שתוכלו לקבל. הסניק די עוזרת, אפילו שאין כל הנאה בנהיגה בה. אבל מה שבאמת מייחד את הסניק הוא שהיא נראית מעניינת. על כמה מכוניות משפחתיות אפשר להגיד את זה?".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרנו שהוא פשוט שונא אמריקאיות ? :lol:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארק, איזה השקעה כל הכבוד !

מישהו יכול לעלות את הכתבה בשלמותה ? (סריקה של הכתבה)

ולגבי קלארקסון הוא פשוט אוהב את כל המכוניות הבריטיות ושונא את האמריקאיות ובכלל את כל השאר

הוא אוהב את האסטון מרטין וכל שאר הבריטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארק, איזה השקעה כל הכבוד !

מישהו יכול לעלות את הכתבה בשלמותה ? (סריקה של הכתבה)

ולגבי קלארקסון הוא פשוט אוהב את כל המכוניות הבריטיות ושונא את האמריקאיות ובכלל את כל השאר

הוא אוהב את האסטון מרטין וכל שאר הבריטים.

איך אם הוא כל כך שונא אמריקאיות הוא קנה אמריקאית רק לאחרונה ...

הוא החליף (לא ידוע לי אם הוא מכר או לא) את ה SL55 שלו (ד"א הוא גם שונא נאצים אבל קנה גרמנית)

ל - GT40 החדשה .

אני לא יגיד שאני מסכים עם כל מה שהוא אומר אבל הוא נותן השקפה טובה בדרך כלל על המכוניות שהוא בוחן .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'רמי נגד העולם...

הוא יורד על כל המכוניות (חוץ מכמה שהמחיר עובר את הזכייה בלוטו בישראל) שהם בוחנים..

יש כאלה שהוא לא הביא עליהן ביקורת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'רמי נגד העולם...

הוא יורד על כל המכוניות (חוץ מכמה שהמחיר עובר את הזכייה בלוטו בישראל) שהם בוחנים..

יש כאלה שהוא לא הביא עליהן ביקורת?

תבין אבל שזו המטרה של התוכנית .

סך הכל התוכנית היא להצחיק אנשים שיחזרו לראות את התוכנית וחוץ מזה לתת להם השקפה על מכוניות .

ותבין עוד דבר , המחירים בארץ ובבריטניה הם שונים לגמרה וגם המשכורות שם שונות , אז אל תיקח כל דבר שהוא אומר ברצינות רבה מידי .

אומנם יש לו ידע מאוד גדול במכוניות אבל גם יכול להיות שהוא יטעה הוא רק בן אדם אתה יודע .

אם הרכב הוא באמת טוב הוא ישבח אותו ואם לא הוא ירד עליו ובצדק כי אין טעם לקנות אותו .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אם הוא כל כך שונא אמריקאיות הוא קנה אמריקאית רק לאחרונה ...

הוא החליף (לא ידוע לי אם הוא מכר או לא) את ה SL55 שלו (ד"א הוא גם שונא נאצים אבל קנה גרמנית)

ל - GT40 החדשה .

אני לא יגיד שאני מסכים עם כל מה שהוא אומר אבל הוא נותן השקפה טובה בדרך כלל על המכוניות שהוא בוחן .

זה לא ממש ככה.

אני למשל לא אוהב את הגרמנים אבל אם אני אקבל הנחה משמעותית ,או אני לא יודע מה, בקניית VW אני ממש לא אתנגד. וכך גם עם BMW וכל שאר הגרמניות.

קראלקסון יכול להגיד בתוכנית דברים שלא ממש נכונים כלפיו, או משקפים את דעותיו. יכול להיות שהוא מקבל הטבות או משהו מזה שהוא הורס למכוניות את השם ו"תוקע" סטיגמות בזמן שלשאר המכוניות הוא מגביר את אחוזי הקניה.

אולי אני טועה, אבל לדעתי ככה זה.

הוא נדלק על הGT40 המחודשת וקנה זה לא אומר שהוא אוהב את האמריקאים ("השמנים עם הכרס") ורכביהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סורק מתאים, אבל אני מקליד די מהר. אז הנה קטע מהכתבה.

תודה על ההקלדה. :-)

נהנתי לקרוא את דברי קלרקסון, הוא כותב בצורה מאוד הומוריסטית ומהנה. :-)

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...