Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמשה קדמית סדוקה

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נסעתי אתמול בכביש מהיר וכנראה קפצה אבן קטנה פגעה בשמשה מתחת למגב, מה שגרם לסדק קטן , ולעוד 2 סדקים לאורך החלון (במאונך) עד כמעט הגג ,

למישהו יש מושג מה עושים ? זתומרת ברור לי שצריך להחליף , למישהו יש מושג כמה זה עולה ? והאם אפשר לערב את הביטוח או משהו (יש לי מקיף, וביום ראשון אבדוק לגבי שמשות)

בנוסף מה קורה מבחינת מכירה, שבבדיקה יגידו שהוחלפה שמשה, איך אני אוכיח שזה לא מתאונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בפוליסה הרחבה לביטוח שמושת - לא צריכה להיות בעיה. אחרת - זה חור עמוק בכיס.

בד"כ מכוני הבדיקה לא מתייחסים להחלפת שמשות אם היא נעשתה כיאות (מנסיון)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בפוליסה הרחבה לביטוח שמושת - לא צריכה להיות בעיה. אחרת - זה חור עמוק בכיס.

באם אין לי

ואני עושה ביטוח שמשות , ואחרי שבוע בא אליהם עם זה

מה יכולים להגיד לי?

זתומרת רואים שזה מאבן .. ולא משהו שאני עשיתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, שמשה שהוחלפה לא מורידים על זה מחירון ולא שמים על זה דגש(בתנאי שלא הייתה תאונה) זה מאוד נפוץ אני בטוח שרק בפורום הזה יש אחוז נכבד של אנשים שהחליפו שמשה. יש המון סיבות להחלפת שימשה(לא רק מתאונות!) לדוגמא אבן כמו אצלך או איזה ילד ששיחק עם כדורסל ופיתאום בא לו לזרוק את הכדור בכל הכוח בחלון(מניסיון הילד כמעט נרצח, סתם צוחק) איזו ציפורה שניכנסה לך לחלון בזמן נסיעה מהירה.

בקשר למחיר אין לי מושג אבל... חלון אני מניח שזה לא עולה קצת אבל אני ממש לא בטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הוחלפה שמשה....

אתה מערב ביטוח , כמעט בכל פוליסה של מקיף יש שמשות.

ניצוץ כתוצאה מאבן תופס , מהסיבה הפשוטה שזה מתרחב עם הזמן..

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוני הבדיקה כן מתיחסים להח' שמשה, ואף מציינים זאת בטופס הבדיקה.

מבחינת התיחסות עיניינית ומהותית, ההתיחסות היא שולית.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאני זוכר, חבר שלי החליף את כל השמשות ברכב, חלון 4 חלונות צדדיים עלו לו בסביבות ה 1700 ש"ח, ושמשה קדמית בסביבות ה 1100 ניראה לי, אבל תיסע לזגגות רכב ותשאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את חזית המכונית עם השמשה הסדוקה כך שבזמן מכירת הרכב, אם מישהוא ישאל, תוכל להציג הצילום המוכיח כי רק השמשה סדוקה ולכן הוחלפה.

בברכה - רפי לין :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מקיף עם שמשות אז אין לך שום בעייה.

תתקשר ביום ראשון ותאמר להם שבאת לסוע עם הרכב וראית שהשמשה שבורה, הם יאמרו לך ללכת לתקן בהסדר....אבל תיזהר שם כי הם אוהבים לחלוב כמה שיותר-אני מתכוון איפה שמתקנים זכוכיות , הם מוציאים לך את השמשה ואז ימציאו לך שיש חלודה וצריך לצבוע או שצריך פס קישוט מסביב לחלון וכו וכו...תמיד ימצאו לך משהו כדיי להוציא ממך איזה 500-600 ש"ח בלי שום קשר לשימשה עצמה.

ותבדוק גם שהם ממלאים דבק כמו שצריך כי בד"כ הם מחפפים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...