Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעה על צמיגי MAXXIS?

garik111
שימו לב! השרשור הזה בן 4222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה אותו יצרן של הצמיגים לאופניים אני מניח,

יש להם צמיגים טובים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ibiza fr שלי מסתובבת כבר 3 שבועות עם maxxis ma-z1 ונראה שהיא מבסוטה :lol:

החברה מקבלת חוות דעת טובות בחו"ל וממה שהבנתי החברה בבעלות toyo ככה שידע יש לה (לא שהיה חסר לפני)

אני מרוצה וממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים לא רעים, יותר טוב מהסיני זה בטוח. יושבים בפאסאט 2.0 בציר 2002 כבר כמה חודשים והרבה יותר טובים מהסיניים שהיו לפני כן. ההפרש במחיר ביניהם לבין קונטיננטל קונטי פרימיום ברכב השני שלי (לאנטיס 2003) הוא לא גדול ואני לפני החלפת זוג. כנראה שאלך על הקונטיננטל במקום.

ממליץ לך לעיין פה

http://tires4u.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים טובים ואוחזים, לא ברמה של TOYO אבל עדיין עדיפים על כל הסינים ועוד מותגים,

היה לי MA-Z1 חתך נמוך החזקתי אותם 3 שנים אבל אבל אחרי שנתיים ומשהו התחילו כאילו להתיבש ולהסדק בדפנות,

אצלי הרכב לא נסע הרבה כי הוא היה משמש כרכב שני בבית אז אולי זה סיבה שהם נסדקו כי ישבו הרבה, לא יודע,

אבל צמיגים יחסית טובים.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים פרטיים יש ל MAXXIS דגמים זולים, כמו UA603.

הצמיג אוחז סביר, אבל מתייבש מהר מאוד.

יש לי על הרכב כזה צמיג, והוא מתייבש לפני FALKEN ZE912 , גם אוחז פחות טוב, גם פחות שקט (עולה בערך אותו דבר).

בקיצור, כמו בכל חברה, גם כאן צריך להתייחס לכל דגם בנפרד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה היקפית מתחומים רבים על צמיגי מקסיס מנקודת מבטי:

באופניים שלי מותקנים מקסיס סליקס (כביש) פשוט פנטסטיים, אין מילים.

מקסיס RAZR זה הצמיג הטוב ביותר בענף טרקטורוני הספורט כאשר הוא גובר על כל החברות עם השמות המפוצצים בלי להניד עפעף.

מקסיס זה הצמיג שמגיע סטוק על הרייזרים של פולאריס, מקסיס ביגהורן אם אני לא טועה השם, וגם ביום החלפת הצמיג בעלי הכלים מעדיפים חזרה את המקסיס לאחר ביקורות פחות טובות על התקנת צמיגים מחברות "מובילות" אחרות. ככה שהמקסיס גם כאן התגלה כהטוב ביותר לאורך זמן וביצועים.

מקסיס זה אחד הצמיגים הנפוצים ביותר על קטנועים טיוואנים כסטנדרט לקטנוע חדש. (לא מתלהב מביצועיהם של אלה כל כך, אבל תמורה טובה לכסף ואורך חיים, הסט לאופנועי הכביש למשל, גרועים)

אחרי ביקורות לפה ולפה, ומהיכרותי עם מצוינות הצמיגים בענף ה-4X4, לפני חודשיים התקנתי מקסיס על המכונית שלי. הנסיעה שקטה מאוד, האחיזה בהחלט לא רעה בכלל, וההגה לא רועד יותר בכלל. המחיר היה מצוין ואני מבסוט לאללה, ממש ללא תלונות מהם.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי מקסיס הם צמיגים בינוניים מינוס הם יותר טובים מהסינים למיניהם אבל לא קרובים לליגה העליונה

אם אתה לא נוסע הרבה ואתה מחפש צמיגים זולים מקסיס זו הבחירה הנגונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ibiza fr שלי מסתובבת כבר 3 שבועות עם maxxis ma-z1 ונראה שהיא מבסוטה :lol:

החברה מקבלת חוות דעת טובות בחו"ל וממה שהבנתי החברה בבעלות toyo ככה שידע יש לה (לא שהיה חסר לפני)

אני מרוצה וממליץ

רותם, האם היו לך צמיגים אחרים על האיביזה? איך אתה משווה את האחרים למקסיס?

כמה עלו? איפה קנית? אני גם עם FR, ובקרוב צריך להחליף - אני מאוד ממתלבט אל מה להחליף בגלל המידה / מחיר.

אגב, אם אתה מגיע לאיזור המרכז לפעמים, אשמח לסיבוב :)

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להשוות להרבה צמיגים אלא רק לברידגסטון המקוריים שהיו חרא של צמיג , לפחות מההרגשה שלי גם באיביזה וגם בGTI של אחי! ופשוט נמאס לי מחוסר האחיזה שלה והחלפתי אותם .

לעניין המקסיס קיבלתי אותם במחיר של 500 לצמיג וזה היה אחד השיקולים , אבל השיקולים העיקריים היו היכרות עם החברה בתחומ צמיגי השטח והאופניים ואחרי קריאת חוות דעת רבות מחו"ל על הצמיג הספציפי ולכן החלטתי לקנותו.

מבחינת הנסיעה הצמיג אוחז היטב גם בלחיצה מהמקום וגם בסיבובים חדים , בזכות הגשמים האחרונים זכיתי לחוותו גם על רטוב והוא אוחז כמו שצריך!

הצמיג מעט רועש אבל כך גם האיביזה :lol:. בנוסף הוא נראה ממש טוב!

לבינתיים(סה"כ חודש) אני מרוצה אבל בוא נדבר עוד חצי שנה ואז אדע בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...