Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג עקף על קו לבן וכמעט התנגש בי, ושכחתי איך כותבים כותרת

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי עכשיו מהעבודה, כביש 5 לכיון אריאל...

בשלב מסוים הכביש הזה הופך מחוצה שומרון בעל 2 הנתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה וכל זה לכביש עם נתיב אחד לכל כיוון, בלי שטח הפרדה [חוץ מאשר פס לבן...] וכל הדרך הזו היא עליה קטנה בעל פיתולים חדים ושלא רואים מה שיש מאחורה.. צריך גם לציין שמהירות הנסיעה המותרת היא 80.

בכל מקרה, אני עולה על הכביש הזה ממשיך בנסיעה. מישהו בא מולי בנתיב שלו, המניאק היה עם אור גבוה ולא התכוון להוריד.. וזה גם היה פיתול ולא ראיתי כלום מהסינוור..

היינו במרחק של 50 מטר אחד מהשני בערך ופתאום אני קולט שהאור גובר קצת, אחרי שניה נפל לי האסימון שמישהו נמצא מאחוריו... אבל הרי אם מישהו מאחוריו אני לא אמור לראות את הפנסים שלו.

האדיוט שכביכול היה מאחוריו היא בן זונה אחד שהחליט שלנסוע 80-90 לאבזין שלו והחליט לעקוף בקו הלבן במהירות של 140 בערך, במקום שלא רואים בו כלום ועם אור גבוה.

אני כמובן לא ראיתי כלום מהסינוור וניסיתי לחפש את השוליים כדי לראות שאני עדיין על הכביש.....

פתאום שמצאתי את השוליים ירדתי אליהם קצת כי לא ידעתי מה קורה שם... הכל עבר כל כך מהר ופתאום אני קולט את האדיוט הזה נוסע בנתיב שלי, עובר ס"מ לידי ב140..

משמע שאם הייתי יורד לכיוון השוליים שניהאחת יותר, האדיוט היה נכנס בי באיזה 140 ולוקח את כל מי שהיה איתי באוטו.....

פשוט מפחיד זה היה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאלו צריך להרוג.

הייתי מציע לך לרשום את המספר להבא, אבל אני מתאר לעצמי שההלם הראשוני והמהירות שלו לא מאפשרים את זה..

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שצריך לקנות איזו מצלמה דיגיטלית קטנה,פשוטה ב120 ש"ח ואם איז טמבל מחליט ולהכנס בך ולברוח במקום להתחיל לחפש נייר ועט אתה ישר מצם ת'בן זונה המתאבד ושולח אותו לשלם דו"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לחוויה המפחידה שעברת , והשמחה על זה שאתה כאן כדי לספר - כבר היינו בסרט הזה מאתיים פעם , ועל מנת שלא כ"א יסביר עכשיו עד כמה חארות כאלה לא ראויים לרשיון ,ועוד כמה ייזכרו במשאית שחתכה אותם לפני 4 שנים ו-13 דקות ויקללו את האמ-אמא של הנהג.

בבקשה לא לפתח את העץ הזה לספר זכרונות רעים, אחרת יינעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שצריך לקנות איזו מצלמה דיגיטלית קטנה,פשוטה ב120 ש"ח ואם איז טמבל מחליט ולהכנס בך ולברוח במקום להתחיל לחפש נייר ועט אתה ישר מצם ת'בן זונה המתאבד ושולח אותו לשלם דו"ח

מצלמה דיגיטלית לא קבילה במשטרה או בבית משפט כי יש חשש לעריכה. אפשר רק סטילס.

ולא יודע מה איתך אני עוד לא נתקלתי במצלמה דיגיטלית ב-120 שח. הכי טוב שיהיה באוטו מצלמה חד פעמית שעולה 30-40 שקל עם פילים ובטריות.

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרשום את המספר או לצלם ארותו ממש לא הייתי יכול..... גם בגלל כל הכמות של האור שהיתה מול העיינים ולא איפשרה לי לראות כלום וגם בגלל המהירות של אותו אדיוט.. אפילו לא הצלחתי לראות מה הצבע של האוטו מרוב שהוא טס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...