Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו הקורס לנהיגה מתקדמת המומלץ ביותר בארצנו?

alexthegreat
שימו לב! השרשור הזה בן 4205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לעבור קורס נהיגה מתקדמת. גם להוציא רשיון לנהיגה ספורטיבית וגם אם יש קורס שהוא יותר יום-יומי. אני לא ממש יודע איך זה עובד, אבל חיפוש בגוגל העלה כמה וכמה בתי ספר והלכתי לאיבוד. מחיר הקורס אינו פונקציה, הוא צריך להיות כמה שיותר טוב ומומלץ.

ד"א לפני מספר שנים אבי עבר קורס נהיגת ראלי שטח אצל בחור ששמו און, אם זה משנה.

אשמח לקצת הסברים/פירוט וכו'. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישון למיטב הבנתי, ולפי מה שכתוב כאן אתה יכול להוציא פחות או יותר בלי קשר לכלום.

לגבי קורס מומלץ - מניח שלכל מי שיענה לך תהייה דעה משלו, בסוף את ההחלטה את צריך לעשות לבד מתוך כל הבלאגן :)

ההמלצה היחידה שאני יכול לתת לך, אם המחיר הוא לא בעיה, זה לחפש קורסים שהם אחד על אחד ובהם המדריך הוא 100% dedicate לך ולמה שאתה לומד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עברתי לא מזמן קורס אצל און יעקובסון, הבחור שהעביר לאבא שלך קורס.

הקורס היה אחד על אחד, במשך יום שלם שבמהלכו עברנו על כל מה שהוא רצה והיה חשוב לו להעביר, וגם על כל מה שאני רציתי והיה חשוב לי.

הפגין המון ידע, חלקו מעבר לידע טכני בנהיגה אלא בכלל בדברים שרובנו לא חושבים עליהם ביום ביום.

בחור 10! נחמד מאוד, היום עובר בכיף.

עלה לי מעל 2000 ש"ח אני לא זוכר כמה בדיוק, תתקשר לביה"ס מסלולים הם התאחדו, שם יגידו לך בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חברים שלי עברו אצלו לאחרונה קורס אחד על אחד,והיו מאוד מבסוטים!

רמה מאוד גבוהה של נהיגה.

ומחירים לא רעים בכלל.

http://www.kobi-racing.com/he/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון עודד, הלא הוא המשתמש

drivemaster

בפורום זה מומלץ מאוד,

מעביד קורסים מדהימים עם רמת ידע גבוה ומקצועיות גבוה.

מומלץ

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אוהד מעביר קורסים, לא? ואני ממש לא מפרסם אותו, פשוט אשמח לתגובות גם עליו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברשותכם, מחדש את השרשור.

ב"מסלולים" הציעו לי קורס של 7-8 שעות ב- 1000 ש"ח, שזה נראה לי המון.

ב"קובי רייסינג" שמישהו אחר פה הציע, הציעו לי 3-4 שעות ו- 360 ש"ח בלבד. אבל המדריך אינו און, אלא קובי כהן עצמו.

מישהו מיכר אותו או את בית הספר הזה, או מכיר משהו אחר בעלות סבירה?

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו הקורס הכי טוב? תלוי בצרכי הלקוח. לדעתי, רוב הנהגים לא צריכים את הקורסים של ההחלקות, הפניות והבלימות ואפילו לא את הנסיעה לכביש המפותל דווקא. הם צריכים משהו שדומה ל"שיעור נהיגה למתקדמים" - קצת ללמוד איך באמת לשמור מרחק, איך להיות מודע היטב גם למה שהולך מאחורה ומהצדדים ולהתמודד עם כך (ניהול התנועה לאחור), טכניקות לתכנון הנסיעה בנהיגה עירונית וכדומה. זה פחות חוויתי אבל הרבה יותר שווה. למרבה הצער, כמעט כל המדריכים/חברות שצוינו לעיל כמעט ולא נוגעים במרכיבים הללו!

המדריכים היחידים בשוק נכון להיום ששמים את הדגש במקומות הללו הם דני גלטר ואייזיק דוידוביץ'. גם מדריכי אלטרנתיבי מציעים הדרכות כאלו אבל קודם הם מחייבים לעבור קורס בסיסי שמתמקד בשליטה ברכב ואני אכן עברתי גם אותו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...