Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים אוחזים למאזדה 2

שומאכר
שימו לב! השרשור הזה בן 4214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכותרת, מבקש המלצה לצמיגים אוחזים למאזדה 2 - המידה היא 185\55\15. כיום יש SDRIVE, והם מעולים אבל הקדמיים גמורים לגמרי (בגללי :oops: ). אחי לא ינהג כמוני (טיולי נהיגה וכו'), אבל בכל זאת עדיף צמיג שלא ייגמר מהר מידי, יכול לבוא אפילו בחשבון של ירידה ברמה במעט (מישהו אמר C DRIVE?!).

כמו כן, הזוג האחורי נראה עדיין בחיים עם בשר. האם להשאיר אותם או להחליף רביעיה שלמה לקראת החורף הקרב ובא?

מגבלת תקציב - כ-1000 ש"ח לזוג, אלא אם כן יש צמיגים ששווה להשקיע עליהם עוד. בנוסף אשמח להכוונה לפנצ'ריה באיזור המרכז (ת"א -ראשון - בת ים - חולון).

בזמנו אגב, רביעיה עלתה לי 1600 כולל הכל.

העדפתי לפתוח פה ולא בשיפורים כי כיום הרכב נוסע לעבודה בלבד ותו לא (לא כמו בעבר).

תודה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת יחס המחיר-תמורה עדיין לא מצאתי צמיג שישתווה ל T1R או ל S DRIVE, בטח לא במידה הבעייתית משהו הזו.

לקראת החלפת הצמיגים הבאה שלי אני בהחלט שוקל את ה C DRIVE II. הצמיג הזה נראה לי כמו פשרה בין ביצועים לשקט, שתי תכונות חשובות לי שתמיד באות אחת על גבי השנייה.

אופצייה נוספת במידה וטווח המחיר הזה הוא הפאלקן 912 שנשמע לי כמו בחירה לא רעה בעיקר למי שמחפש צמיג נוח ושקט.

מעבר לדגמים המדוברים בתקציב הזה נכנסים רק סיניים או כל מיני דגמים ירוקים של קומהו או מקסיס, זה לפחות מה שאני יודע.

כל צמיג ממותג מחברה אחרת עלה בזמנו (זמנו = סוף 2009) מעל 600 שקלים לצמיג. אני רוצה להאמין שהיום המידה הזו נפוצה יותר בגלל אלפי המאזדה 2 שמסתובבות בחוץ והמבחר והמחירים בהתאם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר תודה על התגובה.

מהטויו יש לי סלידה מסוימת שכן אנשים התלוננו על הדופן הרכה שלו ושהוא לא מחזיק הרבה זמן. מצד שני אחי לא נוהג כמוני ממש לא.

בקשר ליוקו, בזמנו ההפרש מחירים בין ה-C ל-S היה כ-40 שקל לצמיג (160 שקל לרביעיה :shock: ). לא היה לי בכלל ספק על מה ללכת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שה T1R הוא צמיג מצויין ביחס למחירו. כן הוא רועש וכן צריך לנפח קצת מעל הלחץ המומלץ, אבל חוץ מזה הוא עושה עבודה מצויינת. הדופן שלו לא קורסת כמו שאוהבים לתאר אותו אבל הוא כן סובל משחיקת יתר בכתפיים הרבה לפני שיתר המדרס נשחק. צריך לקחת בחשבון שאני מדבר מתוך נסיון של 40,000 ק"מ (ואוטוטו הצמיגים חוגגים יום הולדת שלוש על האוטו) עם רכב לא כבד או חזק במיוחד ואני לא יודע איך הצמיג הזה יתנהג עם רכבים אחרים, לרכב קטן ומתנהג הוא מתאים כמו כפפה ליד.

כמו שאמרתי, מבחינת ביצועים ובמסגרת התקציב והמידה הבעייתית אין מתחרים ל S DRIVE או T1R. אני אשמח אם תעדכן מה רכשת ומה יהיו רשמיך לאחר כמה מאות קילומטרים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בפאלקן 912 לנסיעות מהסוג הזה ?

אני מודה שכמעט התפתתי בגלל המחיר ושמתי רביעייה כזו, אבל בסוף אמרתי לעצמי שרק בשביל הסיכוי הקל שאני לא אהיה מרוצה ואשאר תקוע איתם ל 3 שנים עדיף להשקיע יותר והיום התחדשתי ב SDRIVE.

אבל אפשר גם בפחות מהיוקוהמה לקנות הנקוק K107 , שבמידה שלי רצו עליהם 650 (225.45.17) ואני נוטה להאמין שבמידות קטנות יותר יעלו פחות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר נקנו צמד יוקוהמה C DRIVE אצל אנטון במחיר של 480 ש"ח לצמיג.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! C DRIVE או C DRIVE II?

אשמח לשמוע רשמים בעוד שבוע-שבועיים ואיך הם ביחס ל S DRIVE שקדמו להם.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי C DRIVE הראשון... לא בטוח. איך אני אמור לזהות? ומין הסתם האחיזה תהיה פחות טובה אבל לצערי לא אוכל לעדכן, אני נוסע רק בולוסטר.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מההבדל בסולייה על הראשון כתוב C DRIVE ועל השני C DRIVE 2 :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יוקוהמה CDRIVE הם צמיגים מעולים.

נסעתי עליהם כ6 שנים! במאזדה 1800 שלי.

נכון שהם עמדו בצל אבל הם אחזו טוב ורמת השחיקה שלהם היתה אפסית ממש.

הופתעתי מהמחיר כי חשבתי שהמחיר נמוך מזה .

קניתי אצל אותו אנטון צמיגי קונטיננטל קונטאקט 2E ב400 לצמיג ב12.11

אבל בבדיקה שעשיתי שלמת מחיר טוב.

http://tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&sc=&ar=1&r=15&a=55&s=185&m=113&CarType=1

כנראה שקרה משהו למחירי הצמיגים משנה שעברה(עליה חזקה).

תתחדש!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...