Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מבקש המלצה ל) מכונת קפה נספרסו

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש מכונת קפה נספרסו, הכיוון הוא למכונה "המשולבת" lattissima אך יש מספר דגמים ואני לא יודע במה לבחור.

אז מה יותר מומלץ? אשמח לתגובות מבעלי נסיון בתחום

לדוגמה :

http://www.shekem-electric.co.il/?CategoryID=516&ArticleID=1277

או זאת:

http://www.shekem-electric.co.il/?CategoryID=516&ArticleID=86

מי יותר חדשה ומומלצץ?

חשוב לי שיהיה מהחנות הנ"ל כיוון שיש לי שובר קניה לחנות הספיציפית הזו

תודה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מכיר את הדסרה, אבל לפני קצת פחות משנה קניתי Pixie עם מתקן נפרד להכנת חלב חם\מוקצף.

נכון שהמתקן פחות מרשים ולא מכין קפה הפוך באופן אוטומטי, אבל בכל זאת מבחינתי יש יתרון - הרבה יותר נוח לאכסנה במטבח הצפוף שלי. הטרחה הנוספת במזיגת החלב לספל בנפרד מהקפה ממש שולית.

והיתרון הגדול ביותר - חסכון בסך 400 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מעוניין במכונת קפסולות מטעמי נוחות ?, כי אם כן אז כל מכונה של קפסולות תעשה את העבודה, גם לוואצה וגם אחרות.

מטעמי טריות ואיכות של קפה, הייתי נמנע להשתמש במכונות "טרמו בלוק" קפסולות-פודים, או כל דבר מהסוג הזה, למרות האגדות של אטימות הקפסולה, הקפה שם בחלק גדול מהמקרים הוא לא טרי, שלא נדבר על הזרימה המהירה שלו בתוך המערכת בזמן החליטה, דבר שגורם למיצוי רע של הקפה.

http://www.htcafe.co.il/modules.php?name=Forums

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הלטיסימה פלוס לפני חודשיים - שלושה. גם בגלל שובר - אחרת לא הייתי מוציא כל כך הרבה כסף על מכונת קפה.

היא עושה הפוך בלחיצה וזה מה שחיפשתי, בלי הקצפה בנפרד.

החסרון שלה הוא שצריך לנקות אחרי כל שימוש, ממליץ גם לרוקן את המיכל חלב אחרי כל שימוש - אלא אם כן אתה יודע שתשתמש שוב באותו היום.

הקפה עצמו טעים מאד וההקצפה מצוינת, רק מחירי הקפסולות גבוהים מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני חודש את ה-U51 שמפורסמת עכשיו בטלוויזיה.

נטו לאספרסו אך ניתן לרכוש גם מקציף בנפרד.

אני מבסוט עד השמיים.:-D

כמו שהבנתי ממש אין הבדל בטעם בין המכונות,הכל עניין של נוחות ופיצ"רים.

אני לא שותה חלב ולכן חסכתי לעצמי 200 שקל על מקציף.:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על Citiz & Milk C120

מצטרף,

מדהימה ! יש לי אותה כבר שנה ואני משתמש בה נון סטופ.

החסרון היחיד -המקציף מתאים לכוס אחת כך שאם יש אורחים צריך לשטוף אותו ולהכין כל כוס בנפרד.

אני לא אוהב את האוטומטיות בלחיצה אחת מאחר והן דורשות ניקיון יסודי בצנרת של החלב ואני לא מאמין שמגיעים למצב שאין חלב שמתייבש בצינורות. בהנ"ל זה פשוט לא יקרה .

ה U החדשה נראית כמו אופציה טובה אבל אין אותה יחד עם המקציף על אותו משטח ומהתרשמות ראשונית , היא פחות איכותית (אין חלקי כרום / מתכת - הכל פלסטיק שחור.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של ה-Pixie על הסיטיז הוא שהמקציף עומס על בסיס נפרד, כך שיש יותר גמישות באכסון, ונדמה לי שהמכשיר גם קצת יותר זול.

לגבי המקציף הנפרד - הוא אינו מצריך שטיפה בין כוס לכוס, בהחלט אפשר להכין מספר כוסות ברצף ולנקות בסוף העבודה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על Citiz & Milk C120

+1.

עושה אצלי את העבודה כבר מעל לשנה עם לפחות 2 כוסות ביום.

דוקא על הלטיסימה שמעתי דברים לא טובים כשבדקתי איזה דגם לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הלטיסימה פלוס. עושה גם אספרסו וגם הפוף בלחיצת כפתור, בלי סיבוכים מיותרים.

לגבי מיכל החלב, לדעתי עד יומיים זה בסדר להשאיר במקרר, אחר כך זה בד״כ מתקלקל.

לגבי הניקוי, זה לחיצה של חמש שניות להוצאת מים מצינורית החלב, לא משהו שגוזל זמן

או גורם לטרחה. לשטוף מקציף רגיל לוקח יותר זמן.

יכול להמליץ לך על האתר הזה: http://www.z-zol.co.il/pl_product~2940~12~29.htm?x=1

קניתי ממנו שתי מכונות, והוא היה בסדר גמור, כולל שובר ל 200 שקל קפסולות בנספרסו.

גם רישום האחריות בנספרסו היה בלי בעיות, רק היה צורך להראות את הקבלה מהחנות וזה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז לקנות את הלטיסימה ולא אכפת לי בכלל באיזה מחיר מציעים לך אותה.

תא חלב שבילתי ניתן לניקוי!

תא קפסולות משומשות שבשביל לשלוף אותו, מטפטף לך קפה רותח על היד.

שימות האידיוט שעיצב אותה.

אם הדילמה היא בין הלטיסימה לבין הלטיסימה +, קנה אך ורק את הפלוס.

קפה מצוין, הקצפה מעולה וכאמור, הכל בלחיצת כפתור אחד.

קלה לניקוי (בניגוד למה שאייל מאמין) ובניגוד למה שאמרו כאן, תא החלב הנשלף מחזיק אצלי במקרר 3 ימים של שימוש יום יומי בלי שום בעיה של החמצה או קלקול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על נספרסו בכללי כחברה ,

אני עוד אחד מאותם בעלים של פיקסי עם מקציף מקורי בבסיס נפרד.

אחת הקניות הטובות שעשיתי .

שירות משלוחי קפסולות מהיר ואמין , שלושה טעמי לימיטד אדישן בממוצע בשנה בנוסף ל16 התערובות הקיימות וקפה טוב באופן כללי (קצר או ארוך ואם אתה אוהב עם חלב אז עם חלב בטעם של פעם זה בכלל אדיר) .

מהלך שחסך לי המון כסף מול בתי קפה ומעלה לי חיוך בכל בוקר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם באגירה , העיצוב של הלטיסימה פשוט מטומטם , ואל תקנה אותה

אם כבר , תקנה אך ורק את הלטיסימה פלוס , ההבדל במיכל החלב הוא משמעותי ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקפסולות אני מביא מחו"ל - עולות 10-20% פחות מאשר בארץ. מצד שני - הצריכה שלי הרבה יותר נמוכה, פעם-פעמיים בשבוע קפה של אחה"צ לכל המשפחה - כך ש-200 קפסולות מספיקות לי לחצי שנה ויותר.

בבוקר אין לי זמן להתעסק עם קפה מתוחכם ויקר - בקושי מכניס לסדר היום הכנת כוס קפה נמס והכנת תרמוס לעבודה.

בית קפה? אני עובד, אין לי זמן בבוקר לעניין זה בצהריים רוצה להגיע חזרה הביתה. וזה בלי לדבר על העלויות. הבוקר חופש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...