Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוחות חניה - צילום הרכב וקבלת הדו"ח בדואר - בתוקף?

שימו לב! השרשור הזה בן 2476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

שמעתי לא מזמן בחדשות (הייתי ישנוני ככה שלא הייתי מרוכז באותו זמן) במעורפל, על "התייעלות" הפקחים בנתינת דוחות חניה.

משמע, הפקח לא יצטרך כבר לגשת לרכב החונה שלא כחוק מכל סיבה שהיא ע"מ לתת לו את הדו"ח, אלא מספיק שיצלם את הרכב

ממרחק אפילו, והדו"ח יתקבל בדואר בעקבות הצילום.

רציתי לדעת כמה דברים:

1. יש למישהו מושג מתי הרפורמה החדשה נכנסת בפועל?

2. כיצד הפקח ידע לזהות אם מדובר בסתם רכב שחונה שלא כחוק או ברכב שנתקע בשולי הדרך?

3. אם הנהג יושב בתוך הרכב, האם גם יינתן דו"ח במקרה זה?

תודה למגיבים, ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיריית חיפה אוכפת חניה באמצעות מצלמות כבר אי אילו שנים. איני יודע מה הבסיס החוקי לעניין.

ד"א - אתה יכול לקבל דו"ח חניה בדואר הביתה לאחר מספר חדושים, גם בלי דו"ח חלון. כאן, לפחות, יהיה תיעוד מצולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל בנתניה. מספיק להיות ביום שישי בצהריים במרכז העיר, ולראות את הפקחים עם המצלמות.

אני מבין שזה די נועד להגן עליהם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה בזמנו כתבה על עיריית ת"א שמאמצת פיילוט חדש. זה שודר בערוץ 2 נדמה לי. רכב הפקחים נוסע ברחובות העיר, ויש לו שלוש מצלמות. קדמית, צידית, ואחורית.

הוא פשוט מצלם ומזין את הנתונים במחשב. לפי מספר הרכב - שולחים את הדוח לבעלים בו במקום.

חפש את זה באינטרנט. אני חושב שזה יופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה מעולם לא ראיתי פקח עם מצלמה. שלטי האזהרה קבועים בכמה קטעי כביש, וכנראה שמדובר במצלמות קבועות.

מה שלא ברור לי הוא כיצד נמנעים מהטלת קנס על מי שרוכשל כרטיסי חניה או משתמש באיזיפארק\סלופארק\פנגו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני זוכר, בצומת חורב בחיפה הוצבה מצלמה המצלמת את כל החונים בעבירה.

בחדר הבקרה יושב פקח שמפיק דוחות על סמך הצילומים שהוא מתעד. הדוחות נשלחים בדואר.

פקח לא חייב להגיע עד לרכב כדי לתת דו"ח.

גם אם נהג יושב ברכב וחונה במקום אסור, הוא עדיין מבצע עבירה.

מי שרוכש כרטיס חניה/איזיפארק וכד', לא חונה במקום אסור, האכיפה עם מצלמות מבוצעת במקום אסור לחניה (בחיפה מדובר בצומת).

רכב שנתקע בשוליים - בד"כ בעיר אין שוליים. השאלה היא אם בחוקי עזר עירוניים, יש סעיף המתייחס לחניה בשולי הדרך או שזה רק סעיף למשטרה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח חנייה מצולם לרוב זה על עבירות שאינן כחול לבן.בכחול לבן לרוב מצלמים איזי פארק כבוי או פועל על קוד אחר,תו נכה שאינו תואם לרכב וכו'.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

הערת שרשור בן 5 שנים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...