Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עו"ד

שימו לב! השרשור הזה בן 3761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי שאלה , עוד מעט המשפט

ישה צירף לי טבלה על עלות נזקים והפרשים ,

הכתב ההגנה שלהם הם טוענים שהם הורידו עבור רכב ממשלתי כמו שרשום בלוי יצחק,

הם צירפו גם העתק של אותו חודש

השמאי שלי הוריד לי פחות על הרכב ממשלתי

מה אני אמור להגיד שלופטת ברגע שהיא תתיחס לפיסקה הזאת והם יראו לה את ההעתק של אותו חודש

זה הפרש של 800 ומשהו שקל

תודה

רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את השמאי איך הוא הגיע למה שהגיע, וזה מה שהוא (או אתה בהעדרו) צריכים להגיד לשופטת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם השמאי שלך מגיע?

אם כן תן לו להסביר

אם לא

תסביר שלך יש דו"ח שמאות מלא כולל הצהרת השמאי שהוא מוזהר כחוק ושדין השמאות כדין של מתן עדות בית המשפט . ראה אצלך, ואילו מה שהם צירפו אינו דו"ח של שמאי ערוך כדין לכן אין להתייחס אליו כלל.

מקסימום השופטת תחליט על הורדה הגבוהה ב 800 ₪ מאשר חשקה נפשך

בהצלחה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהם נתנו תדפיס של שווי הרכב להורדה במיקרה של רכב ממשלתי, אני יכול לטעון שבזכות זה שיש לי שמאות כדין { ולא כמותם שלא שלחו שמאי ולא נתנו תיק שמאות ,} אז השמאי שלי זה מה שקובע ??

תודה רבה מלך

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת לקבל 3000 ש"ח בלבד?

מה עם ה 500 שכבר מופקדים?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג שלהם טוען שמערכת הגז, והוו גרירה זה לא חלק אינטגרלי מהרכב, ואם לא רואים סיבה לשלם על זה, השופטת הסכימה איתו על הנושא הזה,

בקשר להפחתה, היא אומרת שיש הבדל בין רכב ממשלתי ולרב מישטרתי, אז היא קיבלה את הטיעון שלו,

היא הוציאה אותנו החוצה לנסות להתפשר, מפה שלם שלא הסכמתי על הדברים, הוא שאלתם 3000 שקל יפצו אותי, אחרת אין סיבה להמשיך לדבר סתם, ונמשיך במשפטים, הסכמתי, ואז אחרי עוד שיחה בטלפון, הוא טען שזה ביכלל רק שמאות ולא קבלה על כלום אז הוא לא מסכים, הוא רוצה 2.500 שבתוכן יש את ה500 של פעם שעברה, לא הסכמתי

ניכנסו לשופטת וישר אמרתי לה שסיכמנו על 3000 והיא אמרה שמצויין כי היא רצתה להציעה את זה,

הוא לא כל כך שמח כי אז הוא הבין שהיא הולכת איתי..

היה לנו קצת חילופי דברים על ה500 והיא פסקה שה500 נישאר אצלנו כי הם לא הופיעו למשפט הקודם,

טוב גם זה עדיף מכלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג שלהם טוען שמערכת הגז, והוו גרירה זה לא חלק אינטגרלי מהרכב, והם לא רואים סיבה לשלם על זה, השופטת הסכימה איתו על הנושא הזה,

בקשר להפחתה, היא אומרת שיש הבדל בין רכב ממשלתי לרכב מישטרתי, אז היא קיבלה את הטיעון שלו,

היא הוציאה אותנו החוצה לנסות להתפשר, מפה לשם לא הסכמתי על הדברים, הוא שאל אם 3000 שקל יפצו אותי,? אחרת אין סיבה להמשיך לדבר סתם, ונמשיך במשפטים, הסכמתי, ואז אחרי עוד שיחה בטלפון, הוא טען שזה ביכלל רק שמאות ולא קבלה על כלום אז הוא לא מסכים, הוא רוצה 2.500 שבתוכן יש את ה500 של פעם שעברה, לא הסכמתי

ניכנסו לשופטת וישר אמרתי לה שסיכמנו על 3000 והיא אמרה שמצויין כי היא רצתה להציע את זה,

הוא לא כל כך שמח כי אז הוא הבין שהיא הולכת איתי..

היה לנו קצת חילופי דברים על ה500 והיא פסקה שה500 נישאר אצלנו כי הם לא הופיעו למשפט הקודם,

טוב גם זה עדיף מכלום

ההודעה שמעליי לא יצא טובה כי כתבתי אותה מהאייפד , אז עכשיו תיקנתי מה שהאייפד שיבש

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגית בנושא מערכת הגז ווו הגרירה פעמיים

האחד ברגע שבכתב הדחייה לא התייחסו לכך הם מנועים מלבקש שלא לשלם

והשני והיותר חשוב , השופטת לא הבינה ממך כי לא מדובר בערך המערכת אלא רק בהוצאות שנגרמות לך מהעברת המערכת מהרכב הנפגע לרכב חדש שלך.

לא חשוב העיקר שזה אחריך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לא מדובר בתשלום של ערך התוספת אלא בפירוק וההרכבה שלה.

חוץ מזה זה קשקוש כי אתה לא מבוטח של חברת הביטוח אלא היא אמורה לפצות אותך על הנזקים שנגרמו לך.

דמה לעצמך כי היה לך בתוך הרכב כינור יקר ערך שנפגע , האם גם אז חברת הביטוח לא הייתה משלמת על הנזק שנגרם לך.

בוודאי שכן

תעלה לכאן את הפרוטוקול / פסק הדין הסתר את פרטיך האישיים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...