Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור נהיגה ספורטיבית דרך משחקי מחשב

שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לשפר את יכולות הנהיגה הספורטיבית שלי וכבר עכשיו אני מתנסה קצת במסלולי קארטינג שונים אבל יש גבול כמה אפשר לנסוע בקארט (זה עסק דיי מעייף כשהגז פתוח עד הסוף).

רציתי לדעת האם ישנם משחקי מחשב (סימולטורים של נהיגה) שמומלצים לשיפור היכולת למצוא את "הקווים הנכונים" למסלול ועוד מויומניות נהיגה ספורטיבית?

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אוהב NFS SHIFT שהוא אחל'ה סימולטור וגם הזדמנות "לנהוג" על רכבים אקזוטיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LFS הוא אכן סימולטור מצוין. לא הכל 100% מציאותי בדימוי התנהגות כלי הרכב, אבל בסך הכל ניתן ללמוד ממנו הרבה וגם להתנסות בכל מיני דברים. למרות שמדובר רק בסימולטור מחשב - לדעתי הוא בהחלט יכול לשפר מיומנות נהיגה אמתית, בשילוב עם תרגול ברכב וקורסים לנהיגה מתקדמת, כמובן.

גם קארטינג מאוד עוזר, ובמקרה של נהיגה ברמה גבוהה צריך גם לשמור על כושר טוב על ידי כושר אירובי ותירגול סבולת השריר בידיים (שכמות, זרועות והאמות שבדרך כלל נזנחות באופן לא מוצדק) וברגליים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אין כיום סימולטור טוב יותר מLFS מבחינת הפיזיקה.

במיוחד שכבר הרבה זמן בציפיה לשחרור פיזית הצמיגים החדשה שצריכה להפוך את זה משמעותית ליותר מציאותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LFS זה משהו שאני משתמש בו על תקן ארקייד, נגיד בשביל לראות אם אני יכול לעשות את South City על הצד.

בשביל סימולציה, יש לי iRacing. אין שום דבר קרוב לזה מבחינת פיזיקה וריאליזם, שלא לדבר על הכיף שבמירוצים אונליין.

מה שכן, זה עולה כסף, ולא מעט.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי מהם הכי מציאותי (ראיתי המון ויכוחים לכאן ולכאן)

gt5 בהחלט עושה את העבודה מבחינתי, אם כי אני חייב להגיד שעוד לא יצא לי להתקל בהגה למחשב או לפלייסטיישן שבאמת מדמה הגה אמיתי כמו שצריך בכל דבר. כמובן שבלי הגה בכלל זה נחמד ואפשר ללמוד מזה קצת, אבל זה לא באמת רלוונטי לעולם האמיתי אחר כך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיחקתי מעולם GT5, שיחקתי המון GT4 ונהניתי ממנו מאוד אבל מבחינת סימולציה ומירוצים אונליין, הם נוטים לצד הפחות ריאליסטי לעומת iRacing. אני בטוח שמכל אחד מהם אפשר להפיק תועלת והנאה אבל בשביל שיפור נהיגה למטרות ספורטיביות, אני לא רואה תחרות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, זאת השוואה ממש לא נכונה.

יש סימולטורים של נהיגה כמו של LFS שהם ממש אבל ממש די ריאליסטים וטובים.

פיפא, לעומת זאת, נהיית יותר ויותר ריאליסטית משנה לשנה אבל זה משחק לשיעמום נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפרוואי זה היה בצחוק :)

אבל אני שמח לראות שאתה ממלא את תפקידך בפורום כהלכה ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קראתי פעם מחקר שמשחקי נהיגה פוגעים במהירות התגובה של הנהג.

כמובן שאין לי מושג מדעי קלוש אבל אני לא חושב שאפשר להשתפר בנהיגה דרך "סתם" משחקים כמו NFS או GRAND TURISMO אלא רק דרך סימולטורים עם ציוד נלווה מתאים שמתנהג כמו זה שבמכונית ולא הגה ודוושות ב200 ש"ח מבאג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם ישנם משחקי מחשב (סימולטורים של נהיגה) שמומלצים לשיפור היכולת למצוא את "הקווים הנכונים" למסלול ועוד מויומניות נהיגה ספורטיבית?

לא.

כי חלק חשוב מבחירת הקו הוא דרך המבט, ובסימולטורים אין לך חלון צד. אתה, למעשה, כמו סוס עם כיסויי עיניים שחוסמים מבט לצדדים.

משאר הבחינות, מכונית נוהגים לפי תחושה (מישוש, שיווי משקל וכו') הרבה לפני שקולטים משהו בעיניים. את זה אין לך במחשב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...