Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת גג בשחור מבריק, כמו שמשה פנורמית

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט קורדובה אדומה עם סאנרוף. הלכה של הרכב מתקלפת ואני מעוניין לצבוע את הגג בצבע שחור מבריק, שיראה כמו השמשה של הסאנרוף פחות או יותר.

מה אתם ממליצים לעשות?

להשתמש בספריי (יש מבריק של יעקובי)?

שמן עם רולר?

אח"כ לעבור על זה עם לכה?

אם כן, איזו לכה, אקרילית לרכב או מספיק לכה רגילה?

תודה רבה ותזכו לשנים רבות וטובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אופציה של משחת נעלים לא נתת?

• מצחיק 1

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשיף את הלכה שתהיה אחידה ותדביק מדבקת קרבון בצבע שחור.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיחזיק לך הכי הרבה ויהיה הכי עמיד בפני קרינת השמש הוא צבע לרכב עם לכה בלבד. כל תחליף אחר כגון צבע סינטטי (של יעקבי או דומיו), גם לא ייתן תוצאה יפה ואחידה, וגם לא יחזיק מעמד יותר מידי זמן. הלכה עוזרת להגן מפני השמש. אם הצבע עצמו לא מתקלף אתה אפילו לא צריך יסוד, רק לשייף את הגג ולצבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור, רכב אי אפשר לצבוע עם צבע של טמבור. זה לא עסק חובבני.

כמו שהציעו לך פה, תחשוב אולי על הדבקה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנטק ציפוים ברמה גבוהה?

לא כדאי שאני אעלה תמונות של גג הרכב שלנו עם עבודה שלהם, לאחר שנה כל המדבקה דהתה לגמרי ואני כבר מת להעיף אותה!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנטק ציפוים ברמה גבוהה?

לא כדאי שאני אעלה תמונות של גג הרכב שלנו עם עבודה שלהם, לאחר שנה כל המדבקה דהתה לגמרי ואני כבר מת להעיף אותה!

תיגש לרומן אם יש לך בעיה,אני ממליץ עליו מניסיון עם הרבה רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה לחסוך כסף ולקחת את הסיכון תריץ חיפוש ב-YOU TUBE לגבי צביעה בספרי , איך , כמה וכיצד .

car spray painting ימצא לך מספיק סרטונים.

אני אישית ביצעתי צביעת גג של פ'גו 206 צבע שחור עם סאןרוף על כול שלביי הצביעה : שיוף, צבע פרמיר (אצלי המצב היה גרוע והגיע לפח ) , 3 שכבות של ספרי (כ-15 דקות בין לבין), ואז 2 שכבות של ספריי לקה, שיוף עם נייר מים 2000 ולבסוף לגימור הסופי: פולייש !!!

קל זה בטוח לא יהיה .

אופציה שנייה ופחות לשבור את הראש קרבון ....

בהצלחה .

:evil::twisted::evil:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על צביעת הגג בנתניה ביקשו 500, בירושלים 900. גם להשאיר את האוטו ימים במוסך זה טרטור.

הבעיה בקרבון זה שהוא מט, וגם לדעתי ולטעמי הטקסטורה הזאת בכלל לא מתאימה לציפוי רכב.

גם אני חשבתי שספריי זו הדרך המיקצועית, אבל מה לגבי צביעה בצבע שמן עם רולר? בחנות טמבור יעצו לי לעשות ככה, כי בספרי קשה להשיג אחידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על צביעת הגג בנתניה ביקשו 500, בירושלים 900. גם להשאיר את האוטו ימים במוסך זה טרטור.

הבעיה בקרבון זה שהוא מט, וגם לדעתי ולטעמי הטקסטורה הזאת בכלל לא מתאימה לציפוי רכב.

גם אני חשבתי שספריי זו הדרך המיקצועית, אבל מה לגבי צביעה בצבע שמן עם רולר? בחנות טמבור יעצו לי לעשות ככה, כי בספרי קשה להשיג אחידות.

בטמבור ייעצו לך לצבוע בצבע שמן עם רולר, כי בטמבור מוכרים צבעי שמן ורולרים. קח את זה בחשבון. לגבי ספריי, כמו שאמרתי הספריים הפשוטים של ה10 שקל לא מחזיקים, וגם לא מוציאים תוצאה טובה. ספריי צבע לרכב לעומת זאת, הוא ייעודי לתיקוני צבע ברכב, והוא יוצא ברוב הפעמים בצורה אחידה כמו של פיסטולט. עם רולר בטח ובטח שלא תקבל תוצאה אחידה, בגלל המבנה של הרולר עצמו, שהוא לא אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גדולה לכל מי שענה לי.

השתכנעתי לבדוק שוב את האופציה של איש מקצוע. אולי מישהו מכיר צבעי טוב וזול באזור ירושלים?

למקרה שלא אמצא מישהו בתקציב הנמוך שלי, איפה משיגים ספרי צבע לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...