Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת גג בשחור מבריק, כמו שמשה פנורמית

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי את אלו :

http://armolan.co.il/gallery/seat.html#nogo

מישהו מכיר ? יכול להמליץ ?

http://israsun.com/page_sub.asp?topic2_id=483&topic_id=307

http://www.tinting-jerusalem.com/#!portfolio/c66t

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

השאלה שלי היא כזאת...הגג איבד את כל הברק שלו ובתחילת הגג עד האמצע עדיין יש "ברק" אבל עם פיצוצים. בקיצור, אין גג חיצוני לטויוטה.:wink:

בנוסף, כידוע יש לי "דמוי סאנרוף" (חדלו עם הצחוקים, זה כבר לא מצחיק) שהוא פתוח. האם ניתן להכניס בתוכו את המדבקה?

אז השאלה היא כזאת...

האם המצב של הגג מאפשר ציפוי כזה והאם הסאנרוף המזוייף לא מפריע.

לגבי מקומות, זה פחות קריטי כי אני מכיר לא מעט, אבל במקום סתם להתלהב ובסוף יגידו שאי אפשר וחייב לצבוע. אין לי בעיה שזה יהיה כמובן "אל חזור", במילא הגג גמור.

אתה חייב לתקן את הפיצוצים. לפני מדבקות עושים הכנה כמו לפני צבע.

ותהיה חייב גם לפרק את הדמוי סאנרוף, כי כל אלתור בחיתוך והתאמה ליד התושבות שלו, יגרום להתקלפות תוך זמן קצר.

מעבר לזה, למיטב זכרוני, לקורולה אין ממש מסגרת לגג (ע"י מסילות פלסטיק או מסגרות דלתות), כך שהמדבקה בעצם

"תצוף" על הפאנל ולא תסתיים בצמוד לפאנל אחר. וזה נראה ממש זול וגם פתח להתקלפויות.

הייתי משקיע את הכסף (שנראה שתצא לך השקעה דומה) ועושה פשוט...צבע. עם עדיפות למקורי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ערב טוב.

ברשותי סיאט לאון קופרה חדשה, אני מעוניין לצפות את הגג במדבקת וינאל או איך שלא קוראים לזה.

מישהו מכיר מקום איכותי שיעשה עבודה מקצועית באיזור הקריות, נהריה, עכו, מעלות?

אני מצרף תמונה.

בתודה מראש.

4f2c8a4d54d0e32ea59b0362b0c8abe0.jpg419d563472ef54e26369f427f6444943.jpg

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילרום, צריך לבדוק איזה חברות הם משתמשים... לא הייתי שם מדבקת דמוי גג פנורמי ודברים כאלו חשובים לפני שמבררים את טיב החומר!

הם מחזיקים גם חלונות כהים סינים פשוטים וגם אמריקאים אז לא תמיד מה שזול זה באמת שווה כי זה הפשוט. צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

ברשותי סיאט לאון קופרה חדשה, אני מעוניין לצפות את הגג במדבקת וינאל או איך שלא קוראים לזה.

מישהו מכיר מקום איכותי שיעשה עבודה מקצועית באיזור הקריות, נהריה, עכו, מעלות?

אני מצרף תמונה.

בתודה מראש.

4f2c8a4d54d0e32ea59b0362b0c8abe0.jpg419d563472ef54e26369f427f6444943.jpg

יש לך סניף של odiva art בצ'ק פוסט.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1648562628707903

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מה קורה חברים?

אני בעל הונדה סיוויק האצ'בק, לא מזמן יצא לי לראות רכב בדיוק כמו שלי רק עם גג שחור.

סיקרן אותי העניין.. האם זה דגם מיוחד? תוספת מהחברה?

אשמח לדעת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אהלן,

אני מתלבט האם ללכת לבעל מקצוע/לעשות בעצמי הדבקה של מדבקה שחורה על הגג. האוטו שלי שחור אבל לצערי ללא סאנרוף, אני חושב שהמדבקה יכולה לתת מראה של גג פנורמי (מבריקה) וזה יכול להיראות טוב. מה דעתכם? אשמח גם למקום במרכז אם יש לכם להמליץ.

חיפשתי תמונות בגוגל אבל כולם עושים על אוטו לבן. יראה מוזר מדי על אוטו שחור?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

היי רכשתי פולו 2015 בצבע לבן

אני רוצה לעשות לה ציפוי וניל שחור לגג ,וציפוי שחור למראות רק שאין לי מושג מאיפה להתחיל ומה הסדר גודל של מחירים

איך מתחילים ?

zjjj2ynfzzii.jpg

תמונה להמחשה :

mynd2y52gyz0.jpg

תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...