Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אופנוע" של DODGE

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 7167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

019.jpg

http://www.supercars.de/singlecar/38/438.html

איך יתמחרו בישראל?:roll:

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

019.jpg

http://www.supercars.de/singlecar/38/438.html

איך יתמחרו בישראל?:roll:

לא מצאת נושא ישן יותר?

פורסם כבר בינואר של השנה שעברה..

http://www.fullgaz.co.il/archive/jan-03/news/viper-moto.html

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינואר שנה שעברה לא הייתי פה ,

העיקר ... הכל בסדר איתך?

זה מה שחשוב.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ישן בזה ? זה בכלל לא ישן.

נ.ב

ראיתם את הדוקאטי החדש ?

old1.gif

אחחח מתי יתמחרו אותו אני רץ להזמין !!

:lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יענה לך ברוח הפורום...

חחחחחחחחחחחחח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא, מה את אוצים מהבנאדם?!

אתם חייבים לבאס כול הזמן, אהה... דיי כבר... הוא לא ידע, והוא לא היחיד... הוא רצה להיות נחמד (בניגוד אלכם) ולפרסם זאת כאן, מה הבעיה?! למה להגיב ככה?!

וכרובי, אתה הרי המנהל פה, לא? פשוט מאוד תמחק את הדיון או תנעל או כול דבר אחר בלי הרבה פלסופים, הוא טעה... ממשיכים הלאה...

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא, מה את אוצים מהבנאדם?!

אתם חייבים לבאס כול הזמן, אהה... דיי כבר... הוא לא ידע, והוא לא היחיד... הוא רצה להיות נחמד (בניגוד אלכם) ולפרסם זאת כאן, מה הבעיה?! למה להגיב ככה?!

וכרובי, אתה הרי המנהל פה, לא? פשוט מאוד תמחק את הדיון או תנעל או כול דבר אחר בלי הרבה פלסופים, הוא טעה... ממשיכים הלאה...

אם אנחנו כל כך לא נחמדים, אולי תלך למקום אחר שם תמצא אנשים נחמדים יותר?

הא, מה אתה אומר?

Dr XR, שקיווה שהתופעה תעלם עם סיום החופש הגדול.

אבל היא לא נעלמה:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב על אופנוע כחצי שנה cb500 ומי כמו הגולשים כאן יודע שלרכב על אופנוע זה שונה מאוד מליסוע ברכב(מבחינת הידע שזקוקים לו על מנת לשרוד פיזית וכלכלית).

כשהתוודעתי לפורום האופנועים של תפוז נשמתי לרווחה ושמחתי והרגשתי שהנה יש קהילת רוכבים מפותחת בארץ - כזו שאוכל ליטול בה חלק, להעזר בה כשאצטרך, ועם הזמן והניסיון אולי גם לעזור לאחרים.

כמה שבועות בפורום האופנועים של תפוז שינו את דעתי מסיבות שאפרט בהמשך, והחלטתי לנסות פורום אחר, אז העברתי את עצמי לפול-גז בשאיפה שזה יהיה שונה לא במהותו - אלא באופיו, אך לשאו:

בפורום פול-גז כמו בתפוז לא פעם גולשים חסרי ניסיון נתקלים בחוסר סובלנות וזלזול מצד אלה שלהם הידע או הניסיון, כאלו שכביכול מציעים את עזרתם לקהילת האופנוענים, אך בפועל מציעים לא יותר מהתלהמות ילדותית בכישוריהם.

פול-גז הוא פורום קטן בהרבה מתפוז ויש לכך יתרונות רבים, הוא מנוהל בידי מנהל שלפחות מתגובותיו המקצועיות נראה שיש לו הכישורים המתאימים להפעיל פורום, שיתכן והוא מרוצה מהדרך הוא פועל, אך אני חושב שאני מדבר בשמם של אורחים רבים בפורום, השרשורים כאן הם חסרי רחמים!

סתם לדוגמא - היה כאן מישהו שפתח שירשור עם שגיאות כתיב(משהו על זה שהמנוע לא עולה מעל 8 אלף טור) התגובות לשאלתו היו פוגעות ולא רלוונטיות כי הוא לא פיסק את המשפט או משהו דבילי באותה מידה - רבאק אז הבנאדם כותב עם שגיאות!! למי איכפת?! הוא ביקש עזרה וקיבל נזיפות.

אני חושב שהאוירה היתה יכולה להיות הרבה יותר מכניסת אורחים :wink: וחבל שהיא לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב על אופנוע כחצי שנה cb500 ומי כמו הגולשים כאן יודע שלרכב על אופנוע זה שונה מאוד מליסוע ברכב(מבחינת הידע שזקוקים לו על מנת לשרוד פיזית וכלכלית).

כשהתוודעתי לפורום האופנועים של תפוז נשמתי לרווחה ושמחתי והרגשתי שהנה יש קהילת רוכבים מפותחת בארץ - כזו שאוכל ליטול בה חלק, להעזר בה כשאצטרך, ועם הזמן והניסיון אולי גם לעזור לאחרים.

כמה שבועות בפורום האופנועים של תפוז שינו את דעתי מסיבות שאפרט בהמשך, והחלטתי לנסות פורום אחר, אז העברתי את עצמי לפול-גז בשאיפה שזה יהיה שונה לא במהותו - אלא באופיו, אך לשאו:

בפורום פול-גז כמו בתפוז לא פעם גולשים חסרי ניסיון נתקלים בחוסר סובלנות וזלזול מצד אלה שלהם הידע או הניסיון, כאלו שכביכול מציעים את עזרתם לקהילת האופנוענים, אך בפועל מציעים לא יותר מהתלהמות ילדותית בכישוריהם.

פול-גז הוא פורום קטן בהרבה מתפוז ויש לכך יתרונות רבים, הוא מנוהל בידי מנהל שלפחות מתגובותיו המקצועיות נראה שיש לו הכישורים המתאימים להפעיל פורום, שיתכן והוא מרוצה מהדרך הוא פועל, אך אני חושב שאני מדבר בשמם של אורחים רבים בפורום, השרשורים כאן הם חסרי רחמים!

סתם לדוגמא - היה כאן מישהו שפתח שירשור עם שגיאות כתיב(משהו על זה שהמנוע לא עולה מעל 8 אלף טור) התגובות לשאלתו היו פוגעות ולא רלוונטיות כי הוא לא פיסק את המשפט או משהו דבילי באותה מידה - רבאק אז הבנאדם כותב עם שגיאות!! למי איכפת?! הוא ביקש עזרה וקיבל נזיפות.

אני חושב שהאוירה היתה יכולה להיות הרבה יותר מכניסת אורחים :wink: וחבל שהיא לא...

כל מילה בסלע!

כן ירבו כמוך תומריקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אם רמת הקשיחות של הפורום לא הייתה כה גבוהה אז הפורום היה דומה יותר לפורומים אחרים (אהמ אהמ, פורום תפוז, אהמ אהמ). אז נכון שגישה זו לפעמים לא נעימה (מנסיון - ד"א כרוב, יולס, טיגר ועוד כמה תודה:wink: )לכן הצעה שלי עדיף לקרוא במשך זמן כלשהו את הפורום מבלי להגיב לנושאים ולהבין את רוחו.

גלעד:wink: .

******כרובי אם אתה חושב שהודעה זו אינה במקום או שאיני אמור לכתוב אותה - אתה מוזמן למחוק*******

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש פורומים כגון מקס טונינג ששם אין הנהלה כמו שצריך (או לפחות הייתה לא הייתי שם פול זמן)

והפורום מחזיק מעמד לא רע אני לא אומר שההנהלה צריכה להיות כמו שם בכלל לא! אבל אין תמיד קיצוניות לצד הזה או לצד הזה יש לפעמים גם אמצע.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לומר שאני לא ותיק בעינייני הפורומים, ויתכן שהפורום הזה ספציפית מנוהל בצורה הזו בכוונה.

אם זו אכן כוונת המשורר אז אני לא זה שיתערב לו בעבודתו, כל מה שאני אומר זה שלעניות דעתי - ואני מסיק זאת מגלישה בפורומים נוספים מלבד זה ושל תפוז - ניתן לנהל פורום "חברתי" בהרבה ללא הצורך בהשמצות נוסח מסייעת של הותיקים כלפי הצעירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מזמן בפורום מקס טיוניג דני המנהל היה עושה עבודה מצוינת אז חבל להשמיץ סתם (מה הולך שם היום אני לא ממש יודע).

תראו את פורום CF הפורום שבתוכו פורום פול גז יושב ההנהלה שם די תוקפנית לילדים (לא פחות מפה) ורק בזכות זה לדעתי הפורום מחזיק מעמד .

גם פה לדעתי ההנהלה והותיקים עושים עבודה טובה מאוד ולדעתי אפילו עדינים מדי לפעמים.

יש פה כמה אנשים\ילדים(וממש אין טעם להיכנס לשמות) שחושבים שככל שמספר ההודעות שלהם יותר גבוה אז המעמד שלהם יהיה יותר גבוה.

והם לא מבינים שלא חייבים להגיב לכל הודעה רק בשביל שיראו אותם רושמים הודעה\שמספר ההודעות שלהם יגדל.

ואני לא מדבר על אנשים שיש להם ידע גדול ובגלל זה הם מגיבים לכל הודעה הרי בזכותם הפורום הוא מה שהוא.

גם אני עוד צעיר (19+) וטרי טרי בתחום האופנועים אז אני קורא ולומד ובעיקר שותק

פעם בהרבה זמן שאני מרגיש שיש לי משהו לשאול\לתרום אני מגיב .

כמו שאומרים"עדיף לשתוק ושיחשבו שאתה אידיוט מאשר לדבר ולהוכיח את זה"

אני מקווה שאף אחד לא נפגע מההודעה כל הביקורת פה היא ביקורת בונה לאותם אנשים ואני מקווה שהפורום ימשיך להיות כמו שהוא ורק ישתפר

נ.ב מחר או מחרתיים אני אפתח נושא חדש ....תבינו כבר כשהוא יתפח :-)

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מזמן בפורום מקס טיוניג דני המנהל היה עושה עבודה מצוינת אז חבל להשמיץ סתם (מה הולך שם היום אני לא ממש יודע).

תראו את פורום CF הפורום שבתוכו פורום פול גז יושב ההנהלה שם די תוקפנית לילדים (לא פחות מפה) ורק בזכות זה לדעתי הפורום מחזיק מעמד .

גם פה לדעתי ההנהלה והותיקים עושים עבודה טובה מאוד ולדעתי אפילו עדינים מדי לפעמים.

יש פה כמה אנשים\ילדים(וממש אין טעם להיכנס לשמות) שחושבים שככל שמספר ההודעות שלהם יותר גבוה אז המעמד שלהם יהיה יותר גבוה.

והם לא מבינים שלא חייבים להגיב לכל הודעה רק בשביל שיראו אותם רושמים הודעה\שמספר ההודעות שלהם יגדל.

ואני לא מדבר על אנשים שיש להם ידע גדול ובגלל זה הם מגיבים לכל הודעה הרי בזכותם הפורום הוא מה שהוא.

גם אני עוד צעיר (19+) וטרי טרי בתחום האופנועים אז אני קורא ולומד ובעיקר שותק

פעם בהרבה זמן שאני מרגיש שיש לי משהו לשאול\לתרום אני מגיב .

כמו שאומרים"עדיף לשתוק ושיחשבו שאתה אידיוט מאשר לדבר ולהוכיח את זה"

אני מקווה שאף אחד לא נפגע מההודעה כל הביקורת פה היא ביקורת בונה לאותם אנשים ואני מקווה שהפורום ימשיך להיות כמו שהוא ורק ישתפר

נ.ב מחר או מחרתיים אני אפתח נושא חדש ....תבינו כבר כשהוא יתפח :-)

:mm_yeah: לא מרגיש צורך להוסיף...

(אולי חוץ מהעובדה של-א צריך להשוות אותנו לתפוז...לטוב - ולרע..)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...