Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב בקרסו טרייד-אין ואני מרוצה (כותרת ערוכה)

aralemal
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני חדש פה. לפחות חדש כחבר. קראתי לא מעט בפורום הזה כאשר התייגעתי בחיפוש אחר רכב.

וחודש אחרי שרכשתי רכב חשוב לי לשתף במסקנות שיכולות להועיל לכם.

התפיסה הבסיסית שלי היתה שרכב יד שניה צריך לקנות רק מאדם פרטי. הוא מוכר לי את הרכב בתום לב ומסיבות כנות - כי הרכב כבר דפוק... ואת זה אוכל לגלות בבדיקה ולהמנע מקנייתו, או לחילופין הוא רוצה פשוט להתקדם והעגלה שלו היא ההתקדמות שלי. לעומת זאת מגרשים לכל סוגיהם! מוקצים מחמת מיאוס! שם כולם סוחרים, רוצים פשוט למכור לך, ויעשו בשביל זה הכל! גם ימכרו את סבתא שלהם וגם יעברו במקרה הצורך על כמה עבירות פליליות...נו... אז לפחות אתיות.

תוך כדי חיפוש, נתקלתי בפורום הזה, שם מישהו ערך סקירה על ההבדלים בין מגרשי זבל לבין מגרשי ליסיניג או יבואן.

החלטתי [או יותר נכון אשתי החליטה בשבילי] לעשות מעשה ולבדוק את הדברים. הלכתי לקרסו טרייד אין - מגרש של היבואן, [על פי אותו כותב שקראתי, מדובר במגרש שלא יסתבך עם זבל. אותו הוא מעביר הלאה...] אמנם הייתי צריך להתאמץ יותר ולהוסיף כמה שקלים כי השנתונים שם היו גבוהים ממה שחיפשתי, אבל העסקה השתלמה למעלה מכל ספק!!

קניתי רנו סניק 2007, שעשתה 40,000 בלבד [טוב, עכשיו לפי היכרותי עם הפורום, רבים מעקמים את האף כי זה רנו ולא ניסן או מזדה. הפסקה מתודית. הרשו לי לספר לכם - החזקתי שתי מאזדות לאנטיס, המכונות 'מאוד אמינות' ולא הפסקתי לראות מוסך, למרות שטיפלתי בהם היטב. לעומת זאת לחמותי יש מגאן, שרואה מוסך מטיפול לטיפול למרות השם הרע שאוהבים להוציא לה. בסופו של דבר - זה עניין של סייעתא דשמיא, או מי שרוצה שיקרה לזה מזל או וואט אבר!]

קבלתי הנחה של כמה אלפים. אמנם מאדם פרטי הייתי מקבל אולי הנחה של עוד כמה אלפים, אבל אם הייתי צריך אחר לתקן על חשבוני את כל מה שתיקנתי על חשבון קרסו, שעמדו בהבטחתם להביא את הרכב ליישור קו ולתת אחריות על כל המערכות המכניות לשנה הייתי עובר מזמן את מחיר המחירון.

לאחר שבמעמד הקניה הרכב נכנס למוסך ועבר טיפול והשלמות ציוד, חזרתי למוסך המורשה, שכפלתי מפתח נוסף [שלא היו מחוייבים אליו לפי החוזה] - בחינם [העלות - 1000 ש"ח], שיפרתי את המזגן [הוא לא היה מקולקל, בשנתון הזה יש ספוגית לבידוד מחום המנוע שגדולה יותר ממה שצריך, חיתוך שלה משפר את זרימת המזגן ותפוקתו פלאים - לא מחוייבים לתיקון זה על פי החוזה] בחינם [העלות - כ-1000 ש"ח יש שם פירוק דשבורד], לאחר חודש היתה נזילה, בלי להתבלבל החליפו רדיאטור ותרמוסטט בהשתתפות עצמית של 330 ש"ח!! [עלות התיקון 3600]. הכל במאור פנים ובנעימות ויעילות. בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות.

כמו כן, חברי הסתדרות המורים מקבלים השתתפות של 3000 ש"ח בביטוח חובה ומקיף לשנה ראשונה בביטוח של קרסו.

בקיצור, בינתיים ברוך ה' אני מרוצה מעל לראש.

קרסו - שיחקתם אותה. אם אלו פני הדברים, כנראה שברכב הבא אחזור לשם שוב.

חברים, כתבתי את כל זה כדי לעזור לכם. נסו ותיווכחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה טובה תכתוב כותרת עניינית.

צודק.

לפעמים אנחנו מונעים ע"י סטיגמות שהיה לנו רכב מסויים, לא השביע את רצונינו - לכן כל הדגמים הללו גרועים.

תלוי איך הרכב טופל בעברו, תלוי אם המרכיב של הרכב (במפעל) היה במצב רוח טוב (או ששכח איזה בורג...). תלוי.

לכל מודל - יש את הנקודות תורפה שלו. לפעמים - אתה קונה רכב שחף מכל אילה, ואם יש לך כזה ואתה מרוצה - אשריך.

סע בדרכים טובות !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שזה טופיק ״תשובה״ לטיהור האווירה לאחר שרשור לא נעים של קרסו בעניין הצמיגים ש״הוחלפו״? :wink:

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי הנחה של כמה אלפים. אמנם מאדם פרטי הייתי מקבל אולי הנחה של עוד כמה אלפים.

ואיך בדיוק הגעת לתובנה הזאת?

במיוחד רכב ממגרש אפשר לקבל הנחה גבוהה יותר!

תהיה בטוח שאת הרכב הזה הם קנו בחצי ממחיר המחירון שלו (עמלת סוחר+מרווח שיווק) ואם הרכב הוא יוצא ליסינג אז אפשר להוריד סכום מאד ניכבד מהמחירון.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש חדש, שקורא לא מעט בפורום אבל מעולם לא כתב כלום.

ההודעה הראשונה שהוא טורח לכתוב היא שיר הלל למר קרסו ונתיניו.

לי, זה מריח לא "כשר".

אם הייתי מנהל בפורום (אבל אני לא!) השרשור היה...

עזבו לא חשוב!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

שוב אני.

נכון, עד היום לא כתבתי, לא היה לי ראש לזה. קצת פרזיט שרק קורא ולא תורם. גם לא היה לי המון מה לתרום.

הרגשתי שכעת יש לי באמת משהו לתרום לחברים בפורום ולכן נרשמתי.

תיאלצו להאמין... או שלא!

אגב הרכב לא מליסינג, והקילומטרז' הנמוך במיוחד דווקא העלה את המחירון.

ולגבי אנשים פרטיים, אני מדבר פשוט מניסיון. השוק מאוד קשה ואנשים יורדים מאוד במחירים, בטח ובטח ברנו, שמשום מה נקודת הפתיחה של המוכרים פעמים רבות, נמוכה ב10,000 מהמחירון. ועקבתי ביד2, וראיתי איך אנשים שמתעקשים על מחיר קרוב יותר למחירון, ממשיכים להקפיץ את המודעה שלהם חודשיים, [וכבר הפסקתי לעקוב].

בכל אופן,

גמר חתימה טובה לכולם ובהצלחה לכולם ברכישה מכירה וכל מה שתרצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

קודם כל מילים כגון "קרסו שיחקתם אותה" "נסו ותווכחו" כשזה ההודעה ה1 שלו בפורום אומרות הכל.:lol:

דבר שני -מדובר על רכב 2007 עם 40K ק"מ -ונדרשו לפי אותו "כותב"

א.שיפור מזגן שכלל פרוק דשבורד(WTF)

ב.החלפת רדיאטור וטרמוסטט בעלות של 3600 ש"ח?

טרמוסטט גג 200 ש"ח רדיאטור 1000 ש"ח איך התווספו למחיר עוד 2400ולמה התיקונים האלה ברכב די חדש?

ג .השמצת רכב אמין מאוד ב"לא הפסקתי לראות מוסך"

היתה לי לאנטיס במשך 8.5 שנים ונסעתי עליה 150 K ק"מ.התיקון היחיד החלפת אלטרנטור !

ובכן באופן אישי אני לא מאמין(ומותר לי) לאות אחת שנכתבה בפוסט הנ"ל.

קרסו כמו כל המגרשים הם סוחרים בחליפות.לכן יש להזהר מהם(כמו מכל סוחר אחר).

העובדה שהם גם מוכרים מותג כמו רנו(ולא ניסן דוקא ניסן טוב) שלוקה באמינותו ,

בעל תכנון הנדסי גרוע (פרוק גלגל לשם החלפת נורה)רק מוסיפה לגיחוך שעולה בי שאני קורא את הפוסט.

אז מצטט את נחמיה שסטרסלר-"אז שלא יעבדו עליכם"

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח יום הכיפורים, יכול מאוד להיות שיש אמת מלאה בדבריך, אבל קרסו צריכים לעשות עוד הרבה דברים בשביל להגיע לרמת שירות סבירה.

חתימה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים נפלאים ויראי שמיים

יעבדו עליכם פעמיים.

שום דבר אינו מקרי

כך אומרים.

איזה יום היום, יום שלישי?

פעמיים כי טוב.

כמובן לא מדובר על עסק מסוים חלילה

או על אנשים דתיים, חס וחלילה.

סתם אסוציאציות לשנה החדשה, לאור תגובות קודמות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה מרוצה למרות ההגזמות והמחירים הדמיוניים. אולי השרות שלהם זה עניין של מזל או מצב רוח מצידם. בכל מקרה זה נשמע קצת מסריח אם כי יהיה מאד נחמד אם תביא פרטים אמיתיים עליך ונוכל לדעת בידיוק מי אתה ומה אתה. אשמח אם תצלם את הרכב או את המסמכים. אני לא זוכר שהיה להם כזה רכב ועם כזה קילומטקאז חיפשתי כל יום באתרים שלהם ושל אחרים. ושלא יעבדו עליכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מאוד הגיוני שמשתמש חדש לחלוטין בפורום משבח פתאום את קרסו :roll: גם אני אתמול נבחרתי לראש ממשלת הממלכה המאוחדת:roll::lol:

מישהו החליט לנסות לטהר את שמו בפורום ציבורי, חבל שעושים את זה בצורה כזאת מגעילה ולא בצורה יפה רשמית ומכובדת.

ד"א - לי יש לאנטיס, והייתה לאנטיס במשפחה כ10 שנים בערך, רכב אומנם "משעמם" כמו שמגדירים אותו, אבל חוץ מלנסוע ולנסוע ולנסוע הוא לא עשה שום דבר אחר, כן גם לא לבקר במוסך, החליפו לו פעם אחת רדיאטור כטיפול מונע לאחר המלצת המוסך, חוץ מזה - נאדה!

סתם ככה כדרך אגב - אח של אמא שלי עבד ברנו-ניסאן עד לפני כשנתיים, יום אחד ראיתי מגאן 2005 מאוד שמורה עם ממש מעט קילומטרים, טלפון קצרצר אליו והתגובה שקיבלתי הייתה: "תברח כמו מאש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...