Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוזר בתשובה.......לXT

עכבRון
שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי אין ספור נזיפות (וכמה כאפות לראש..) שינו את דעתי לעזוב את הרעיון להתחיל עם 250 וללכת למשהו מכובד יותר.....מה שנראה לי כרגע זה שאני אמתח קצת את התקציב (בסביבות ה15 אלף) ואנסה למצוא XT 350. שמעתי שזה כלי אמין רגוע ומתאים למתחילים. השאלה שלי היא מה הסיכוי למצוא כלי נורמאלי שלא "קירקסו" לו את הצורה בתקציב הזה (התקציב הוא לכלי בלבד) אשמח לשמוע המלצות ודעות על האופנוע בכל הקשור לאמינות תחזוקה עלויות וכו'.....אני רוכב מתחיל וארכב כ1000-1200 ק"מ בחודש מדי פעם טיולים רגועים ואין לי יומרות שטח גדולות (שביל רגוע גג) הכלי אמור להיות כלי למידה שיכניס אותי ברכות ובזול (יחסית) לעולם האופנוענות וכן לשמש כלי יום יומי לעבודה וכו'......תודה מראש לכל העונים......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ...סתם שליפה מהמותן אבל...KLE ?

איפה בדיוק אתה רואה KLE נכנס עם 15K?

בכלל אני לא מבין את הנהירה הזאת כלפי האופנוע הזה.

לא אוהב את האופנוע הזה.

אולי זה משהו אישי, אבל מבחינתי זה איזה יצור מכוער ומיותר.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן כן....בעיקרון הייתי שמח לKLE שנראה לי כלי נחמד בפני עצמו.....אבל הכסף הכסף:mm_cry: מבינים?

ה15 אלף הם לכלי בלבד אחרי גרוד תחתית הכספת (ציוד מקיף וכו' לשמחתי ירשתי מנוטש ל4 גלגלי)

אני צריך לציין שאני רוכב מתחיל ודי נמוך (1.70 אבל עוד לא גמד) וחשוב לי שהכלי יהיה ללמידה והנאה מטיולים קצרים. את היומרות אני משאיר לאח"כ. אני לא איזה ילד משוחרר מהצבא (בלי להעליב) אבל אני כן טירון בכל מה שקשור לרכיבה. מכאן שכלי אמין חסכוני וסלחן חשוב לי. אני יודע שהXT ידוע ככזה אבל רציתי יותר פרטים על האמינות והיכולת להתאים לחיי עבודה וכו'.....בקיצור מניסיונם הרב של בעליXT בעבר...מה שתספרו יועיל.........ותודה כמובן....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן כן....בעיקרון הייתי שמח לKLE שנראה לי כלי נחמד בפני עצמו.....אבל הכסף הכסף:mm_cry: מבינים?

ה15 אלף הם לכלי בלבד אחרי גרוד תחתית הכספת (ציוד מקיף וכו' לשמחתי ירשתי מנוטש ל4 גלגלי)

אני צריך לציין שאני רוכב מתחיל ודי נמוך (1.70 אבל עוד לא גמד) וחשוב לי שהכלי יהיה ללמידה והנאה מטיולים קצרים. את היומרות אני משאיר לאח"כ. אני לא איזה ילד משוחרר מהצבא (בלי להעליב) אבל אני כן טירון בכל מה שקשור לרכיבה. מכאן שכלי אמין חסכוני וסלחן חשוב לי. אני יודע שהXT ידוע ככזה אבל רציתי יותר פרטים על האמינות והיכולת להתאים לחיי עבודה וכו'.....בקיצור מניסיונם הרב של בעליXT בעבר...מה שתספרו יועיל.........ותודה כמובן....

האמת, שהייתי מתחיל עם משהו מעט יותר גדול בנפח.

הXT-350 אצלי נחשב כאנמיה מתקדמת.

סה"כ הכלי הוא לא חזק (חלש אפילו...), אבל חביב.

אמין מאוד אם טופל היטב, אבל קח בחשבון שיש "מעט" חוסר בחלקים בשבילו במחסן מטרו.

צפיתי כבר בשני אקסמפלרים, עומדים במוסך חודש, וגם חודשיים בשביל מיסב למנוע או שסתום פליטה או סתם חלק מנוע אחר, בגלל שלא היה בארץ.

מה עם הכלים הגדולים יותר?

XT600/XT500?

המחיר צריך להתאים לך דווקא יופי, ואתה מקבל אחלה של אופנוע בשביל הכסף.

אולי יותר כבד, אבל הרבה יותר מתאים לרכיבות ארוכות ונוחות.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק אתה רואה KLE נכנס עם 15K?

בכלל אני לא מבין את הנהירה הזאת כלפי האופנוע הזה.

לא אוהב את האופנוע הזה.

אולי זה משהו אישי, אבל מבחינתי זה איזה יצור מכוער ומיותר.

לא רואה, מריח...סתם. חשבתי אולי הוא ימתח תקציב, בכל מקרה להציע לא עולה כסף.

ואני חייב לציין שבאופן ביזארי-קינקי האופנוע דווקא יפה לדעתי :oops: אבל הוא מבצע באופן בינוני-

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה, מריח...סתם. חשבתי אולי הוא ימתח תקציב, בכל מקרה להציע לא עולה כסף.

ואני חייב לציין שבאופן ביזארי-קינקי האופנוע דווקא יפה לדעתי :oops: אבל הוא מבצע באופן בינוני-

Seek Professional Help!

יפה?

אם המעצב של האופנוע הזה היה עושה את זה באיטליה, היו סוקלים אותו בצבעי פנדה/קריונים.

היו קושרים אותו ערום בכיכר העיר צבוע צבעי גואש בשלל צבעי הקשת ביום מצעד הגאווה.

הוא אולי אופנוע שעושה דברים טוב, אבל יפה הוא בהחלט לא.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מאוחר.... 1000-1200 ק"מ בחודש?

תשמע, בדיוק עכשיו התחלתי לעשות את זה עם ה XT500 שלי, מה לא היתי נותן בשביל כלי עם מיגון רוח נורמאלי יותר? כלי עם קצת יותר כח?

אני בערך כמוך מבחינת נסיון רכיבה וגם לא בדיוק חייל משוחרר. אני כרגע מחכה לתום תקופת השנה והלאה לדו"ש גדול ונוח יותר.

350 נשמע לי קטן מדי לכזה קילומטראז'.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מאוחר.... 1000-1200 ק"מ בחודש?

תשמע, בדיוק עכשיו התחלתי לעשות את זה עם ה XT500 שלי, מה לא היתי נותן בשביל כלי עם מיגון רוח נורמאלי יותר? כלי עם קצת יותר כח?

אני בערך כמוך מבחינת נסיון רכיבה וגם לא בדיוק חייל משוחרר. אני כרגע מחכה לתום תקופת השנה והלאה לדו"ש גדול ונוח יותר.

350 נשמע לי קטן מדי לכזה קילומטראז'.

מפונק.

:p

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל העצות......לגבי משהו מעל 500? לא כרגע.הרשיון מוגבל ל500 וכפי שציינתי גם התקציב.

לגבי המרחקים אני מתכוון במצטבר כלומר 40 -50 קמ" ביום לערך בממוצע.....נסיעות ארוכות מעבר? פעם ב..טיולון( כרגע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל העצות......לגבי משהו מעל 500? לא כרגע.הרשיון מוגבל ל500 וכפי שציינתי גם התקציב.

לגבי המרחקים אני מתכוון במצטבר כלומר 40 -50 קמ" ביום לערך בממוצע.....נסיעות ארוכות מעבר? פעם ב..טיולון( כרגע).

אם אתה רוצה פגשתי בDR350 ב13K לאחר שיפוץ מלא פה באיזור הצפון.

בפרטי בבקשה.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא מבצע באופן בינוני-
ואת זה רושם מישהו שיש לו רשיון ל-50 סמ"ק,לא?

גרשון-תקרא בבקשה את נוהלי הגלישה בפורום.

טיגר-תאמר לו בבקשה מה הוא.

שנה טובה ותודה מראש לשניכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...