Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

27 קמ''ש מעל המותר בעיר (מותר 60) באותו קטע

שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר תפס אותו על 87 אחרי הפחתה בעיר בקטע שבו המהירות המותרת 60 קמ''ש.

קיבלתי זימון לשימוע ובית משפט.

בשימוע בראש פינה קיבלתי שלילה של חודש שנגמרה כבר ואני מחכה למשפט.

מה העונש הצפוי?

אם השוטר לא התווכחתי בכלל קיבלתי את הדו''ח ואמרתי לו שסה''כ הכל עשה את העבודה שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 27 קמ''ש מעל לקחו לך את הרישיון??, אתה נהג צעיר\חדש? נשמע לי לא הגיוני לדעתי זאת עברה שמזכה אותך בקנס 750 ו8 נק'.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

27 קמ"ש מעל המותר בעיר - 750 ש"ח +8 נקודות

אני חושב שבקטע שנתפסת היה מותר לנסוע 50 ולא 60 קמ"ש, אחרת אין לי הסבר על הפסילה.

אין קשר לנהג חדש, העונש הוא זהה לכל הנהגים (את הסוכריות מקבלים ממשרד הרישוי אחרי שנתיים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזימון לשימוע בראש פינה ששם קיבלתי פסילה הוא בטענה שיש לי עבר.

עבר: היה לי משפט לפני כשנתיים ולא על מהירות.

והיה לי דו''ח על מהירות לפני 8 חודשים

לא נהג חדש.

בקטע הזה מותר 60 בוודאות.

750+8 נקודות זה מה שצפוי לי במשפט??:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעלות לכאן אתה דו"ח, ללא פרטים מזהים?

או לפחות תרשום סמל סעיף ( 4 ספרות).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין, על סמך מה נלקח ממך רישיון, ובשביל זה צריך סמל סעיף של העבירה.

תקרא כאן בעמודים 15-16 ותשווה מול הסעיף בדו"ח (שנמצא ברכב):

http://www.oryarok.org.il/webfiles/fck/file/hana_2011.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישיון נלקח בשימוע בתחנת משטרה ראש פינה אצל קצין תנועה.

הוא ראה שהיה לי דו''ח מהירות כמה חודשים לפני זה ושהיה לי משפט לפני הרבה מאוד זמן והחליט לתת לי שלילה לחודש.

השלילה נגמרה ועכשיו המשפט מטריד אותי.

השוטר שעצר אותי הראה לי באקדח לייזר את המהירות והמרחק שהוא יירט אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הזמנה לדין על מה שאתה מתאר, גם לא זימון לשימוע - היית מקבל במקום דו"ח של 750 ש"ח וזהו.

משהו לא מסתדר לי - תכתוב סמל סעיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו באמת לא מסתדר חבר, מה שכן עולה לי שיכול להיות הוא שאולי קיבלת שלילה על תנאי במשפט שציינת שהיה לך לפני 8 חודשים? זאת אומרת במידה ותתפס עושה עברה מסוימת שוב, רישיונך ילקח ממך?.

מכיר משהו כזה? אם כן אז הרי לך הסיבה שנשלל הרישיון ורוב הסיכויים שהוא גם ישאר פסול לעוד כמה חודשים טובים.

אם אין לך שלילה על תנאי מהמשפט הקודם, אין לי דרך להסביר למה לעזאזל לקחו לך את הרישיון על 27 קמ''ש, כאשר העונש הוא במקסימום 8 נק'+750 ש''ח לקופת המדינה.

עוד סיבה שעולה לי לראש אך פחות היגיונית לדעתי היא הצטברות של נק', איזה עברות קודמות היו לך והאם קיבלת דו''חות שבאים עם נק'?.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו באמת לא מסתדר חבר, מה שכן עולה לי שיכול להיות הוא שאולי קיבלת שלילה על תנאי במשפט שציינת שהיה לך לפני 8 חודשים? זאת אומרת במידה ותתפס עושה עברה מסוימת שוב, רישיונך ילקח ממך?.

מכיר משהו כזה? אם כן אז הרי לך הסיבה שנשלל הרישיון ורוב הסיכויים שהוא גם ישאר פסול לעוד כמה חודשים טובים.

אם אין לך שלילה על תנאי מהמשפט הקודם, אין לי דרך להסביר למה לעזאזל לקחו לך את הרישיון על 27 קמ''ש, כאשר העונש הוא במקסימום 8 נק'+750 ש''ח לקופת המדינה.

עוד סיבה שעולה לי לראש אך פחות היגיונית לדעתי היא הצטברות של נק', איזה עברות קודמות היו לך והאם קיבלת דו''חות שבאים עם נק'?.

המשפט שהיה לי לפני זה לטענת המשטרה ומה שהיה רשום בדו''ח:אי מתן זכות קדימה להולכי רגל (השעה הייתה 2 בבוקר ולא הייתה חיה בחוץ).

עקיפה מימין של סמויים.

ונהיגה בקלות ראש.

העונש היה 800 ש''ח וכמה נקודות אני לא זוכר והייתה שלילה לשנתיים על תנאי במשך שלוש שנים.

השלילה על תנאי מהעבירה הקודמת לא תקפה על העבירה הזאת כי זה לא אותה עבירה.

כמו שאמרתי כנראה שבגלל שהיה לי דו''ח מהירות כמה חודשים לפני זה הוא החליט על שלילה...

במשפט עצמו למה לצפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה ובגדול

הכביש הוא של 50 קמ"ש אחרת היית זוכה ל קנס בלבד של 750 ש"ח + 8 נקודות.

וזה צריך להיות רשום בדו"ח עצמו!!

הששופט יתן לך אולי עוד חודש בפועל ו 1000 ש"ח וחודשיים על תנאי, ואם יש לך תנאי מהעבר ולא נרשם שם על מה הוא חל אולי יופעל גם התנאי.

אז ממליץ לך לבדוק ולא לחלום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...