Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אני יכול להוסיף למערכת הקיימת על מנת להוסיף באס?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב, הרכב הגיע עם מסך מולטימדיה של jvc דגם ka avx 826

שמחובר לרמקולים המקוריים של הרכב- 7 רמקולים של בוס על פי המפרט.

אני מצאתי רק 6 רמקולים, כך שאני מניח שאחד מה7 הוא סאב ומוחבא איפושהו, זה לא היה מפריע לי אם הייתי שומע שהוא עובד אבל משום מה אין באס בכלל! הפכתי את כל ההגדרות של המערכת, הגברתי בהגדרות את הבאס למקסימום ועדיין שום דבר.

השאלה שלי היא כזו, האם אפשר לחבר איזה סאב קטן ויעיל למערכת כזו? בלי מגברים וכו, סתם משהו עד 700-800 שח שיוסיף קצת באס.

או, האם מישהו יכול להציע פתרון אחר? אולי דרך להפעיל את הסאב האבוד. או בכלל לגלות האם קיים? הרכב הוא קורבט 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה מחפש תוספת באס ברכב עם מנוע כמו שלך - פשוט תלחץ על הדוושה

:twisted:

זה דגם קופה או גג קשיח? (או שזה קופה עם גג קשיח?)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מפורומים בחו"ל של בעלי קורבט

החלפה של המערכת המקורית לאפטרמרקט גורמת לכך שלא ניתן יהיה להפעיל איתה את הוופרים

ממה שהבנתי צריך להיות לך זוג 10 בדלתות ,דוגמא ברכב מודל 06 :

http://forums.corvetteforum.com/audio-electronics/1471466-c6-vert-amp-and-speaker-installation-write-up.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מפורומים בחו"ל של בעלי קורבט

החלפה של המערכת המקורית לאפטרמרקט גורמת לכך שלא ניתן יהיה להפעיל איתה את הוופרים

ממה שהבנתי צריך להיות לך זוג 10 בדלתות ,דוגמא ברכב מודל 06 :

http://forums.corvetteforum.com/audio-electronics/1471466-c6-vert-amp-and-speaker-installation-write-up.html

זה מה ששיגע אותי, אני רואה את הגודל של הרמקול ואיך הוא בנוי, ולמרות זאת הוופר לא נשמע!

מה יכול לפתור את הבעיה? יש למישהו רעיון?

לגבי השאלה, הרכב הוא קופה עם גג נפתח (טרגה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תצתרך להתקין מגבר חיצוני ,וזה יעלה לך יותר ממה שתכננתה להוציא {בהתאם לסוג המגבר שתרצה לרכוש ולעלות העבודה}

אולי תרצה לשדרג את המערכת כולה באותה הזדמנות ,עושה רושם שניתן להתקין מערכת ברמה גבוהה ברכב הזה בלי קושי

אגב הרמקול השביעי ברכב הוא רמקול סנטר קטן שאמור להיות מותקן על הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תצתרך להתקין מגבר חיצוני ,וזה יעלה לך יותר ממה שתכננתה להוציא {בהתאם לסוג המגבר שתרצה לרכוש ולעלות העבודה}

אולי תרצה לשדרג את המערכת כולה באותה הזדמנות ,עושה רושם שניתן להתקין מערכת ברמה גבוהה ברכב הזה בלי קושי

אגב הרמקול השביעי ברכב הוא רמקול סנטר קטן שאמור להיות מותקן על הדשבורד.

פלוס מינוס מה העלות של סט כזה?

רוצה רק להוסיף סאב, אני לא איזה אודיופיל חד שמיעה, רק רוצה לשמוע רגיל.

המצב כרגע זהה לרמקולים מובנים של טלוויזיה 21 אינצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך שם עשיריות בדלתות אני חשוב שמשהו לא בסדר שם - נשמע לי שקודם כל כדאי לבדוק אם לא התעסקו שם בנושא הזה וזה לא עניין של כוונים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לנו להמליץ בפומבי לצערי - אשמח לעזור לך כבר במהלך מחר אם תרצה, הודעה פרטית בבקשה.

בכל מקרה - רכב כמו שלך בד"כ מצוייד במערכת סטריאו שמתוכננת ע"י אנשים כמו מארק לוינסון - אני לא מאמין שברכב כזה, עם עשיריות בדלתות כמו שזה נשמע כאן מיודעי דבר, צריך להיות מחסור בבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...