Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת קומפלט ב1k יש חיה כזאת? (הערת זאולוג הפורום: אין חיה בשם מערכת קומפלט ב 1K)

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 4196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי hu של jvc ואני יסתפק בו.

אני מתכנן לקנות מורל טמפו קומפוננט (כ450 ש"ח), האם ב550 שקל הנותרים אפשר לשדך לזה איזה מגבר+סאב או שאני מגזים? (אני לא מתעסק באודיו ואני לא יודע מה המחירים בשוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי את התקציב הזה

עדיף לך להשקיע ברמקולים 6X9 על המדף האחורי.

מה שאתה מבקש הוא על סף הבלתי אפשרי ,אלא אם כן תחפש ציוד משומש וגם לא תמצא בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב550 הנותרים אולי זה יספיק לך להתקנה של החיווט. אחרי זה יהיה אפשר לדבר על סאב ומגבר

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להתחיל מ6x9, אני מעדיף להתחיל לבנות את המערכת מקומפוננט איכותי של מורל טמפו, לגבי החיווט וההתקנה אל תקחו את אלו בחשבון כי חבר מתקין לי.

ממה שראיתי ביד שנייה אפשר להשיג מגברים גם ב200-300 שקל, ועל סאב אפשר לוותר לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חבר מתקין לך אז אתה מקבל חיווט בחינם?

מגבר סביר ביד שניה יעלה כ- 500-600 ש"ח. אתה יכול לקנות אחד פשוט יותר בסביבות ה- 300-400, שוב יד שניה.

בעודף תקנה חיווט נורמלי ולא איזה קיט זבל של קליפורניה בום.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חיווט תשאירו את זה בצד כי זה דאגה קטנה.

באמת חשבתי על יד שנייה, אבל אם הבן אדם כבר פירק מהרכב שלו אז יש דרך לבדוק שהציוד עובד?

מצאתי באיזור שלי את הציוד הזה ב500 שקל יד שנייה סאב ומגבר

http://www.yad2.co.il/Cars/ViewImage.php?CatID=1&SubCatID=7&Expensive=&CarID=305858&Pic=1

מה דעתכם על הציוד?

חשוב לי לציין שיש לי מערכת די פשוטה של jvc לא משהו יקר מידי, ואני שומע עם כבל שמחובר לאייפון, ככה שאם יש לזה השפעה אז קחו אותה בבקשה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום הציע לי בה"פ ב700 שקל מגבר Pulse audio ba2900

סאב של פיוניר 12 אינץ' עם תיבה 1000W 300RMS.

מה דעתכם? (הוא גם אומר שהוא ייתן לי לשמוע שהכל פועל לפני+גמיש במחיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר סיני שכמו שאני מכיר את הקהילה בקרוב מאוד תשמע פה דברים בסגנון "מגבר סיני זבל שלא שווה שום שקל"

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נוסטלגיה העלית לי עכשיו, זה היה המגבר הראשון שלי כשהתחלתי עם התחום בגיל 17 :-o, היה משודך לסאב פיוניר :-D

האמת עשה את העבודה, אין מה להשוות לאיכות של מגברים יקרים אבל בהחלט עשה את העבודה ונמכר במצב עבודה ללא בעיות.

אני אישית הייתי מחליט על תקציב סופי, אם זה 1000 ש"ח וזה המקסימום אז זה יכול להיות אופציה, במידה והכל תקין ולא מנסים למכור משהו שלא תקין, אם ניתן לחרוג אז הייתי משקיע בהדרגה, היום קומפוננט, מחר מגבר, מחרותיים סאב, ותהיה תוצאה טובה יותר בסופו של דבר.

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תמשיך לחפש מגבר , ותתמקד בחברות קצת יותר טובות , תוכל למצוא JBL 1004 או JBL 75.4 בערך ב 600-800 שקל (שלא תטעה זה לא הטופ של המגברים אבל הם עושים עבודה טובה מאד), זה ייצא טיפה יותר יקר , אבל תקבל ציוד ברמה גבוהה יותר ,שלא תתבאס עליו אחרי שתשמע מערכות אחרות , ותרוץ לעוד שידרוג שיגרור הפסד והוצאה נוספת.

לגבי הסאב , כמו בהודעה שמצאת יש עוד הרבה , ובאופן כללי כל הסאבים בסגנון ובטווח המחירים הזה ישמעו דומה מאד, עם עדיפות לתיבה אטומה, ותוכל למצוא סאב שיספק אותך בסביבות ה 300-450 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הוא לא מתכוון לאיכות ברמה כמו שאתם אוהבים, הוא בשבילו איכות (תתקן אותי אם אני טועה) זה רמקולים טובים יותר ממה שיש באוטו ממוצע, ויותר חזקים לפי דעתי למי שלא מחפש איכות כמו שהפורום פה חושב יסתפק גם במגבר סיני וזול וסאב קיקר C12.

לחבר שלי יש מגבר סיני קומפוננט מהסדרות הכי נמוכות של JBL (60RMS אם אני לא טועה)

וסאב 10 אינץ' של קונווקס שמוציא בקושי 100-150 RMS ומבחינתו שומעים יותר טוב מהרגיל, שומעים יותר חזק, זהו זה הכל!

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון.

הרמקולים בדלתות הקידמיות התבררו כרמקולים 6.5 של פיוניר ולא מקוריים של הרכב, לכן העברתי אותם לשימוש במגש האחורי.

מקדימה התקנתי קומפוננט של רודיאו דרייב rd1689 חדש

מגבר לקחתי משומש של opal אבל בגלל שאין לו הרבה אופציות כיוון הוא יוחלף אחרי החג למגבר חדש מהקרטון של שירוקו

סאב לקחתי חדש עם תיבה, jvc cs-gd4300, בגודל 12 אינץ'.

הhu נשאר מקורי של jvc אבל אני חושב להחליף אותו ולהוסיף עוד קצת בשביל לקבל מכשיר קצת יותר מתקדם ועם יותר יציאות (למקורי יש יציאה אחת בלבד)

לכל זה הוספתי גם קיט התקנה של piarte או משהו כזה.

ההרכבה התבצעה בעזרת חבר שמבין, התוצאה מעולה, וזה שכרגע הסאב עוד לא מחובר כי אין לי יציאה בשבילו והמגבר ללא כיוונים אז יש עוד קצת.

לגבי המחיר, בוא נגיד שלא חרגתי יותר מידי מהתקציב וזה רק בזכות ליאור התותח מליאור מולטימדיה שנתן שירות מעולה ומוצרים ברמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...