Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו רכב האספנות האולטימטיבי?

הזבוב
שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי רכב האספנות האולטימטיבי זה הרכב ש"עושה לי את זה". לי זה רכב אחד, לך זה רכב אחר...

שלי אישית? אכן כן, בוגטי רויאל

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במו כולם אני חולם על דברים שמעבר להשג ידי (בינתיים :wink:)...

דה-טומאסו פנטרה, AC קוברה ו... מרצדס 190 (שנת 64 :idea: )

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דה טומאסו מנגוסטה

אי סי קוברה

מרצדס "כנפי השחף"

איזה פאקרד משנות ה40

ויש עוד..

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, פורד קאפרי שלי

פורד אסקורט MK1

משאית MACK B61 גרר

משאית ליילנד (נידמה לי, שזה "ביוור", אני לא זוכר בדיוק, זאת, שנראית כמו איזה דרקון עצוב...)

פורד T

שבי בל-אייר (ואני חושב, שזה הדבר "הקלאסי" של האמריקאיות מאותן השנים)

מוסטנג (כמובן), פתוחה ו-MACH1

ועוד "רבים וטובים", אלה פשוט היו לי "בשליפה":wink: , ותסלחו לי על "החוסר טעם" - אלה הדברים, שאני אישית אוהב, והייתי רוצה שיהיו לי באוסף (בין היתר)...

holmeslj3.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלפי מועדוני המעריצים שיש לה באנגלייה,מכונית האספנות האולטימטיבית היא אוסטין אלגרו.מכונית חושנית וממגנטת,בעלת עיצוב נפלא ותנהגות כביש מושלמת...

allegro_05.jpg

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר E-TYPE. אני מוכן להתפשר בעניין הצבע.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב האספנות האולטימטיבי?

* רכב שלא תמיד נוח לנהוג בו, אבל הוא מספק טונות של כיף ותחושת סיפוק בנהיגה.

* רכב שיש לו חלפים מכאנים שפזורים על עוד רכבים שעדיין נוסעים בארץ, אבל אתה תלך עד סוף העולם לחפש חלק מקורי מניקל או סתם פלסטיקה לרכב מאיזה אדם ניאטדראלי שהוא בעל פירוקיה ולא יודע איזה אוצרות שוכבים לו במרחק יריקה (ובמרבית המקרים הוא גם לא מצחצח שיניים. מה שהופך את החוויה ל"מרעננת" במיוחד...:puzzled: )

* אתה תמיד תתלונן כמה שהרכב הזה גוזל ממך זמן יקר לדברים אחרים, אבל אתה תנצל כל הזדמנות לבלות במחציתו.

* אתה תמיד תתלונן כמה שהרכב הזה גוזל ממך כסף יקר (ולעיתים קריטי) לדברים אחרים, שהם הרבה יותר חשובים למחייתך ולבני ביתך, אבל אתה תנצל כל גרוש שחוק שיש לך כדי להמשיך ולהחיות אותו.

* אתה מנסה לשמור עליו בכל דרך אפשרית ב"פרופיל נמוך" כדי להמנע מ"נשמות טובות" וואנדליזיות, אבל שאתה עומד ברמזור אתה נהנה מכל סחיטת מבט מעוברים ושבים.

* אתה שמח לראות שיש עוד אדם שמחזיק רכב כזה, אבל אתה תשבור קופות חיסכון, תהפוך עולמות, תתהלך בדרכים לא דרכים בשביל להשיג כל פריט שיהפוך את הרכב ליותר יחודי מדומיו ומקנה לו מקוריות ייחודית

* הרכב הזה נראה לרוב האנשים כמו עוד גרוטאה ששומרה במקום להזרק מזמן לאיזה פרדס, אבל בשבילך הרכב הזה מהווה חלק ניכר מהאישיות ודרך-החיים.

* הרכב הזה (בחלק מן המקרים) חרש את כבישי הארץ בכמויות, אבל כיום שרוטים כמוני נהנים לראות אותו חי ובועט אפילו במספרים קטנים עד בודדות לעיתים רחוקות.

* הרכב "של אבא" שבעיני אחרים הוא סתם עוד רכב, אבל בשבילך זה היה ה-רכב של אבא שמחזיר אותך (ולו במעט) לזמנים טובים ויפים שלעולם לא יחזרו.

זה בשבילי רכב האספנות האולטמטיבי...

(בתקווה שתהיה לי קורטינה Mk.3, סטיישן או סדאן בטרם אבא שלי "יחזיר ציוד") :-(

cortina1.jpg

היא כ"כ יפה, זה צובט בלב שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלפי מועדוני המעריצים שיש לה באנגלייה,מכונית האספנות האולטימטיבית היא אוסטין אלגרו.מכונית חושנית וממגנטת,בעלת עיצוב נפלא ותנהגות כביש מושלמת...

ובמיוחד שנת 73 עם ההגה המרובע :lol:

והמהדרין אוספים Vanden Plas

VandenPlas.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב האספנות האולטימטיבי?

* רכב שלא תמיד נוח לנהוג בו, אבל הוא מספק טונות של כיף ותחושת סיפוק בנהיגה.

* רכב שיש לו חלפים מכאנים שפזורים על עוד רכבים שעדיין נוסעים בארץ, אבל אתה תלך עד סוף העולם לחפש חלק מקורי מניקל או סתם פלסטיקה לרכב מאיזה אדם ניאטדראלי שהוא בעל פירוקיה ולא יודע איזה אוצרות שוכבים לו במרחק יריקה (ובמרבית המקרים הוא גם לא מצחצח שיניים. מה שהופך את החוויה ל"מרעננת" במיוחד...:puzzled: )

* אתה תמיד תתלונן כמה שהרכב הזה גוזל ממך זמן יקר לדברים אחרים, אבל אתה תנצל כל הזדמנות לבלות במחציתו.

* אתה תמיד תתלונן כמה שהרכב הזה גוזל ממך כסף יקר (ולעיתים קריטי) לדברים אחרים, שהם הרבה יותר חשובים למחייתך ולבני ביתך, אבל אתה תנצל כל גרוש שחוק שיש לך כדי להמשיך ולהחיות אותו.

* אתה מנסה לשמור עליו בכל דרך אפשרית ב"פרופיל נמוך" כדי להמנע מ"נשמות טובות" וואנדליזיות, אבל שאתה עומד ברמזור אתה נהנה מכל סחיטת מבט מעוברים ושבים.

* אתה שמח לראות שיש עוד אדם שמחזיק רכב כזה, אבל אתה תשבור קופות חיסכון, תהפוך עולמות, תתהלך בדרכים לא דרכים בשביל להשיג כל פריט שיהפוך את הרכב ליותר יחודי מדומיו ומקנה לו מקוריות ייחודית

* הרכב הזה נראה לרוב האנשים כמו עוד גרוטאה ששומרה במקום להזרק מזמן לאיזה פרדס, אבל בשבילך הרכב הזה מהווה חלק ניכר מהאישיות ודרך-החיים.

* הרכב הזה (בחלק מן המקרים) חרש את כבישי הארץ בכמויות, אבל כיום שרוטים כמוני נהנים לראות אותו חי ובועט אפילו במספרים קטנים עד בודדות לעיתים רחוקות.

* הרכב "של אבא" שבעיני אחרים הוא סתם עוד רכב, אבל בשבילך זה היה ה-רכב של אבא שמחזיר אותך (ולו במעט) לזמנים טובים ויפים שלעולם לא יחזרו.

זה בשבילי רכב האספנות האולטמטיבי...

(בתקווה שתהיה לי קורטינה Mk.3, סטיישן או סדאן בטרם אבא שלי "יחזיר ציוד") :-(

cortina1.jpg

היא כ"כ יפה, זה צובט בלב שלך...

מסכים איתך בקשר לכמעט הכל... חוצמזה שבמקום קורטינה זה צריכה להיות הטאונוס :)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...