Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמיר יהושע שרותי רכב - מוסך פיג'ו סיטרואן בחולון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך תמיר יהושע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בחולון.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

תמיר יהושע שרותי רכב - מוסך פיג'ו סיטרואן בחולון

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

כבר 3 שנים אני מטפל ברכב שלי ( סיטרואן ג'מפי) במוסך של תמיר.

רק מילים טובות יש לי להגיד על המוסך:

תמיר הוא אדם ישר, מקצועי ביותר, סבלני כלפי כולם , אדיב, נותן שירות מעולה.

המון שנים של ניסיון עם רכבים צרפתיים (כל הרכבים).

גם העובדים שלו בעלי ניסיון בתיקון של רכבים צרפתיים.

ללא חשש השארתי להם את רכבי להחלפת טיימינג ומצמד (סיפור רציני מאוד בג'מפי, שלוקח שעות של עבודה ודורש ידע תכני וניסיון של שנים). רק שני הדברים האלה השאירו בכיס שלי כמה אלפי שקלים (אחרי שביררתי כמה זה עולה במוסכי החברה), אבל העבודה היתה ברמה גבוהה וחלפים מקוריים בלבד.

חלפים מקוריים מגיעים למוסך תוך דקות ספורות ממחסן החברה , וכאשר מבקשים מתמיר פתרון שיכול לחסוך , הוא משתדל מאוד לעזור ומצליח למצוא פתרונות מבלי לפגוע באיכות .

בכלל, זה אדם שאוהב לעזור - בזמנו הפנוי הוא עונה לאנשים בפורום שלו.

כבר כמה פעמים באתי אליו בשביל דברים קטנים - לא חוייבתי, גם כאשר העניין לקח זמן והרכבים האחרים המתינו לתיקון על הליפט.

פגשתי אצלו במוסך אנשים שמגיעים מרחוק ולא מוכנים להיכנס למוסך אחר.

פעמיים זה קרה לי - אחרי שקיבלתי הצעת מחיר מתמיר, הסתבר לו שהמחיר הסופי של החלפים המקוריים יותר נמוך מה שחשב ואמר לי - פעמיים הוא סיפר לי שאני זה שהרווחתי ובסופו של דבר שילמתי פחות.

חברים, מי שמחזיק רכב צרפתי וגר קרוב לחולון, אני ממליץ מאוד להגיע למוסך של תמיר יהושע וללא חשש למסור לו את הרכב לטיפול או תיקון. לא ימרחו אותכם, יעשו בדיוק את מה שצריך כדי לתקן כמו שצריך ולא מעבר לזה.

http://www.garage4u.net/PAGE53.asp

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הדבר היחיד שאני יכול לומר כאן לחיוב הוא שדקת נסיעה משם נמצא אורן (שירותי רכב) שהוא בעל מקצוע מדהים.

הרכב היה אצל אבי וטופל ע"י תמיר קרוב לחמש שנים ברציפות. הרכב שימש לנסיעות עירוניות קצרות בלבד.

סל"ד המנוע אף פעם לא היה יציב, אבי אמר כי תמיר טען שהכל בסדר עם המנוע. לאחר שהוכנס לאורן ונוקתה המצערת - הכל הסתדר. רק תבינו שזו היתה דקת עבודה של אורן לעומת חמש שנים עם "הכל בסדר" ע"פ תמיר.

למעט החלפת מסנני שמן ואוויר ומצתים, הרבה לא עושים אצל תמיר. מסנן המזגן היה סתום בצורה שפשוט לא הכניסה אוויר לרכב מבחוץ. לא מובן לי כיצד לאחר כל כך הרבה זמן שהרכב טופל אצל תמיר, הוא לא חשב על החלפת מסנן - אף לא פעם אחת! אגב, על המסנן היתה חותמת עם שנת יצור - מקבילה לשנת יצור הרכב (מעל 10 שנים), אז תארו לכם אין הוא היה נראה.

לרכב היתה תקלת מחשב - תמיר ניסה לתקנה אך הרכב נגרר למוסך מרכזי של פיז'ו לאחר חודש ימים בו ניסה תמיר לתקנו אך ללא הועיל. אבי שילם עבור הטיפול לשני המוסכים. אם זה היה תלוי בי תמיר לא היה רואה שקל ע"ח התיקון.

אין נוזל אחד ברכב שלא נזל מאיזשהו מקום: שמן גיר, שמן מנוע, נוזל קירור - גאסט ניים איט. לא ברור איך רכב ש"טופל" חמש שנים ברציפות במוסך, מגיע למצב נוראי שכזה.

היריעה קצרה מלהכיל - ואני חושב שהבנתם את הרעיון שאם זה לא פתיר עם פטיש - זה לא המוסך עבורכם.

שיהיה בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי עמית
המלצה אחת מספיקה

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבקר או ממליץ לא הבנתי...אני מבין את הכעס ,אך לדעתי זה לא לעניין להמליץ על

בעל מקצוע אחר ,יש מקום יעודי לזה.

בכל אופן ,הזכרת לי את תמיר...

תמיר חילץ לקוח שלי מהוצאה של אלפי שקלים(אני לא מגזים),הוא שיפץ לו חלק שאינו קיים בשוק בזמן שהאופצייה השנייה היא להחליף מספר חלפים מאוד יקרים שכרוכים בהזמנה מיוחדת.

כל זאת עשה בחיוך ולהפתעתי גם ללא חיוב!!!!

אין לי דבר וחצי דבר עם תמיר ,פשוט ההודעה שלך צרמה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ההודעה שלו צרמה.

מתי כתבתי את מה שכתבתי? לפני יותר משנה וחצי?

כבר 4 שנים ג'מפי שלי מטופלת אצל תמיר - הרכב עם 240 אלף ק"מ - אין טיפת נזילות, משום מקום.

לפני שבועיים הוחלפו טיימינג, רצועות, מותחנים של רצועת אביזרים, משאבת מיים, נוזל קירור מקורי - הרכב מרגיש יותר חדש מאשר לפני 4.5 שנים, כאשר קניתי אותו, והוא היה עם 95 אלף ק"מ.

דווקא לפני 4 שנים בהמלצת הפורום נסעתי קודם כל לאורן שירותי רכב. ראיתי, שמעתי אותו, עשיתי חושבים והלכתי לחפש מוסך אחר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבקר או ממליץ לא הבנתי...

חוו"ד יכולה להיות חיובית או שלילית, לא ראיתי באף מקום (וקראתי היטב) שאין לכתוב אחת שלילית. אשמח אם תוכל להפנות אותי לפוסט שאכן מורה על כך.

ורק בגלל שאני שוב מגיב כאן אזי עוד מקרה מצער.

אבי החליט, בדעה אחת עם תמיר, על החלפת האגזוז ברכב. העבודה בוצעה ושולם המחיר המוסכם. כאשר הרכב עלה על הליפט של "המוסך האחר", התגלה בחיבור בין סעפת הפליטה לצינור האגזוז פיח רב. בדיקה קצת יותר מעמיקה העלתה חשד לאטם לא תקין או חוסר בהרכבה של כזה. הרכב נלקח לאחר כבוד אל תמיר אשר החליט לבצע את התיקון אבל לא לפני שאבי נדרש לשלם שעת עבודה על הנ"ל.

עכשיו תגידו לי בבקשה, במקרה ודאגתם לשלם את כל הסכום עבור התיקון אותו עבר הרכב, ובמידה והתיקון לא היה מוצלח, האם הייתם מסכימים לשלם על התיקון של התיקון? שלא תבינו לא נכון, כל אחד שעובד טועה! אבל על הטעות של המוסך, אני כלקוח לא אמור לשלם שנית.

מבחינתי - סוף דבר.

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עלה בדעתי להיכנס לשרשור חוות דעת על אורן שירותי רכב ולכתוב בו המלצה /פרסום על מוסך אחר...

רק זה צרם לי.

כמובן , זכותך לכתוב חוות דעת שלך על המוסך המדובר בשרשור, גם אם היא לא חיובית.

לכל בית עסק שפועל שנים רבות יש לקוחות מאוד מרוצים, מרוצים, לא כל כך מרוצים ומאוד לא מרוצים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני מטפל בשני כלי הרכב שלי פיגו 206 ויונדאי טראג'ט במוסך של תמיר כבר יותר משמונה שנים, הבן אדם מקצוען בתחומו. כבר מספר פעמים איתר בעיות וההציג פתרונות בשיחת טלפון אפילו בלי לראות את הרכב. אופן הטיפול נעשה בנועם, הוא לא רץ להחליף מכלולים וליקר את עלות הטיפול, הוא מזהה בעיות בצורה לוגית ולא קופץ למסקנות. המחירים שהוא גובה הוגנים וכך גם איכות השירות והזמינות.

למצוא איש מקצוע שכזה בתחום הרכב - זאת ברכה, אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לטפל ברכב שלו ולהיות רגוע שלא ובראש שקט לטפל ברכב במוסך של תמיר יהושע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...