Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני/סופר מיני חדשה עד 75,000 ש"ח

idanboko
שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לקנות רכב שישמש אותי לנסיעות ללימודים ובין היתר לנסיעות לאילת/צפון וכו'.

הסכום הוא בין 60-70 אלף ש"ח (מומלץ רכב חדש).

הדרישות שלי מהרכב הן בעיקר בעיקר חסכוני (בעיקר בדלק, מצד שני שלא יכנס למוסך יותר מדי ואז החיסכון בדלק לא שווה כלום) ומצד שני שלא יהיה גרוטאה כדוגמת סוזוקי אלטו שאפילו חלונות סטנדרטיים אין לה מאחורה (אפשר להתווכח על זה רבות אבל זו דעתי), הרכב אמור לשרת אותי לפחות 5-6 שנים, לפחות.

הרכב יעשה בערך 2000-2500 ק"מ בחודש, וזה נתון שאני לא יודע אם מיני רגילה תעמוד בו, כאשר כל יום תהיה נסיעה של חצי שעה בינעירונית לפחות הלוך וחזור ועירונית כמובן, משולב.

חשוב שיהיה אוטומט, אמין, חסכוני כבר אמרתי, מזגן מעולה ושיהיה רכב טוב, ולא איזה גרוטאה.

אגב, זה ישמש אותי בעיקר (סטודנט) וגם כרכב שני בבית כך שמקומות ברכב זה לא הסיבה לקנייתו.

חשבתי על קיה פיקנטו חדשה, או אולי עדיף רכב יד שניה סופר מיני כדוגמת סקודה פאביה או משהו בסגנון.

מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או חדש או אוטומטי. בטווח המחירים שאתה מציין זה לא הולך יחד, אלא אם אתה מסתפק במיני כמו אלטו\אייגו\C1\107\פיקנטו ואולי עוד דגם או שניים ששכחתי.

רכבי סופרמיני בטווח המחיר שאתה מציין יהיו ידניים. סופרמיני אוטומטית תעלה סביב 20 אש"ח נוספים, או שיהיה עליך להסתפק ביד שניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב החדש, אוטומטי וחסכוני היחיד (אאל"ט) שנכנס בתג מחיר כזה הוא C1/107/Aygo רובוטית.

משמעותית יותר חסכוני מכל ה"אוטומטיות אמתיות" כמו פיקנטו, i10 ואלטו.

אפשרות נוספת היא פיאט פנדה רובוטית.

אמינות תקבל מכולן, הנוצצות בחבורה הן האחיות C1/107/Aygo שכבר כמה שנים מחזיקות #1 באמינות באירופה ע"פ ארגון ה ADAC הגרמני.

בהצלחה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סופר מיני,רק הפיקנטו האוטומטית נכנסת +- בתקציב והשאר יקרות יותר בין 15,000-20,000 ש"ח תוספת.

לגבי מכוניות מיני- לא הייתי קונה לשימוש כזה ובכלל בק"מ כזה של איזור ה- 30,000 לשנה הייתי שוקל לקנות דיזל.

השאלה היא איזה אוטומטי דיזל יתאים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום idanboko,

כפי שציינו הכותבים שלפני, רוב הסופר-מיני האוטומטיות החדשות עולות כ-15 אלף ₪ יותר מהתקציב שהגדרת. אך בכל זאת, עדיין קיימת אפשרות להתחדש בסופר מיני אוטומטית מבלי לשבור את מסגרת התקציב והיא לרכוש מכונית כמעט חדשה. בחברות הליסינג הגדולות תוכל למצוא רכבים חדשים, שלא נסעו כלל, שנמכרים בהנחה גדולה בהשוואה למחיר הרשמי של יבואן הרכב. החיסרון העיקרי ברכבים אלו הוא שהרוכש אינו מופיע ברישיון הרכב כיד הראשונה, אלא כיד שנייה כשהראשונה היא חברת הליסינג. חיסרון זה אינו מהותי כלל עבורך, כיוון שאתה מציין כי ברצונך להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה של 5 או 6 שנים לכל הפחות. היתרון הוא מחיר הרכישה הנמוך, שיאפשר לך לרכוש רכב ממודל 2012 במחיר אטרקטיבי יותר.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ותודה לכולם.

אני יותר בכיוון של קיה פיקנטו אוטומטית כיוון שפאביה וסוויפט וכל הסופר מיני יקרות יותר ב 15000-20000 שקל ככה שזה יורד מהפרק.

מיטל, איני נוטה לקנות רכב יד שניה ובטח שלא מחברות הליסינג/השכרה. לא מאמין בזה ולא בוטח בחברות הללו, פשוט זו גישתי.

השאלה כרגע האם קיה פיקנטו תהיה רכישה טובה בהתאם לנסיבות והאם היא תעמוד בכ-2000 ק״מ בחודש +-??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ותודה לכולם.

אני יותר בכיוון של קיה פיקנטו אוטומטית כיוון שפאביה וסוויפט וכל הסופר מיני יקרות יותר ב 15000-20000 שקל ככה שזה יורד מהפרק.

מיטל, איני נוטה לקנות רכב יד שניה ובטח שלא מחברות הליסינג/השכרה. לא מאמין בזה ולא בוטח בחברות הללו, פשוט זו גישתי.

השאלה כרגע האם קיה פיקנטו תהיה רכישה טובה בהתאם לנסיבות והאם היא תעמוד בכ-2000 ק״מ בחודש +-??

אנשים התעלמו מהעובדה שאתה מתכנן גם לנסוע לאילת ולצפון, כלומר חוץ מנסיעות עירוניות הרכב גם אמור לשמש אותך לשעות הפנאי ונסיעות ארוכות. כמו שנאמר - לא בבית ספרנו. הפיקאנטו ושאר העירוניות מיני לא בנויות ולא מיועדות לנסיעות ממושכות. לך לפחות על סופר מיני ובמרחקים כאלה גם עדיף ידנית בגלל צריכת הדלק. ב-70 אלף יש לך את הפביה שהיא זריזה ונוחה ובעוד כמה אלפים יש גם את הפיאסטה המאובזרת. זה המינימום בשביל לחרוש נסיעות של מאות קילומטרים בלי להשתעמם או לקבל כאבי גב ורגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צעיר ברוחך, אני חושב שהאיביזה היא המכונית שהכי "קול" להסתובב בה. ב-70 אלף של לידנית חדשה מהחברה זה גם אחלה עסקה...

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וני בוי,אתה חושב שפיקנטו לא מסוגלת לנסוע כמו שצריך עד אילת ?

חברים שלי נסעו עם יותר עגלות ממנה שהגיעו כמו גדולות (שרייד/סוויפט,פיאסטה ישנה).

למגיב האחרון- פותח הנושא ביקש במפורש רכב אוטומטי.

לפותח הנושא יש 4 אפשרויות:

א.לקנות רכב חדש מליסינג עם 0 ק"מ (לא מעוניין,כנראה נפסל אם כי בתנאי אחזקת הרכב היתה יכולה להיות דווקא עסקה טובה).

ב.לקנות רכב משומש בן 2-3 מליסינג יד ראשונה מחברות כמו אלבר/הרץ/אופרייט ליס- לא כל חברות הליסינג הם נוכלים/שקרנים/רמאים.

ג.להתפשר על רכב ידני אם אפשר ואז יונדאי I20 חדשה מהניילון יכולה להיכנס בתקציב עם מעט לחיצה על הסוכנות.

ד.לקנות רכב פרטי בן 3 -אלו כבר רכבים שספגו ירידת ערך גדולה יחסית ולבדוק I20,סוויפט.

אני עדיין בדעה,שפיקנטו חדשה תעשה את העבודה טוב מכולן עם חסרון אחד- הרכב הזה יקבל ירידת ערך מטורפת ואולי יהיה שווה 50% מערכו היום.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השברולט ספארק תוכל להתאים לכם,

מדובר על רכב שמגיע עם מנוע 1.2 ל' 82 כ"ס, ידני.

אבזור שכולל- רדיו דיסק MP3 4 חלונות חשמל 5 מקומות ישיבה פסי גגון להעברת מטען וכו'...

הרכב מאובזר בכל פרטי הבטיחות הנדרשים מ 6 כריות אוויר ועיגוני ISOFIX ועד מערכת בקרת משיכה ומערכת בקרת יציבות,

ו- 4.5 כוכבי בטיחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בגודל של הפיקנטו יעמוד בנסיעות האלה בכבוד, השאלה היא איך אתה תשרוד אותן.

עצתי לך - תשכור פיקנטו כזאת ליום יומיים כשתצטרך לנסוע לאילת - תבדוק איך אתה מרגיש אחרי נסיעה כזאת.

יש לי הרגשה שתחשוב פעמיים לפני שתקנה פיקנטו - אחרי הנסיעה הזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה חברים,

ראשית תודה לכולם על העזרה.

שנית, רשמתי שאני רוצה רק אוטומט לא בגלל שאני לא אוהב ידני פשוט גם אמא שלי תנהג עליה מדי פעם והיא וידני לא הולכים ביחד.

היתה לי פיקנטו ידנית ומכרתי אותה לכן אני יודע מה הרכב נותן, השאלה היא מבחינת הקילומטרים שהיא תעבור.

דבר נוסף הנסיעות הן לא ארוכות הן ללימודים - נסיעה של חצי שעה/שעה הלוך ואז חזור בערב כל כמעט כל יום, וכשרשמתי לאילת ולצפון זה פשוט שאם יבוא לי לנסוע לחופשה אני לא אדאג מבחינת הגעה עם רכב והוא ישרת אותי נאמנה, ברור לי שזה לא מאזדה/טויוטה.

כלומר השאלה הנשאלת כרגע זה האם קיה פיקנטו אוטומטית חדשה 0 ק"מ או סופר מיני כדוגמת סוויפט/פאביה יד שניה, ואני שואל בעיקר בקטע של חיסכון בדלק...

מה שיותר חסכוני לאורך זמן...

אגב, לגבי רכישת רכב 0 ק"מ מליסינג מה זה אומר?

מה הם יתנו לי כאלטרנטיבה טובה יותר מלקנות מהחברה? האם זה מוזל יותר? נשמע מוזר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לגבי רכישת רכב 0 ק"מ מליסינג מה זה אומר?

מה הם יתנו לי כאלטרנטיבה טובה יותר מלקנות מהחברה? האם זה מוזל יותר? נשמע מוזר...

זה אומר שאתה קונה רכב חדש, עם (כמעט) אפס קילומטרים על השעון, אבל אתה נחשב יד שנייה. היד הראשונה היא חברת ליסינג - אלדן, שלמה, הרץ וכו'.

האלטרנטיבה היא מחיר. לדוגמא, יונדאי i20 שנמכרת אצל היבואנית ב-100 אלף ש"ח נמכרת בליסינג ב-80 אלף ש"ח. סובארו XV נמכרת בכ-30 אלף ש"ח הנחה.

זה בכלל לא מוזר, אם תזכור שהיבואניות חייבות למכור את הרכבים שמגיעים לארץ בתוך שנה ושחברות ליסינג קונות מאות רכבים בעסקה אחת ולא רכב אחד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שוב זה רכבים שנסעו עליהם ולא בעלים פרטיים כך שאין לדעת מה עבר על הרכב וזה די הימור לדעתי...

הרי לא סתם ימכרו אותם בפחות 20,000 ש"ח מהמחירון, חייב להיות קאטש'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...