Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת פנים בחתונה: כניסה דרמטית או להיות עם האורחים?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאשתי ולי יש חילוקי דעות בנושא ספציפי.

אזרחית כבר התחתנו בחו"ל אבל עוד כמה חודשים מתחתנים בארץ עם חופה וכל זה.

כרגע אנחנו מארגנים את המסיבה.

הויכוח הוא כזה:

אני טוען שבקבלת הפנים אני רוצה להיפגש עם כל החברים והמשפחה, וזה בעצם משמש כ"הדקות האחרונות כרווק" עם החברים (לפחות מבחינת ההלכה).

זו ההזדמנות האחרונה של החברים להגיד לי "אתה בטוח שאתה רוצה לעשות את זה?" וסתם להסתלבט איתי קצת ולהינות.

ככה גם אפשר להירגע לפני זה ולקחת את זה קצת יותר בלייט.

אשתי אומרת ההיפך, שהזוג צריך לדפוק כניסה דרמתית ושהאורחים לא ייראו את הזוג עד שהם נכנסים לחופה.

היא אומרת שלהיות עם האורחים בחופה זה מוריד מההתרגשות ומהקסם של כל זה.

אני באופן אישי חושב שזה סנובי לחלוטין כי החתונה היא בשביל לבלות עם אנשים שאוהבים ולהיכנס לתוך החברה כזוג נשוי.

מה אתם אומרים\מה אומרות בנות הזוג שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנחנו בחרנו להיות עם האורחים אבל אתם יכולים להתפצל.

תהיה אתה בקבלת הפנים ולך להביא אותה לחופה בשביל הכניסה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בקטע של דיסטנס וזה לא צריך להיות ממש דרמטי, מספיק שלא יראו אתכם עד שתיכנסו לצלילי הבוזוקי

כן רצוי לדעתי שביום החתונה יהיה קצת ״מתח״ לאורחים עד גמר החופה, זה מעלה את הריגוש לתחילת הארוע וגורם לאורחים לתת לכם במעמד זה יותר יחס של יחוד-מיוחדים בארוע

ולא ״טוב חברים אני עולה שניה לחופה, כמה ברכות, טבעת, כוס, בום וחוזר״

אחרכך תוכל להתערבב עם האורחים ולחגוג כאות נפשך

בשביל לרדת עליך וכל הסחבקיה הזו עם החברים לפני שאתה נשוי המציאו את מסיבת הרווקים

כמו כן זה מקטין את הסבירות שיהרס לה הפן לפני החופה, שלא יכתימו לך את החולצה או את השימלה של

אני אישית שפכתי יין על חתן בארוע כזה שבו הם היו בין הקהל לפני החופה

האשמתי את האלכוהול, מה לעשות - חתן צריך להתרחק משיכורים בקהל

בטח שהיה צריך לשמוע בקול אשתו ולא להתראה עם האורחים טרם החופה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לגמרי איתך פרנקוס, עד רגעי הערב שהיינו צריכים לאכול , לחתום על כתובה וכו בהחלט היינו בקבלת פנים ונהנינו לקבל את האורחים שלנו ולדסקס איתם - הרי אלו החברים והמשפחה שאיתם אני רציתי לבלות את הערב.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, הייתי בחתונה שלך, היית מסומם פצצות, קובי חילק אקסטזי לכולם ואני לא זוכר כלום.

ברצינות היה ממש כייף וכן שום דבר סנובי, זה כמו שאני אגיע לחופה עם מסוק, למה? אני גם בעד הסחבקיה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה לאן זה הולך:

פרנקוס: "מאמי תקשיבי, שאלתי בקארזפורום וכולם כולל בנצי בעד סחבקיה, אני רוצה סחבקיה! :bigcry: "

אשת פרנקוס: "האא טוב, אם בקארזפורום אמרו אז אמרו".

פרנקוס: "באמת מאמי, איזו יופי!"

אשת פרנקוס: "נראה לך!? עושים דרמטית! עכשיו לך למטבח, יש כלים :bad-word: "

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני old fashioned - אבל אני לא אוהב חתונות דרמטיות. עמדו עם ההורים בכניסה וקבלו את האורחים, במקום הזה גם סכנת ההכתמה\פירוק הפן\כל תקלה אחרת יותר קטנה. כאשר רוב האורחים מגיעים תוכל ללכת לשוחח עם החברים עד החופה.

אם תסתובבו עם החברים אנשים אחרים עלולים להעלב - כגון חברים של ההורים או של בני הזוג. לעומת זאת אם תעמדו בכניסה כל אחד יקבל את לחיצת היד וחצי דקת ה-small talk שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף להיות עם האורחים בהתחלה.

זה חוסך אחר כך את השבע שעות שכולם באים לחופה לנשק - הופך את התהליך להרבה יותר קצר.

וגם לא חובה לעשות סיבוב בשולחנות כי כבר פגשת את כולם.

מה גם שנראה לי משעמם לשבת סתם בחדר ולחכות שכולם יגיעו עד שמתחילים את החופה.

אני לא יודע מתי אתה מתחתן אבל מסתמן שזה בזמן הקרוב ועכשיו מתחיל שעון חורף, בין הצילומים (שקיעת החמה) לחופה יהיה לך המון זמן מת, אני הייתי עם האורחים בחתונה שלי וגם אחרי הצילומים עד שהאוחרים מגיעים היה קצת זמן מת, היה ממש כיף ומרגש לראות את כל האורחים מגיעים , לא נראה לי שזה מוריד מההתרגשות אלא רק מעצים אותה.

שיהיה בשעה טובה!

ירדן

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כל הקטע אצל רוב האורחים זה "איך נראית הכלה" כלומר השואו של הערב לכן אני מבין את אשתך שרוצה דרמה בכניסה.

אם היא תופיע רק לחופה ולפני זה תיהיה בחדר מתארגנת או נחה ואתה תיהיה בין האורחים מקבל אותם בלובי זה לא נורא.

הייתי בכמה חתונות לאחרונה שהכלה קיבלה גם את האורחים ומבחינתם הם קצת התאכזבו,

כנראה שזה האולד פאשיין סטייל לראות את הכלה רק בחופה ולזה הרבה התרגלו.

מזל טוב :)

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להיכנס באמצע קבלת הפנים ביחד למתחם.. להודיע לכולם שאתם מתגרשים(אזרחית),ככה גם אתה וגם אשתך תקבלו מה שרציתם,אתה בילוי של מחצית הזמן של קבלת הפנים עם חברים והיא כניסה דרמטית.

וברצינות,גם ככה זה יהיה בסוף כמו שהאשה רוצה אז חבל על הויכוח והעצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון: אתה בסחבקיה בקבלת הפנים והיא נורית מלוע תותח היישר לחופה.

פרובלם סולבד, החשבונית בדרך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון: אתה בסחבקיה בקבלת הפנים והיא נורית מלוע תותח היישר לחופה.

פרובלם סולבד, החשבונית בדרך.

זה מה שהיה בחתונה שלי.

אני הסתובבתי בין האורחים והיא התארגנה עם השמלה והחברות\אמאשלה עד שנקראנו לחתום על החוזה...

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חולק על הרוב. הסתובבות עם הקהל לפני החופה אולי משחרת קצת מתח, אבל יוצרת תחושה שאמנם טוב לראות אתכם, אבל כמו שטוב לראות אורחים אחרים חגיגיים, כלומר - אתם מאבדים מההילה של הזוג שלמענו מתקיים האירוע. אני ממש לא דרמה קווין, אבל הרבה יותר מתאים בעיניי לבנות ציפיה לזוג המתחתן ואז להיכנס לצלילי מוסיקה שבחרתם ומחיאות הכפיים של כולם. בואו לא נעמיד פנים, אמנם באתם לשמוח עם כל קרוביכם אבל עדיין אתם רוצים להרגיש כוכבי הערב.

אלא שבשורה התחתונה, כמו שנאמר כאן:

וברצינות,גם ככה זה יהיה בסוף כמו שהאשה רוצה אז חבל על הויכוח והעצבים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...