Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשכים בהתלבטויות קניית הרכב הבא שלי (לא מצויין סוג כי אין)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 7171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז ככה, כאמור, התקציב הוא 15-18 אלף, בתכלס, אני לא נוסע הרבה ברכב, גם כי אין לי ממש כסף לדלק, וגם כי אין לי כ"כ צורך, אני רוצה מכונית אמריקאית ישנה, נכנס יופי בתקציב, זולל דלק, שווה, כי יש הנאה מהסיפור.

יש לי אפשרות לקנות ג'סטי 88 עם מנוע של ג'סטי 92 (מפירוק :|) ב-3500 ש"ח, המנוע נשמע ונראה בסדר (אני יודע שהמראה הוא רק חיצוני), אתם יכולים להוסיף לזה פחחות וצבע כי כל הרכב מקומט.

אני שואל פה למעשה אם כדאי לי, ואם אתם שואלים איך הרכב הזה ישרת אותי, אז אני לא חושש, רוב הנסיעות שלי הם במרכז הארץ, מידי פעם מצפינים טיפה עד להרצליה, או נוסעים לירושלים, אז ככה שג'סטי ישנה יכולה בשקט להספיק.

מה קיבלתי עם קניתי ג'סטי ? יש לי קצת כסף בבנק כי האוטו היה זול, זה נשמע נחמד, אבל אין לי הנאה בגרוש, לא מנהיגה, לא מנסיעה, ולא ממערכת שמע, כי אי אפשר להשתגע יותר מידי, אחרי הכל, ג'סטי.

עוד אפשרות שנשקלת, 106 משנתון 93-94 (עדיף 93, שישאר יותר כסף בצד), כאן, בדיוק כמו הג'סטי, הרכב ישרת אותי מצויין, לא יזלול המון דלק, אמנם אין הרבה הנאה מנסיעה, אבל לפחות אפשר להרכיב מערכת סטריאו ברמה טובה ברכב.

מה יצא לנו פה ?

סלט שלם ובלבול, כך שאני לא יודע ממש מה לעשות עם עצמי.

אגב, הצריכה של אמריקאית לא תפריע לי, כיום אני מחזיק רכב ששותה לא פחות מזה, אז אין לי כל דאגה בנושא, השאלה אם כדאי לשרוף קצת יותר כסף על דלק בשביל עוד הרבה הנאה מהרכב, או שעדיף לחסוך דלק ולסגור את הסיפור עם קומפקטית, יש לציין שאני בן 19, משוחרר מצה"ל מכל מיני סיבות...

ולא לשכוח, אני לא נעול על כלום, אם למישו יש עוד הצעות בתחום ה15-18 אלף שעוד לא הציעו לי ועוד לא חשבתי עליהם, מוזמן לשתף :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני קצת מתקשה להבין איפה ההנאה מבהמה אמריקאית שצורכת הרבה דלק. ומה הקשר לג'סטי. רכב מתאים בסכום הזה הוא באמת 106, עדיף בגרסה ספורטיבית. תקבל גם הנאה מנהיגה וגם חיסכון יחסי (בהנחה והרכב לא שחוט).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ההנאה בבהמה אמריקקית ?

בתגובה והרעש שנוצרים בעת לחיצה על דוושת הגז.

106 לא שחוטה, יהיה לי קשה למצוא אחת כזו ב 15 אלף.

אני מכיר אקססאיי 94 כסופה יד שניה מקורית לחלוטין ללא תאונות/צביעות/שאסי או כל בעיה שהיא.

אבל, הבנאדם, לא מוכן לעזוב את הרכב בשום סכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא נוסע הרבה ברכב כי אין לך מספיק כסף לדלק ואח"כ מצהיר שאין לך בעיה עם צריכת דלק גבוהה?:shock:

106 היא קניה טובה. סיטרואן AX היא קניה טובה, כל היפניות הקטנות, פיאט מציעה כמה דגמים חביבים שנותנים תמורה מצויינת כמו טיפו,אונו,פונטו, סוברו ליאונה.

הרשימה היא חלקית,ההיצע אדיר ואפשר למצוא רכבים טובים במחיר סביר בטווח שציינת

אגב ג'סטי,בלוח קניה ומכירה כאן בפורום מתפרסמת כרגע אחת יד ראשונה ללא תאונות ומחיר גמיש. לכאורה שווה!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קצת בעיה עם הג'סטי, אני מאוד אוהב את הרכב, היה לי בעבר כזה, ועבר השבתה, היום, הדרישות שלי קצת שונות, וג'סטי נראה לי מאוד אפרורי ומשעמם.

אין לי כסף לדלק בכל מקרה שלא יהיה, וכרגע יש לי סובארו לגאסי ככה שלא נראה לי שאני אקנה ליאונה, כי גם הוא רכב משעמם.

בקיצר, נכון לעכשיו נראה לי שאני יכול להתחיל לחפש כבר 106, יצא לי כל הכיף מאמריקאית, אם מישו ישמע על 106 מודל 93 או 94, אני אשמח לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קצת בעיה עם הג'סטי, אני מאוד אוהב את הרכב, היה לי בעבר כזה, ועבר השבתה, היום, הדרישות שלי קצת שונות, וג'סטי נראה לי מאוד אפרורי ומשעמם.

אין לי כסף לדלק בכל מקרה שלא יהיה, וכרגע יש לי סובארו לגאסי ככה שלא נראה לי שאני אקנה ליאונה, כי גם הוא רכב משעמם.

בקיצר, נכון לעכשיו נראה לי שאני יכול להתחיל לחפש כבר 106, יצא לי כל הכיף מאמריקאית, אם מישו ישמע על 106 מודל 93 או 94, אני אשמח לפרטים.

לי נראה שאין לך שמץ של מושג מה אתה רוצה ואתה משגע פה לאנשים ת'שכל ומוציא להם את כל האנרגיות החיוביות - ולהזכירך, רובנו בעבודה עכשיו ;-)

קח חופשה של שבוע מהפורום, על חשבון רוני, ותחשוב מה אתה רוצה.

לפי ההתנהלות שלך בפורום, 106 תוציא לך את הרוח מהמפרשים אחרי הביקור השני במוסך (וזה יקח לא פחות משבועיים מרגע שתקנה אותה) ובכל מקרה כדאי שתעשה קצת סדר בתקציב שלך ותגיד בדיוק כמה אתה מוכן להשקיע וכמה אתה נוסע בחודש.

חופשה נעימה ;-)

איציק

נ.ב.

אתה מזל מאזניים/דגים/תאומים ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאומים הוא המזל.

אני באמת לא יודע מה אני רוצה, זה הוזכר פעמים רבות, אני רק יודע, יש תקציב של 15-18 אלף, ובקרוב אני אהיה חייב להחליט מה אני עושה.

אבל למה חופשה לשבוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאומים הוא המזל.

זה מסביר הכל... :mm_wink:

למה שבוע ? קח פסק זמן, תקנה את הראש ותחזור רענן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש נקי, פשוט יש הרבה דברים שאפשר לקנות ב-15 אלף, ואני רוצה עזרה.

ואגב, זה לא אני אשם שאני עובד במשמרות :)

חוצמזה, שבוע בלי הפורום ?

אתה נורמלי ? אני אתפוצץ.

אהה, ושכחתי להזכיר, אני רוצה אוטו שיהיה קשור לאיזה מועדון, יעני אמריקאית או 106 או משו קבריולה או אלפא שאין לי כסף בשבילה אז תוציאו אותה מהפרק, בקיצר, הבנתם את הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש נקי, פשוט יש הרבה דברים שאפשר לקנות ב-15 אלף, ואני רוצה עזרה.

ואגב, זה לא אני אשם שאני עובד במשמרות :)

חוצמזה, שבוע בלי הפורום ?

אתה נורמלי ? אני אתפוצץ.

אהה, ושכחתי להזכיר, אני רוצה אוטו שיהיה קשור לאיזה מועדון, יעני אמריקאית או 106 או משו קבריולה או אלפא שאין לי כסף בשבילה אז תוציאו אותה מהפרק, בקיצר, הבנתם את הכוונה.

ב 15K ש"ח אי אפשר לקנות שום מכונית "אקזוטית" אם אין לך כסף נזיל לתחזוקה (ומכוניות כמו שתיארת מעלה כן דורשות את זה - או לפחות ידע בסיסי ומעלה במכונאות ע"מ שתוכל לטפל בעצמך בצורה בטוחה ברכב).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף נזיל כרגע אין בקרוב יהיה שוב :)

ידע בסיסי במכונאות יש, ויש גם מכונאי תותח צמוד אלי לכל מקרה שאני אצטרך אותו.

לגבי מה שאמרת קודם על 106, אני באמת לא יודע אם אני יאהב את הקלקולים בתור חוויה ורכישת נסיון נוסף במכונאות, או שאני אתרגז ואשבור את הרכב.

ולא רציתי מכונית אקזוטית, אלא אם פיג'ו 205 סיטיאיי מוגדרת אקזוטית (הקבריולה הכמעט יחידה שאני יכול לקנות, אבל מוותרים, הולכים לכיון 106 כבר)

אגב שמתי לב שלא ענו לי אם כדאי את הג'סטי 88 בסכום המדובר ועוד 1500 שאני אצטרך לעזוב בשביל פחחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן!

לנו במשפחה יש איביזה שנת 93, 1500, 90 כ"ס ששווה משהו כמו 10K. בפועל כיוון שזה השנתון האחרון של הצורה הישנה לא נראה לי שאפשר למכור אותה ביותר מ7-8K. זו גם הסיבה שכנראה שלא נמכור אותה עד שתתפרק...:-P .

האוטו ממש אמין! ב-12 שנה שהוא אצלינו, חוץ מבעיות שוליות בנעילה המרכזית וחלונות החשמל(כן!!! יש נעילה מרכזית וחלונות חשמל!) הוא שבק חיים רק פעם אחת בגלל שהקרבורטור הזדהם. במוסך לימדו את אבא שלי לנקות אותו לבד, ומאד הוא בודק מדי פעם ומנקה אם צריך.

זלילת הדלק שלו היא כ1-13 משולב שזה מאוד מכובד לאוטו שעשה כבכ כ-160 אלף קילומטר, והוא גם לא נראה טרנטה כמו הג'סטי, הפיאסטה, הסויפט והאונו משנתונים דומים. אפשר להוסיף גם ספויילר, ואז זה נראה ממש פצצה...:wink: . הממ...כפי שאתה רואה אני דיי אוהב את האוטו הזה, סתם רציתי לתת לך עוד אופציה...:)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על האיביזה אחי, אבל משנתון 94 או אולי 95 אם נכנס לתקציב, הבעיה היא שאני רואה את האמינות של המכונית הזו, בעיות במערכת חשמל אם לא טופל היטב, ובעיות מכניות גם, וכמו שכולם יודעים, למצוא רכב מטופל כיום, זה קשה, לכן לא נראה לי שאני אלך על זה, אבל לך תדע, אולי יפול לי משו בזול בסוף.

בנתיים, אני עובד בתחנת דלק, וכל רכב ששווה עד 15, אני אומר לבעל הרכב לקחת 10 ולעזוב אותו, אתה יודע, מנסים, אולי מישו יעזוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פיאט אונו וסיטרואן AX? אחלה ביצועים במחיר שווה לכל נפש(1400 כמובן).

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט אונו אני מוכן לקנות בחינם, כדי שלאחר השקעה אני אצא במחיר סביר :)

אייאקס אחלה רכב, נוח וחמוד, אבל לא אהבתי אותו כמו שאני לא אוהב את ה-205, נראה לי רכב מאוד מתפרק.

כפי שזה נראה עכשיו, לאחר היאוש מאמריקאיות, אני אקנה 106.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...