Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה V טויוטה יאריס. חדש או אפס ק"מ מליסינג?

orit54
שימו לב! השרשור הזה בן 4244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מתלבטת בין השתיים. מתכוונת לקנות רכב חדש.

האם כדאי לקנות פייסטה מליסינג אפס ק"מ? חיסכון של 10,000 ש"ח עכשו. האם זה יתבטא במכירה בעוד 3-4 שנים?

ובעניין חיסכון בדלק. האם יש הבדל משמעותי? מדובר על אוטומטית. נסיעה של כ 50 ק"מ ארבע פעמים בשבוע מהוד השרון לתל אביב כ1500 ק"מ ממוצע לחודש

תודה על כל מידע

אורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה מליסינג 0 ק"מ הגיונית רק אם מורידים לפחות 22% ממחיר הרכב.

כך את גם חוסכת כסף בקניה הראשונית וגם מבטחת את עצמך מבחינת המחירון היבש במכירה עתידית.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, זו גישה שמתאימה לישראלי התחמן ולא הוגנת כלפי שני הצדדים. הסיכוי, אגב, שתמצא רכב חדש עם 22% הנחה הוא קלוש עד לא מציאותי.

נקח את הפורד פוקוס כדוגמה:

פוקוס 2009 שווה במחירון 70 אלף ש"ח. עפ"י לוי יצחק צריך להוריד לרכב יד 2 מליסינג כ-20%, שזה 14 אש"ח. ואנו מדברים על רכב שנסע 3 שנים במסגרת ליסינג, ורק אז הוחלף לו בעלים.

פוקוס 2012 שווה במחירון 120 אלף ש"ח. 14 אש"ח, שזה הפער בין המחירון למחיר שתמכור בעוד 3 שנים, מהווים 11% ממחיר הרכב החדש.

על מה ולמה לקבל הנחה של 26 אלף ש"ח? יורידו לך מחיר כזה מהמחירון בעוד 3 שנים?

האם החיים נמדדים באחוזים בלבד?

או שאולי אתה מנסה להרוויח ע"ח חברת הליסינג כמו ישראלי מצוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה מליסינג 0 ק"מ הגיונית רק אם מורידים לפחות 22% ממחיר הרכב.

כך את גם חוסכת כסף בקניה הראשונית וגם מבטחת את עצמך מבחינת המחירון היבש במכירה עתידית.

עידן

אהבתי את ה22% לפחות. אני מציע לחסוך אפילו יותר, להוריד 35%, ככה בטוח היא תחסוך גם עכשיו, וגם תבטח עצמה במכירה עתידית.

וברצינות, זה כנראה לא יקרה.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני בעד הטויוטה אבל אם כבר את הולכת על פיאסטה - אז כן - לקנות ליסינג עם אפס קמ גם בהנחה של 10000 "בלבד".

"למקרה" של מכירה אחרי 3 שנים - תתעדי את העובדה שקנית עם אפס קמ על מנת להסביר למי שיקנה ממך את המצב. לדעתי ברכב שמור, גם אם תפסידי קצת בעוד שלוש שנים - זה יהיה פחות מה-10000 שתרוויחי עכשיו.

להתמקח אפשר תמיד, אבל בתכלס - אין מצב להורדה של 22%+, זה פשוט בדיחה.

באופן אישי, כשחיפשתי רכב לפני חודשיים - הדבר הראשון שניסיתי זה למצוא מבצעים כאלה, אבל לצערי הם מתחילים רק בספטמבר ולא יכלתי לחכות. אני בהחלט הייתי לוקח. זה רכב חדש, אומנם "חדש" עם " אבל זה עדיין חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ מחירון לוי יצחק ההורדה על ליסינג 0 ק"מ הינה 8% (שמונה) אחוז בלבד.

ככל שמחזיקים את הרכב יותר שנים העסקה משתלמת יותר. (כי בתכלס מקבלים את אותו מוצר כמו שקונים חדש מהיבואן)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שעדיף רכב עם הנחה של 10K.

אין מה לדבר על אחוזים, זה מיותר. את מקבלת הנחה של 10 אלף ש"ח, ובמכירה עתידית של הרכב יש לך 10 אלף ש"ח להוריד מהמחירון הרגיל - זה הרבה כסף וסביר להניח שלא יורידו כ"כ הרבה מהמחירון, בטח ובטח אם תחזיקי את הרכב לאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.icar.co.il/compare?compare-version%5B%5D=7589&compare-version%5B%5D=1230

לא יודע על מה כולכם מדברים, יאריס יותר טובה בכל פרמטר פרט לבקרת אקלים. היא גם יותר זולה, אז אחרי הנחה של 10 אלף ההפרש בין טויוטה לפורד יהיה כ-7 אלף שח. יד 2 מליסינג שווה 7 אלף ? שאלה ריטורית. טויוטה גם תהיה סחירה יותר - זה מסורת של יאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

באמת מצחיק העולם מצחיק אז צוחקים.

למה שלא תנסה להוריד 80% משווי הרכב ואז תוכל לנסוע בו 15 שנה ועדיין לא להפסיד...:-)

אני חושב שהנחה מעל 10Kש"ח זו הנחה מספקת-אם לרכב יהיה שוק טוב תוכל למכור ב15% פחות בעתיד.

היות ובעתיד המחירון יורד לכן 15% בעתיד זה כמו 10% היום.

יאריס רובוטית עם שוק? אחרי הקורולה "הנפלאה" הרובוטית -לא נראה לי אלא אם מדובר באוטומטית לגמרי.

אני הייתי הולך על זה-בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלטה בין הדגמים: אני הייתי מבצע נסיעת מבחן בשתי המכוניות ומחליט עניינית - מה יהיה במכירה? אלהים גדול...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

באמת מצחיק העולם מצחיק אז צוחקים.

למה שלא תנסה להוריד 80% משווי הרכב ואז תוכל לנסוע בו 15 שנה ועדיין לא להפסיד...:-)

אני חושב שהנחה מעל 10Kש"ח זו הנחה מספקת-אם לרכב יהיה שוק טוב תוכל למכור ב15% פחות בעתיד.

היות ובעתיד המחירון יורד לכן 15% בעתיד זה כמו 10% היום.

יאריס רובוטית עם שוק? אחרי הקורולה "הנפלאה" הרובוטית -לא נראה לי אלא אם מדובר באוטומטית לגמרי.

אני הייתי הולך על זה-בהצלחה!

ליאריס הנוכחית תיבה אוטומטית-רציפה, אוטו חסכוני בכ-20% מהפיאסטה בעלת תיבה של 4 הילוכים (!) וגם זריז יותר.

לדעתי, שוב, הכל ברור כאן, פיאסטה יכולה להתחרות עם איביזה/i20/פביה/קיה ריו, אבל לא עם יאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורית,

אישית, הייתה לי חוויה הרבה יותר טובה עם הפיאסטה, תא הנהג "מזמין" ואיכותי יותר.

רכב נוח, בטיחותי וכיף לנהוג בו.

היאריס לא פחות בטיחותית, עם מרווח פנים מעט יותר גדול מהפורד, אך חסרונה ניכר בתא הנהג הפלסטי והמנוע המרעיש וחלש למדי.

*ולא דיברתי על החיצוניות והסחירות.. לטובת הפיאסטה.

בהצלחה,

ענת

שלום מתלבטת בין השתיים. מתכוונת לקנות רכב חדש.

נסיעה של כ 50 ק"מ ארבע פעמים בשבוע מהוד השרון לתל אביב כ1500 ק"מ ממוצע לחודש

תודה על כל מידע

אורית

http://malkabakvish.blogspot.co.il/ מבחני דרך במלכת הכביש

https://www.facebook.com/queenoftroads פייסבוק

http://instagram.com/queen.of.the.roadאינסטגראם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו רכשנו פיאסטה אוט' חדשה לפני כחודש.

אין לי כלל ספק כי היאריס יותר זריזה, זה עקב האכילס של הפיאסטה. זה גם המינוס היחיד.

אין מה להשוות את הפלסטיקה בתא הנוסעים, אין מה להשוות את נוחות הנסיעה (עשיתי נסיעת מבחן ביאריס), הפיאסטה היא אחת הקטנות היחידות שנותנות לך הרגשה של רכב יציב ושקט בכביש המהיר כאילו אתה במשפחתית גדולה יותר. זוהי בפירוש סופר מיני שלא נותנת לך להרגיש את זה.

לדעתי היא גם הרבה יותר יפה ואלגנטית מהיאריס.

סחירות? א. נדבר עוד 4-5 שנים עד אז אלוהים גדול. ואיך אומרים, לא תמיד מה שהיה הוא מה שיהיה גם הפיאסטה וגם היאריס הן לא מה שהיו מבחינת סחירות (לטעמי אחת תשתפר מאד, ואחת תרד במקצת מתהילתה).

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין בטוח שלשלם על פיאסטה 106 אלף, או 96 אלף עבור יד 2+ליסינג, מוגזם. חוץ מפלסטיקה איכותית ויציבות יש משהו להגיד ? זהו שלא. אוטו עגלה, לא חסכוני בעליל, 4 הילוכים !!! מלא המחיר היה 85-90, אבל 106 ? הגזמה. ב-110 אפשר להשיג כבר כל מיני מכוניות משפחתיות (ידניות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...