Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באגי עם רישוי- אז למה בעצם לא?

.liron.
שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה טובה לכולם,

לפני כשנה בעקבות ריבוי נסיעות כביש מכרתי את הסמוראי האהוב שלי לטובת רכב שמסוגל לעבור את ה80 קמש.

לאחרונה התחלתי להתגעגע לטיולי השטח והתחלתי לחפש פיתרון לנושא.

לחזור לג'יפ כרגע לא נראה כפיתרון נכון בעקבות ריבוי נסיעות (כ100 ק"מ ביום בממוצע).

ראיתי שמוכרים את כל סוגי הבאגי עם רישוי כביש במחירים שווים לכל נפש (שנתונים 2008-2011 במחירים של עד 30K).

מן הסתם זה לא יהיה בחיים ג'יפ אבל מצד שני אני גם לא מחפש חיית מעלות, מחפש יותר כלי רכב לטיולי שבילים ופקלי קפה בתצפיות יפות עם האשה.

כמה שאלות:

1)מה באמת הסיפור מאחוריי הכלים הללו מבחינת עלות מול תועלת?

2)מה העלות השנתית של אחזקת כלי כזה בהיבט של ביטוחים וטסטים?

3)אמינות ויכולת לנסוע בשבילים ואולי קצת יותר ?

4)עד כמה זה גניב (הזהירו אותי מפני גניבות של טרקטרונים לדוגמא, זה אותו סיפור?)

5)דגמים מומלצים עד 30 K?

בתודה מראש ושוב שנה טובה,

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
ויטרה מהודרת תעלה פחות ותשרת אותך יותר

מסכים איתך, גם לי יש ויטרה והיא מספיק לכל הצרכים.

עובר במקומות שהגדולים עוברים ועושה את הרוב, יותר מזה אפשר להגביהה אותה וזה כבר בכלל...

יחס כוח ומשקל זה הסוג ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...