Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות לא נעימה, למרות שעוד לא קיבלתי שירות ומדוע לא כדאי לפנק רכב מתוצרת קיה

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשתף אותכם בסיפור מעצבן, והפעם מבית היוצר של טלקאר.

לפני שבועיים החלטתי להחליף שמן לריו החדשה שלי. הרכב עבר 8000 ק"מ ורציתי להחליף שמן סתם בשביל לפני אותה..

טלפון למוסך מורשה (שלא כל כך מעניין איפה הוא לצורך העניין) ע"מ לדעת כמה יעלה לי להחליף שמן ומסנן שמן ומיד נעניתי "600 ש"ח :shock:.. "

"כמה אמרת?"

600..

הלם קטן.. "600 ש"ח עבור גלון שמן של חברת דלקול הישראלית ומסנן שמן??"

"כן, זה כולל גם שעתון עבודה!!" השיב. מה שעתון? תגיד "דקנות" לעגתי.. חמש דקות אמורים לעלות לי 400 ש"ח!! (בהנחה שהחלפים יעלו לי 200 ש"ח). לא ביקשתי שתפרק גלגלים, ולא לבדוק בלמים ונוזלים..

"אנחנו צריכים לחיות אדוני..". טוב, תודה וניתקתי.

טלפון לשירות הלקוחות ולמחרת חוזר אלי מנהל שירות ארצי - סיפרתי לו את כל הסיפור (והבחור דווקא היה מבסוט מהרעיון ואפילו בירך אותו..) של מחיר העבודה הלא מציאותי. הבטיח לעשות סקר ולהחזיר תשובה.

התשובה לא הגיעה, אז עוד טלפון לקיה..

היום חזר אלי בחור אחר ופשוט הזדהה עם מדיניות המחיר.. למוסך יש הוצאות שכירות, משכורות, ארנונה, בלה בלה בלה.

בחיי שאני יודע, עניתי. תברר במוסך אחר!! ענה הבחור.

במילים אחרות : או שאעשה עבודת נמלים עד שאמצא מוסך הגיוני והוגן, או שאלך למוסך מורשה מטעם משרד התחבורה..

"רק תוודא שבחשבונית יהיה רשום את סוג השמן המתאים!!"

הצליח לו, הצליח לעצבן אותי הבחור. אחלתי לו שנה טובה ואמרתי שכבר ירד לי החשק מלפנק את הריו. ביי.

מי צודק, אני או החברה? בידיעה שאפילו מוסך מורשה של הונדה (שמחירי הטיפולים/חלפים שלהם הזויים בכל אספקט) לא עשה לי את זה כשהייתה לי אקורד וביקשתי להחליף שמן גיר ומסנן דלק לפני הזמן..

שנה טובה!!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מוסך והמדיניות שלו,

אצלי החליפו חיישן ברקס ב 5 דקות ולקחו לי על זה 120 שקל עבודה, אין מה לעשות ככה זה מורשים ברוב המקרים.

יופי, היתה תקלה, תיקנו אותה, ובסוף לקחו 120 ש"ח. נשמע הגיוני למדי.

אבל להחליף שמן בעלות של 400 ש"ח זה ביזיון.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בזיון. אצלי באופנוע שלי הייתי צריך לבצע טיפול 3000 ראשון (אופנוע חדש) בירור בכמה מוסכים כמובן גם מורשים של סאן יאנג המחירים היו בסביבות 300 ש"ח.הלכתי למוסך שתמיד טיפלתי בו (מורשה קימקו) הבן אדם גבה ממני 70 ש"ח כמה שזכור לי זה אפילו כולל מע"מ. אמרתי לו איציק, איך זה? אמר לי האמת טיפול 3000 זה רק להחליף שמן! השמן עולה לי 40 ש"ח עוד 30 ש"ח העבודה אני חושב שזה מחיר הגון.

הייתי בשוק! כמובן שמאז אני ממשיך ללכת רק אליו

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה מוסכים מורשים, שוחטים אותך לרוב.

ברנו שלי טיפול סטנדרטי עולה 430₪, לכן 600₪ נשמע לי מוגזם, בגטס שהייתה לי טיפול של 70 אלף ק"מ (ללא קשר להחלפת הבלמים שבוצעה שם), עלה משהו כמו 550-600₪, והחליפו שם כמה דברים והמחיר היה הגיוני כולל עבודה ומע"מ.

המחיר שנתנו לך הזוי, בשביל להחליף שמן ופילטר אתה יכול להסתדר לבד, זה לא תורה מסיני, את הטיפולים הגדול אפשר לעשות במוסך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה גם מיותר להחליף שמן שהוא במצב טוב תרם זמנו. השמן אמור להחזיק ממוצע של 15K ק"מ (טווח טיפול) עפ"י הצהרת היצרן? אז שיחליפו שמן בזמן שיגיע לבצע את הטיפול... לא מדובר פה באיזה מנוע טורבו שבאמת מצריך טיפול מיוחד בטווח חריג או משהו.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוגזם מאוד אפילו למוסך מורשה.ניסית לברר במוסכים מורשים אחרים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה,

לובינסקי לקחו ממני 370 שקל על החלפת פיוז(!). 10 שקל פיוז + 300 שקל לא כולל מע"מ על עבודה.

זאת הסיבה שאני לא נכנס למוסכי לובינסקי.

המוסך הפרטי שמטפל ברכב שלי החליף פיוז ונתן לי עוד שניים רזרבה, כמובן, ללא תשלום.

וכאשר ראו נזילה מבית מסנן סולר, החליפו את הגומייה , גם כן ללא תשלום.

וכאשר החליפו קלאצ', עלה 2000 ש"ח פחות ממוסך לובינסקי (קלאצ' מקורי, כמובן).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתנו 20 שנה אחריות, יעשו יופי של קופה!

ועוד שכנים מתפלאים שאני מחליף את השמן בעצמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לך מה להתרגש או להיות מאוכזב.

ראשית - אתה החלטת לזרוק כסף שלא לצורך. יגיע מועד הטיפול - תטפל.

אין בהחלפה מוקדמת של השמן שום פינוק ושום בטיח. סתם גחמה שלך.

ארבע קילו שמן יעלו לך על פי מחירון מוסך 150- 200 שקלים לערך, פילטר עוד 70-100 שקלים ושעת עבודה עוד ככה וככה, ועוד מע"מ.

רק לידיעה, אני מטפל בשתי קיאות - ספורטאז' 2009 וסיד 2011 במוסך קיאה ביפו, על פי הספר, והמחירים בהחלט הגיוניים.

העצה שהבחור נתן לך היא מאוד נכונה, אפילו שהתרגזת. אם תהיה תקלה בגלל ששמו לך שמן לא ע"פ הוראות יצרן כי "החלטת לפנק את האוטו", ותהיה תקלה חלילה, ויגידו לך שהאחריות לא תופסת, אתה תפתח שרשור נוסף על החוצפה של קיאה, שכל-כולה נובעת מטיפול מיותר שאתה החלטת לעשות.

שורה תחתונה רד מזה.

רוצה לפנק - שלח אותי לאיזה ספא טוב עם מסאז'. אני אעריך את זה מאוד, וזה לא יגרום לך לבעיות באוטו, ועוד יישאר לך עודף.

רוצה באמת להתפנק - לך בעצמך לספא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של קודמי.

החלפת השמן מיותרת לחלוטין.

תשקיע את הכסף במסא'ז טוב.

מוסך מורשה, עלויות התפעול שלו גבוהות מאוד ומישהו צריך לשלם אותם.

אין מה לעשות, זה קיים אצל כל היבואנים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...