Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכת מדינה?!?!

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בשטיפת רכב, ראיתי בטלויזיה את "מבט לחדשות". אני, אישית, משתדל להימנע מצפייה בחדשות ומעדיף להתרכז בדברים יותר חשובים, כמו מקום מגוריה הנוכחי של יעל בר-זוהר (רשפון, ולא אני גנבתי את החזיות מהחבל ואכלתי אותן עם בקבוק טוב של קיאנטי גרררר...). אבל הכתבה הזאת דווקא היתה מעניינת -

לפני כארבע שנים נהג ויקטור זרגריאן במכונית ה"קאדילק" שלו בואכה נתניה מכיוון ת"א.

השוטר אריאל מורי ז"ל הפעיל ממל"ז במכמונת שמול "ג'בטה" בכביש החוף.

כשתפס את זרגריאן זינק, כמנהג שוטרי התנועה, אל הכביש וניסה לעצור בגופו קאדילק שנסעה 150 קמ"ש.

מהמפגש הטראגי בין השניים הקאדילק שרדה.

זרגריאן בחר לברוח ולהשאיר את מורי מתבוסס בדמו.

אם אשים בצד את השיקולים האמוציונאליים (לשלב רוורס ולוודא הריגה) ואתייחס להיגיון - מה שראיתי אתמול בטלוויזיה ממש הפחיד אותי. אני לא תומך ברוצח שפל ומתועב. מורי השאיר אחריו הורים ואישה. אבל ניקרו בי כמה שאלות-

1 אתה שוטר מפעיל ממל"ז ותפסת מכונית על 150 קמ"ש - אין לך את הקומון סנס להבין לבד שהסיכויים שהוא יבלום אפסיים?

2 למה אין למשטרה נהלים? הרי להם יש את בוחני התאונות והמומחים הגדולים - אף אחד בצמרת המשטרה לא מבין שהוא שולח את עובדיו להיהרג? אני רוצה לראות עוד מקום עבודה שבדרישות התפקיד מבקש לזנק לכביש מול רכב שנוסע 150. אולי פעלולנים בהוליווד עושים את זה.

מה שהכי הפחיד אותי, היה היחס במשפט לנהג. אני חוזר ואומר - אני לא תומך ברצח . אבל מה ששמעתי הפחיד אותי. הקראת גזר הדין היתה פשוט הקראת גזר דין מוות לכל נהג ישראלי וחיזיון אפוקליפטי קודר לעתיד - דובר על הנהג כאשם בכל.החמרה בדרגות פאשיסטיות עםברייני תנועה, צעירים כגורם קטלני ביותר על הכביש (הזקן באקורד שכמעט דרס אותי אתמול במעבר חצייה בירוק כנראה לא עבריין - כי הוא זקן... וגם לא רואה כ"כ טוב) , הצורך בחינוך מחדש של הציבור הישראלי (לא חינוך להבנה אלא חינוך צבאי דרך ענישה).

חוסר היכולת של ממשלות ישראל לקבל את האמת ולהודות שהחמרת האכיפה יותר ויותר אינה הדרך .

כמובן שהועלתה הסוגייה הבוערת של הגדלת תקציבי משטרת התנועה - כי משום מה התקציבים ששפכו אצלם לא הביאו לשיפור בתוצאות.

גזר הדין הגיע לזרגריאן - ולו מכיוון שרצח אדם. אבל ההקראה שהפכה למניפסט והצהרת כוונות לעתיד ממש הפחידה אותי. לא כעבריין מועד , אלא כבחור צעיר עם מכונית ספורט.

לא רחוק היום בו יוכלו להחרים את מכוניתי (עשו את זה במשפט), מצלמות יהיו פזורות כל 200 מטרים, לשוטר תהיה הסמכות לעצור אותי ולהשתמש כלפי בכוח על עבירות מהירות,

אחותי תוכל חזור מבילוי רק בחמש בבוקר , כי אסור לה לנהוג בלילה (מה שאומר שהיא תשב בפאב, תחכה לשעות המותרות ותעביר את זמנה ב...קריאת ספרים...בפאב...).

על עבירות מהירות ינתנו קנסות אדירים ומספיק נקודות בשביל לבנות דלמטי..

אולי יש כאלה שיברכו על השינוי. עד היום שבו ייסעו עם משפחתם לאילת ובטעות יטפסו ל 115 קמ"ש (מהירות מטורפת ובלתי בטוחה ). השוטר שיתפוס אותם יבצע במקום משפט,מנוהל עצירת חשוד ואולי החרמת רכב. חופשה נעימה. אם אותו אדם חטא בעבר ודיבר בפלאפון או שלא נתן זכות או אפילו נהג בלי 2 ידיים על ההגה (יש דבר כזה - 170 שקל ונקודות) אז יש לו בעיה מאוד רצינית... שיתקשר לעבודה ויגיד שהוא נפל בידי קלגסי משטרת התנועה... לפחות הוא לא נהג צעיר עם מכונית ספורט - את אלה יוכלו לחשמל במקום.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה נכון וצריך להגביל צעירים למכוניות אנמיות , אבל האם הם לא חושבים שבמקרי חירום מכוניות כאלה לא יוכלו לצאת בעוד שמכוניות קצת יותר חזקות יוכלו ? ולמרות שכולם חושבים , נכנסתם למצב חירום , נהגתם לא כמו שצריך , זה לא נכון ! , מצבי חירום בהחלט יכולים להיווצר בגלל התשתית "הנהדרת" של מע"צ , או בגלל גשם ושמן על הכביש שנטף מברקסים של איזה משאית שאף אחד לא טרח לנקות וכו' .

אבל זה בסדר משטרת ישראל , תמשיכו לתת דוחות על מהירות מופרדת של 10 קמ"ש ולעשות נהיגה מונעת שאני חושב שאפילו מוציאה את הנהג טיפש יותר ממקודם , תמשיכו לאכוף חוקים דביליים , לא צריך להתרכז באכיפה של עברייני תנועה אמיתיים .

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה עלי אדמות להגביל צעירים למכוניות אנמיות. מי קובע מהי מכונית אנמית?

מה יעשה צעיר שבביתו רק מכונית אחת והיא שברולט קפריס מודל 92? הרי יש לה מנוע 5000 סמ"ק. אז זה עושה אותה נשק קטלני?

גם דייהטסו סיריון עם מנוע 1000 יגיע ל140. אבל הוא נחשב לא קטלני כי יש לו מנוע 1000? ומה עם אונו טורבו? רק מנוע 1300...

מה יעשו.. יוציאו "רשימה שחורה"?

כשמגיעים לנושא תעבורה, ישנו הרושם שמדינת ישראל נסוגה לתקופות אפלות מאוד בהיסטוריה של המין האנושי...

לפעמים נדמה שזו לא שנת 2002 אלא יותר קרוב ל 1984 ...

הממשלה מבטיחה מצלמות כל קילומטר... לשוטרי תנועה ינתנו יותר סמכויות... יותר תקציבים...

מסיבות שמעט מחברי הפורום יודעים, מצאתי את עצמי לפני חודשיים כבול באזיקים במשטרת ר"ג, שש שעות בחדר חקירות. בגלל עבירת תנועה. לא מדובר חלילה ברצח או חלילה אלימות - מדובר בעבירת תנועה.

כל סטודנט שנה א' למינהל עסקים יסביר את עיקרי תיפעולו של עסק מצליח -

1 המנכ"ל (ע"ע משרד התחבורה ) משקיע כספים לפי ראות עיניו.

2 בעלי המניות (הציבור הישראלי) מינו את המנכ"ל.

3 בסוף השנה מפרסם העסק (משטרת התנועה) דו"ח רווח והפסד .(דו"ח כמות תאונות שנתי).

4 אם היו רווחים הם מחולקים בין המשקיעים בצורת דיווידנדים (במקרה שלנו - מיעוט תאונות).

5 כשיש רווחים נאים, מתגמלים בעלי המניות את המנכ:ל ומשקיעים בעסק.

6 כשאין רווחים, מפוטר המנכ"ל והעסק מצומצם - מפטרים עובדים ומייעלים.

במקרה שלנו:

1 המנכ"ל משקיע כספים כראות עיניו.

2 בעלי המניות מינו את המנכ"ל.

וכאן יש קצר...

כשחברה מפרסמת דו"ח רווח והפסד שיקרי, מישהו בהנהלה הולך לכלא וההנהלה מפוטרת. למה? כי יש כאן הונאה של בעלי המניות. שהשקיעו את כספם בתום לב וסמכו על המנכ"ל שינהל את עיניינם בצורה הטובה ביותר לפי ראות עיניו.

משטרת ישראל מפרסמת מדי שנה דו"ח המראה שיפור במצב. רק מה? משטרת ישראל שוכחת לציין שחייל שנהרג בתאונת דרכים לא מצטרף לסטטיסטיקה (רכוש צה"ל - לטיפול מצ"ח) ואדם שמת בביה"ח שעה אחרי תאונה גם לא נרשם כנפגע תאונת דרכים.

מי הם עיקר הנפגעים בתאונות (עפ"י המשטרה)? צעירים!! או ... חיילים.

בזכות נפלאות הרפואה המודרנית אשר מסוגלת להחזיק אדם במצב של כמעט מוות במשך שעות, מעט מתים במקום התאונה. 50% מתים בביה"ח...

בקיצור - כ 50% יותר ממה שמדווחת המשטרה.

אז נחזור לכלכלה.

העסק (המשטרה) מפרסם דו"ח רווח והפסד שיקרי. הם מסתירים 50% מההרוגים.

במדינה נורמאלית העסק הכושל היה נסגר - אבל לא כאן...

המנכ"ל הולך על פי צרכי העסק... והעסק מראה דו"ח רווח והפסד שיקרי. המנכ"ל יודע אבל סותם את הפה.

בסוף השנה מראים למשקיעים את ההצלחות הכבירות של העסק. הציבור מרוצה ומשקיע כספים נוספים (מיסים).

בכל מדינה נורמאלית, עסק כושל כזה היה נסגר מזמן. עסק שמציג דוחות רווח מפוברקים, בעליו נתבעים לדין ע"י בעלי המניות.

והמנכ"ל? המנכ"ל שידע הכל ושתק? - הוא הולך לכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכחו, לא מדובר כאן במניות. גם לא מדובר כאן בכסף. מדובר בחיי אדם.

מה היה קורה אם היו נלחמים בתאונות בשיטה אחרת?

כמה חיי אדם היו נחסכים?

לא משנה כלל.

גם חיי אדם אחד שווים מהפכה שלמה בתחום.

אבל כאן כנראה שאדישים לחיי אדם.

בשביל מה כל הקמפיינים ??? בשביל להציל חיים?????

כל הסלוגנים ומסעות הפרסום שווים לתחת - כי משהו רקוב במקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה מבטיחה מצלמות כל קילומטר... לשוטרי תנועה ינתנו יותר סמכויות... יותר תקציבים...

כל סטודנט שנה א' למינהל עסקים יסביר את עיקרי תיפעולו של עסק מצליח -

1 המנכ"ל (ע"ע משרד התחבורה ) משקיע כספים לפי ראות עיניו.

2 בעלי המניות (הציבור הישראלי) מינו את המנכ"ל.

3 בסוף השנה מפרסם העסק (משטרת התנועה) דו"ח רווח והפסד .(דו"ח כמות תאונות שנתי).

4 אם היו רווחים הם מחולקים בין המשקיעים בצורת דיווידנדים (במקרה שלנו - מיעוט תאונות).

5 כשיש רווחים נאים, מתגמלים בעלי המניות את המנכ:ל ומשקיעים בעסק.

6 כשאין רווחים, מפוטר המנכ"ל והעסק מצומצם - מפטרים עובדים ומייעלים.

במקרה שלנו:

1 המנכ"ל משקיע כספים כראות עיניו.

2 בעלי המניות מינו את המנכ"ל.

וכאן יש קצר...

כשחברה מפרסמת דו"ח רווח והפסד שיקרי, מישהו בהנהלה הולך לכלא וההנהלה מפוטרת. למה? כי יש כאן הונאה של בעלי המניות. שהשקיעו את כספם בתום לב וסמכו על המנכ"ל שינהל את עיניינם בצורה הטובה ביותר לפי ראות עיניו.

משטרת ישראל מפרסמת מדי שנה דו"ח המראה שיפור במצב. רק מה? משטרת ישראל שוכחת לציין שחייל שנהרג בתאונת דרכים לא מצטרף לסטטיסטיקה (רכוש צה"ל - לטיפול מצ"ח) ואדם שמת בביה"ח שעה אחרי תאונה גם לא נרשם כנפגע תאונת דרכים.

מי הם עיקר הנפגעים בתאונות (עפ"י המשטרה)? צעירים!! או ... חיילים.

בזכות נפלאות הרפואה המודרנית אשר מסוגלת להחזיק אדם במצב של כמעט מוות במשך שעות, מעט מתים במקום התאונה. 50% מתים בביה"ח...

בקיצור - כ 50% יותר ממה שמדווחת המשטרה.

אז נחזור לכלכלה.

העסק (המשטרה) מפרסם דו"ח רווח והפסד שיקרי. הם מסתירים 50% מההרוגים.

במדינה נורמאלית העסק הכושל היה נסגר - אבל לא כאן...

המנכ"ל הולך על פי צרכי העסק... והעסק מראה דו"ח רווח והפסד שיקרי. המנכ"ל יודע אבל סותם את הפה.

בסוף השנה מראים למשקיעים את ההצלחות הכבירות של העסק. הציבור מרוצה ומשקיע כספים נוספים (מיסים).

בכל מדינה נורמאלית, עסק כושל כזה היה נסגר מזמן. עסק שמציג דוחות רווח מפוברקים, בעליו נתבעים לדין ע"י בעלי המניות.

והמנכ"ל? המנכ"ל שידע הכל ושתק? - הוא הולך לכלא.

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

דבר כזה צריך לפרסם ברבים, אולי זה מה שיביא לשינוי!!!!

שכולם יראו איך פועלת כל המערכת המזורגגת הזאת ועובדת על כולם בעיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad: תומר אתה מבזבז את הזמן שלך בעבודה .אתה צריך לנסות ולמצוא אפשרות לפרסם (ואתה יודע איך)את כל הנתונים שהצגת לציבור (האטום)הרחב .

כל עזרה שתצטרך , אני בטוח שיהיו הרבה חברה מהמפגש ואני ,שיהיו מוכנים לעזור.

the-wolf !

205 mi16 350 -bhp !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב חילטו (יעני - המדינה לקחה) בגלל הקטע של העלמת הראיות, אם אנני טועה. לא מספיק שהדביל הזה פגע וברח, הוא גם ניסה להעלים את הראיות על ידי כך ששטף את האוטו וניסה לתקן אותו. אני לא מאמין שזה ממש נזק למיליונר כבד כמוהו לאבד קדילאק אלדוראדו בת 6 עם פגיעת שילדה מלפנים... העונש, במקרה שלו, צודק. לא בגלל הפגיעה עצמה, אלא בגלל ההפקרה, שהיא עבירה איומה, משפטית ומוסרית ביחוד ליהודי מאמין, כמו שהנהג הציג את עצמו ("לא תעמוד על דם רעך").

כן, יש אווירה מפחידה של לינץ'. ולא - משרד התחבורה לא מציג שום פתרון (מה חדש?). שר התחבורה לא ממש מתעניין בתחבורה, אלא בהשגת זמן מסך בדרך ללשכה נחשקת יותר. אין כמו התלהמות פופוליסטית להעלאת הרייטינג.

כן, נהגים צעירים הם קבוצת סיכון. נהג צעיר ברכב חזק ומהיר עלול להוות סכנה לעצמו ולסביבה (התאונה בדרך פרויד עדיין מעלה בי חלחלה - הבחור היה צריך לבלות זמן רב בכלא). גיל ההתבגרות היא תקופה מסוכנת והפכפכה, מדובר בעובדה מדעית. הצעירים פורקים עול, מורדים וחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם. זה לא אשמתם, זה אשמת הביולוגיה. אבל זה כן אשמתנו שהצעירים בארץ מקבלים רישיון לאחר קורס נהיגה מגוחך וטסט כסת"חני.

תנו לנהגים הצעירים כלים להתמודדות עם תנאי כביש קשים (ע"ע - כבישי ישראל), תסבירו להם כמה אלכוהול מסוכן, תדגימו את זה להם (שתי כוסיות וודקה ומבחן תגובה פשוט יעשו את העבודה). תבנו תחנות מנוחה והתרעננות לצד הדרכים. לא יזיק אם מתנדבי מתנ"א יעצרו נהגים צעירים לפנות בוקר, יתנו להם לשתות קצת קפה חם וימליצו להם על מנוחה קלה. הרי אחרי הכל, מטרת המשטרה היא לשרת את הציבור! שיטות כאלו יצילו הרבה יותר חיים מעוד כמה ממל"זים בישורות של כביש החוף.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר - שיטת הציד המועדפת בעתיד על שוטרי התנועה תהיה בעזרת רובה ציד קצוץ קנה.

בעזרת הכדורים הנפיצים יוכלו השוטרים לא רק לפוצץ את גולגלתך אלא אף להבטיח פגיעה ישירה ומדוייקת ברכב עצמו , ובכך למנוע מרוצחים פוטנציאליים אחרים להשתמש באותו כלי רכב רצחני אם חלילה תוריש להם אותו במותך או שיימכר למרבה במחיר.

לעצם העניין - ראה תגובתי למתנדב במתנ"א בלינק הבא :http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-889-280-1963923,00.html - המשטרע לא למדה ,לא לומדת ,ולא תלמד. (למרות אותו צדיק בסדום שמצאתי היום ,ותבורכנה ידיו האוחזות בפנקס הדו"חות). עד שלא נתארגן כקבוצה לוחמנית לשינוי דרכי פעולת המשטרע לא יגיע שום שינוי.

מיורה -הנהג הצעיר אולי מועד יותר לתאונות , אבל השיטה המטומטמת הנהוגה במדינה , תביא עוד עיוות. נניח לרגע שיחליטו להגביל נהגים למכוניות מסויימות. נראה לך שאיזשהו חכמולוג במשרד התחבורע יצליח להוציא החלטה ראוייה? הלא ההגבלה תהיה לפי נפח מנוע (שהרי 1300 שווה 13 כח לא?). וכך ייובאו לארץ כל אותם גמדי פרא יפניים (600 סמ"ק ,טווין טורבו ,אינטרקולר ,טווין קאם הזרקה ישירה עם 4WD ושלושה דיפרנציאלים ננעלים). ושוב , כל אותה התקנה תתעוות.

הלא אין סיכוי שיובאו רכבים מוגבלי הספק עבור נהגים צעירים , וגם אם כן - הרי שחיש קל יימצאו משפרים למיניהם שיחזירו את הסוסים האבודים (BRING ON THE DANCING HORSES...).

הפתרון הוא בהוצאת נהגים טובים יותר אל הכביש (ע"י שינוי כ-ל שיטת הלימוד) וכן באמצעות מתן אפשרות לעשות את אותן שטויות בתנאים מבוקרים ובטוחים יחסית.

תחרויות בין רכבים ע"י צעירים היו ,ישנן ,ויהיו. זה טבע האדם (בייחוד הגברים ,אך לא רק) - להראות של מי יותר גדול. (זה לא רק ברכבים ,אבל לענייננו). במקום לנסות להצר את צעדי המתחרים השונים ,מה שלעולם לא יהיה (אלא אם נפעיל לוויני ריגול וכו') - יכולות הרשויות להביא את המתחרים למקום ראוי ובטוח. אבל כאן ??? עדיף לצוד אותם , הם ייכחדו מתי שהוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,

Is that a fact????

נראה לי הגיוני, עניין החיילים, אבל פצוע שנפטר בביה"ח באמת לא נרשם כהרוג מתאונת דרכים??!!??

איום ונורא.....

דר"א, מצטער על הרבע שעה שנאלצת להתקע היום באיילון.....

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי הגיוני, עניין החיילים, אבל פצוע שנפטר בביה"ח באמת לא נרשם כהרוג מתאונת דרכים??!!??

איום ונורא.....

למיטב זכרוני, יש משהו כזה, אבל מדובר במוות לאחר פרק זמן ארוך מיום. אם איני טועה, שבוע או שבועיים לאחר התאונה.

שימו לב שנדיר לפגוש דיווח על אדם שנפגע בתאונה ונפטר לאחר מס' ימים בביה"ח.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גבירותי ורבותי:

"מהירות מופרזת הורגת"!!!

ולא משנה מה תגידו - יש לי הוכחות!!!!!

השוטר מורי ז"ל - מת כתוצאה ממהירות מופרזת...

כחודש אחריו נפצע קשה שוטר אחר באותן נסיבות - ממהירות מופרזת...

לפני כחודש נהרגו שני אזרחים בשעה שרשמו להם דו"ח... מהירות מופרזת.

צריך להילחם בתופעת הדו"חת המסוכנים על מהירות מופרזת.

ותומר - מורי לא רצח אף אחד - הוא הרג, יתכן בטעות, מישהו שקפץ לו לכביש כשהוא נסע במהירות של 127 קמ"ש.

גם אני הייתי הורג את אותו שוטר אם הוא היה קופץ לי מול העיניים בלילה במהירות 127 קמ"ש.

תחשבו - 127 קמ"ש הם 35 מטר בשניה.

אורות מעבר מאירים למרחק של 30 מטר....

זמן תגובה... נניח רבע שניה (אדם זריז מאד)

אין אפשרות שהאוטו יעצור... עם כל הצער - מורי ז"ל התאבד על הקדילאק.

מגיע לנאשם העונש שהוא קיבל רק בגלל הפקרת השוטר והעלמת הראיות המטופשת (פעם באה, שיעשה את זה יותר חכם).

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOXER , עם כל הכבוד ,ואני גם מקבל את הג'ננה כל פעם שאני רואה לייזר מטופש אורב בשום מקום - תגובתך לא במקום.

אני לא מאחל לאף שוטר מוות , למרות שלכאורה הם נגדי בכביש (וגם זה לא תמיד).

להפיל את כל האשמה כאן על השוטר , למרות שלחלוטין לא מקובלת עליי השיטה ואופן יישומה - לא במקום.

אותו נהג -מעבר להתנהגותו הנפשעת אחרי התאונה , אשם גם בנסיעה במהירות מופרזת בהתחשב בתנאים באותו רגע.

זה שהוא לא הספיק לבלום ולהתחמק - בפירוש מהירות מופרזת . הפתעות בכביש ציבורי היו ,הינן ,ויהיו - תנהג בהתאם. (ושים לב שלא אמרתי לאט...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, אבל -

כל תינוק מוטורי יודע לאיזה מרחק פנסי רכב מאירים.

כל תינוק מוטורי יודע גם שהלייזרים אורבים בלי אורות (כדי שלא יגלו אותם ויאטו)

כל תינוק מוטורי צריך לדעת שכשאתה קופץ לפני אוטו - הוא יכול לדרוס אותך.

מסקנה - מה שהרג את השוטר, זו הפקודה המטומטמת לקפוץ לפני האוטו, או מחסור בשיקול דעת שלו.

זה כמו הסיפור של ג'רמי על האידיוט ז"ל שניסה לחצות את איילון. תמיד אפשר להאשים את הנהג שפתאום משהו קפץ לו לפני האוטו והוא לא הספיק לעצור.

תמיד אפשר להגיד, שאם הנהג היה נוסע יותר לאט, אז אפשר היה למנוע את זה. אבל אף אחד לא חושב להוריד את המהירות ל- 60 קמ"ש - ובצדק.

לעצור מכונית מ- 127 קמ"ש ב- 35 מטר של אורות מעבר - זה בלתי אפשרי, והשוטר צריך היה לדעת את זה.

דחיל ראבק - קצת הגיון

קצת חשיבה!

ואם דרסת כבר שוטר - קצת רחמים...

עוד משהו שרציתי להגיד לתומר -

אני דווקא בעד שצעירים יוגבלו למכוניות איטיות. כמו באיטליה!

גרסאות ספורטינג שלא יכולות לעבור את ה- 150 קמ"ש, עם מנוע חזק, גיר קצר, והתנהגות מופלאה... אולי גם אני אקנה לי אחת כזאת.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה היא ,שלמרות שהשיטה המטומטמת תורמת לסכנה תרומה מכריעה -זה לא קורה כל יום.

אי אפשר לפטור פה את הנהג הפוגע בלא כלום ,בטח לא לאור התנהגותו בהמשך.

ברור שהנקודה שזועקת לשמיים היא אחריותם של שולחי השוטר ,אבל להוריד את כל האשמה מהנהג -זו התעלמות מתרומתו השלילית לתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...