Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין באינפורמציה לגביי ייצוא רכב לארה"ב

avi75
שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אודה לכל מי שיוכל לעזור לי במתן פרטים לגביי יצוא רכב לארה"ב,במה זה כרוך מבחינת משרד הרישוי ומחיר לשלוח את הרכב במכולה.

תודה

כאשר אתה מייצא פה לא צריך שום דבר מיוחד, אבל אתה צריך לברר אילו מסמכים תצטרך להמציא לקונה על-מנת שהוא יוכל להעלות את הרכב לכביש בארה"ב. (ולדעתי זהו תפקידו של הקונה לברר זאת)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה אבל הפוך לגביי ייבוא, העם מותר להשאיר את הרכב לצמיתות עם יש לו מעל 30 שנה ותו תקן הוא שהוא בארץ בזמן מוגבל?
התבלבלתי בין הייבוא והיצוא אז העם מותר לייבא רכב ולהשאירו בארץ או שיש זמן מוגבל,אם יש לרכב מעל 30 שנה אז אפשר להפוך אותו לאספנות ולהשאירו בארץ ללא זמן מוגבל?

סליחה על הבילבול

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן ליבא רכב ע 30 שנה. (כן הוא יקבל ריוי יראלי וישאר לצמיתות)

תצטרך לשלם מכס בסביבות140%

כמה מחברי הפורום כבר יבאו-תעשה חיפוש...

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן ליבא רכב ע 30 שנה. (כן הוא יקבל ריוי יראלי וישאר לצמיתות)

תצטרך לשלם מכס בסביבות140%

כמה מחברי הפורום כבר יבאו-תעשה חיפוש...

אני הצטרך לשלם מכס ע"פ מכיר הרכב שנימכר לי או לפי מחירון?

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שליחת מכולה לקווין אליזבת(ניו יורק) כולל הכל יעלה בסביבות 1400$

חייבים שטר מכר (bill of sale+bill of lading) בשביל הקונה בארה"ב

צריך ללכת למשרד הרישוי עם הרישיון רכב ות"ז ולהודיע שהרכב יורד מהארץ ולא ישוב ואז מבטלים אותו(טופס כתום)

וזהו

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אודה לכל מי שיוכל לעזור לי במתן פרטים לגביי יצוא רכב לארה"ב,במה זה כרוך מבחינת משרד הרישוי ומחיר לשלוח את הרכב במכולה.

תודה

אגב ייצוא........ האם אדם פרטי המייצא טובין כלשהו, לאו דווקא מכוניות ולאו דווקא חדש (למשל גם לזהב יהלומים וכו' יש מחירונים מוסכמים או הערכות שמאים), זכאי לקבל החזר מס יחסי על עסקת המכירה?

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ייצוא........ האם אדם פרטי המייצא טובין כלשהו, לאו דווקא מכוניות ולאו דווקא חדש (למשל גם לזהב יהלומים וכו' יש מחירונים מוסכמים או הערכות שמאים), זכאי לקבל החזר מס יחסי על עסקת המכירה?

לא, לא מקבלים החזר מס.

אישית גם לא הייתי מבטל את הרכב לפני השלמת העסקה בארה"ב, על מנת שיהיה אפשר להחזירו ללא תשלום מס כלשהו במקרה שהעסקה תעלה על שרטון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין משלוחים לחו"ל. אם שלחתי את רכבי לשיפוץ בחו"ל האם עם שובו ארצה משופץ אאלץ לשלם מס כלשהו ??

השאלה היא שאלה עקרונית ולא שאלה של עניני הוכחה בנוסח "שיוכיחו שיצא במצב גרוע וחזר משופץ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין משלוחים לחו"ל. אם שלחתי את רכבי לשיפוץ בחו"ל האם עם שובו ארצה משופץ אאלץ לשלם מס כלשהו ??

השאלה היא שאלה עקרונית ולא שאלה של עניני הוכחה בנוסח "שיוכיחו שיצא במצב גרוע וחזר משופץ".

עקרונית כן, במידה ובודקים את האוטו בחזרתו לארץ. יתכן ותידרש להציג את חשבון השיפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, צור קשר עם פוקס בפרטי.

אני זוכר שהוא הקים פעם מועדון יצואני מיקרובאסים, אז בטח יהיה לו מידע שיוכל לעזור לך.

בהצלחה

אסף

:-D:wink::-)

הייתי שמח לעזור אבל אני לא ממש מתמצא במיקרובאסים עם גיר אוטומט.

פולקסווגן טרנספורטר - יצירת אמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...