Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(קניית רכב ב)אוטו סנטר

moriah_moshe
שימו לב! השרשור הזה בן 4246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

השבוע הלכתי לאוטו סנטר והתענינתי לגבי רכישת רכב.

הנציג הראה לי רכב שמאוד ענין אותי וגם המחיר היה לטעמי.

ששאלתי אותו האם יהיה אפשר לראות את הרכב הוא אמר לי שהדבר בלתי אפשרי והסביר לי שהרכב עדיין נוסע והוא לא אצלם...

לא ככ הבנתי מה הסיפור. אני לא הולך לקנות רכב ללא בדיקה שלי ובטח לא הולך לקנות רכב בלי לראות אותו.

האם זה דבר מקובל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוריה,

כנראה שהייתה אי הבנה כלשהיא בינך לבין נציג המכירות בסניף. אנסה להסביר:

נציג המכירות בסניף רואה במחשב את המלאי של כל חברת אוטוסנטר הכולל סניפים בכל רחבי הארץ, וזה מלבד מלאי הרכבים שנמצא בכל רגע נתון בסוכנות בה הוא עובד. כלומר, יכול להיות מצב שבו לקוחה נכנסת לסניף ומתעניינת ברכב שנמצא בסניף מרוחק. הנציג רואה את הפרטים המלאים של הרכב במערכת הממוחשבת למרות שפיזית הרכב נמצא בסוכנות אחרת, מציע את הרכב ללקוחה ומציע לה את האפשרות לרכוש אותו.

במידה והלקוח מעוניין להתקדם ברכישת הרכב מזמינים את הרכב מהסניף בו הוא נמצא והלקוח מתבקש לשלם מקדמה על חשבון הרכב. כשהרכב מגיע לסניף המבוקש הלקוח מוזמן שוב לסניף על ידי נציג המכירות ויכול לבדוק את הרכב במכון בדיקה כרצונו. במידה והלקוח בוחר לוותר על העסקה מכל סיבה שהיא, הוא מקבל את המקדמה ששילם בחזרה.

במקרה הזה, אם אני מבין נכון את מה שכתבת, מדובר על רכב שככל הנראה נמצא באחד מהמוסכים המורשים של הרשת ובתהליך הכנה למכירה. בוודאי שתוכלי לראות את הרכב לפני רכישתו, אף אחד לא מצפה ממך לשלם כמה עשרות אלפי שקלים על רכב ללא בדיקה!

במידה והנציג בסניף מסר לך מידע אחר, אנא פני אלי בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוריה,

במידה והלקוח מעוניין להתקדם ברכישת הרכב מזמינים את הרכב מהסניף בו הוא נמצא והלקוח מתבקש לשלם מקדמה על חשבון הרכב. כשהרכב מגיע לסניף המבוקש הלקוח מוזמן שוב לסניף על ידי נציג המכירות ויכול לבדוק את הרכב במכון בדיקה כרצונו. במידה והלקוח בוחר לוותר על העסקה מכל סיבה שהיא, הוא מקבל את המקדמה ששילם בחזרה..

את המקדמה מחזירים ללקוח זה נכון ,לפי החוק אתם מחוייבים. אבל מה בקשר לתשלום גרירה/שינוע של הרכב לסניף שהלקוח ביקש ? את התשלום עבור השינוע לא מחזירים ! (תקן אותי אם אני טועה ), וזה בערך מסתכם בסכום של 500 +- ש"ח.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והלקוח בדק את הרכב ומצא כי אינו לשביעות רצונו כספו מוחזר לו. אין דמי שינוע.

ייתכן שמה שאתה מתאר מקובל בחברות אחרות, אינני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...