Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן קופה 1.6

nahag-pesha
שימו לב! השרשור הזה בן 7178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנ מגאן קופה 1.6 ידנית.

הייתי רוצה לשמוע דעות על הרכב הנ"ל , בעיקר מאנשים שהיה להם כזה.

ואני לא מחפש תגובות בסגנון - עדיף 2 ליטר , כי אין לי כסף לא לדגם ולא לדלק.

אני לא מחפש רכב משפחתי , אלא רכב יפה עם התנהגות מהנה.

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנ מגאן קופה 1.6 ידנית.

תודה מראש !

כבש בעור זאב.

המכונית חולקת אחד לאחד את מכלולי דגם ה 5 דל' - תחליט בעצמך אם ל-5 דלתות יש התנהגות מהנה או לא.

תכלס האוטו נוח ומשלב מראה ספורטיבי עם ביצועים של משפחתית רגילה וכל היתרונות/חסרונות שלה.

מאחורה מ-א-ו-ד צפוף.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמרו לך "לך על ה 2.0",הסיבה היתה המנוע החזק שיש ב 2.0 רק בקופה ולא בהאצ'בק.כאמור,דגם ה 1.6 הן ידני והן אוטומטי,זהים לחלוטין לדגמי ההאצ'בק והסאדן,למעט בסיס גלגלים קצר יותר שמקנה להם התנהגות קצת יותר חדה וזריזה,במחיר וויתור על המושב האחורי ומחירי שוק גבוהים,בלי סיבה.מאותה סיבה בדיוק הפיאט ברוואבו מבוקשת ויקרה בהרבה מהבראווה,בלי שום סיבה,למעט עיצוב ודאווין...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנ מגאן קופה 1.6 ידנית.

תודה מראש !

גרסת ה 1600 (ביחוד ה 8 שסתומים) אינה חזקה יותר ממשפחתית רגילה, ומתנהגת בערך כמו משפחתית ממוצעת. הרכב מאובזר יחסית, נוח לנוסעים מקדימה, לא יותר מסביר לנוסעים מאחור... הבעיות העיקריות של הרכב הן בעיות חשמל מעצבנות, בעיות בסאנרוף, וצבע דוהה...

בקעצור, רכב פוזה זול לאחזקה...

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שאני סטודנט שמחפש לחסוך כרגע בכסף , ואין לי משפחה להסיע (רק אותי ובת זוגתי) ,

ואני לא נוסע להשתתף במירוצי כביש בימי שישי - האם הרכב הזה יתאים לי.

או שצפויות לי בעיות רבות וביקורים רבים במוסך ? (הנושא הזה שנוי במחלוקת בכל הדיונים שנכנסתי אליהם)

כמובן שמדובר בגרסת ה 16V. שנת 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחת שחיפש כזו די הרבה זמן ובסוף לקח 2 ליטר (תודה לאל...) אני יכול להגיד לך כמה דברים:

הרכב עצמו יחסית נוח מקדימה עם מושבים תומכים, מאחורה שני מושבים אשר נוחים מבחינה רוחבית אבל צפופים מאד כי אין מרווח לקדימה, האוטו יחסית מאובזר ונחשב בטיחותי, אבל אין בו אבזורים שקיימים רק ל2 ליטר (לדוגמא כרית אויר לנוסע ליד הנהג אם אינני טועה).

האוטו מבחינת ביצועים גרוע מאד, גם לעומת משפחתיות אחרות באותו נפח מנוע, למרות שאם אתה מתכוון לקנות אחד משנת 2000 ומעלה יש שיפור (16 שסתומים בחדש לעומת 8 בישן), הדבר היחיד שמבדיל בינו לבין הגרסא המשפחתית הוא שלמרות האבזור הדומה האוטו יותר נמוך וגם הצמיגים אם אני לא טועה הם כמו אצלי עם חתך נמוך.

מבחינת אמינות, בכל הדגמים יש בעיות קטנות ומציקות בעיקר בנושא החשמל, ישנן בעיות שאי אפשר לדבר עליהם כאינדיבידואליות (כמו שרבים חושבים שאם האוטו טופל כראוי הוא יהיה שמור), קיימת עובדה נתונה לגבי כל המגאנים והיא: המכלולים עשויים מחומרים חרא!, אני מתכוון לכך שהרבה מהפלסטיקה לדוגמא עשויים מחומרים בעלי איכות ירודה במקור ויש להם בלאי מוגבר בעזרת גורמים כמו השמש בארץ, כמו ריפוד הגג באוטו, וגלגל הפלסטיק במנוע הסנרוף שנהרס כמעט בכלל המכוניות בעקבות השמש (ולכן הסנרופים לרב לא עובדים).

קיים עוד קונצנזוס אחד לגבי צבעי האוטו: הצבע חרא!, יש בעיה בפיגמנט הצבע, ואוטו שלא טופל כראוי ימצא בבעיות חמורות (שלי עכשיו בצביעה).

עכשיו לכמה עניינים ללא ביסוס ממשי- שמועות- לפי הבנתי אמינות המנוע עצמו בדגם ה1.6 לא משהו לעומת ה2.0 ויש מאד להקפיד על טיפולים.

בקיצור אם אתה מחפש פוזה ולא נהיגה, האוטו מעניק תמורה מצויינת, במיוחד בגלל המחירון הנמוך של הצרפתיות (ביחס ליפניות באותו השנתון לדוגמא). גם אני הייתי כזה, אבל מה לעשות, התאהבתי בהנהיגה באוטו שלי, ומנוע של 1.6 בחיים לא יוכל להציע לך את העניין הזה...

נ.ב- בקשר לדלק, מנוע ה1.6 ידוע כמנוע חסכוני לאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שאני סטודנט שמחפש לחסוך כרגע בכסף , ואין לי משפחה להסיע (רק אותי ובת זוגתי) ,

ואני לא נוסע להשתתף במירוצי כביש בימי שישי - האם הרכב הזה יתאים לי.

או שצפויות לי בעיות רבות וביקורים רבים במוסך ? (הנושא הזה שנוי במחלוקת בכל הדיונים שנכנסתי אליהם)

כמובן שמדובר בגרסת ה 16V. שנת 98

ה 16V הוא מנוע מעולה והביצועים טובים מאוד (בגיר ידני).

ה 8V היה חסכוני מ-א-ו-ד וגמיש - ה 16V לא רחוק ממנו בעניין הזה.

סה"כ תיקח בחשבון שהאוטו צפוף מאוד מאחור ומי שישב אחורה (ועוד ישבו, אתה תראה) יסבול ק-ש-ו-ת.

לאוטו יש את ה LOOK שהרבה אוהבים, הוא נוח מאוד וזריז (בגירסת ה 16V).

קח בחשבון שהאמינות לא מושלמת - אבל סה"כ החבילה הזו קולעת לאנשים כמוך שמחפשים רכב עם פוזה על גוף מוקטן וחלקי חילוף של משפחתית רגילה (יש לזה גם יתרונות).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 16V הוא מנוע מעולה והביצועים טובים מאוד (בגיר ידני).

ה 8V היה חסכוני מ-א-ו-ד וגמיש - ה 16V לא רחוק ממנו בעניין הזה.

סה"כ תיקח בחשבון שהאוטו צפוף מאוד מאחור ומי שישב אחורה (ועוד ישבו, אתה תראה) יסבול ק-ש-ו-ת.

לאוטו יש את ה LOOK שהרבה אוהבים, הוא נוח מאוד וזריז (בגירסת ה 16V).

קח בחשבון שהאמינות לא מושלמת - אבל סה"כ החבילה הזו קולעת לאנשים כמוך שמחפשים רכב עם פוזה על גוף מוקטן וחלקי חילוף של משפחתית רגילה (יש לזה גם יתרונות).

איציק

או.קי. ! תודה רבה ! זה מה שרציתי לשמוע ! מילים אחרונות של עידוד לפני ההוצאה הכספית.

ועכשיו שאלה אחרונה לפני שאני קופץ לבריכת המכוניות המשומשות לחפש לי נסיכה

האם בארצנו הקטנה קיים דגם 16V בשנים 97-98

או שהדגם 16V החל רק ב 2000 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קי. ! תודה רבה ! זה מה שרציתי לשמוע ! מילים אחרונות של עידוד לפני ההוצאה הכספית.

ועכשיו שאלה אחרונה לפני שאני קופץ לבריכת המכוניות המשומשות לחפש לי נסיכה

האם בארצנו הקטנה קיים דגם 16V בשנים 97-98

או שהדגם 16V החל רק ב 2000 ?

למיטב ידעתי, מסוף 99

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק משנתון של 2000 עם הצורה החדשה יש למנוע 1600 16v

כללית הרכב מאוד יפה ונוח ומאחורה זה לא כל כך צפוף ביכלל לך תשב ותבדוק, ברור שיש יותר צפיפות ממשפחתית אבל אפשר לשרוד.

בגדול הרכב נוח מאוד יפיפה ושיהיה לך רק במזל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק משנתון של 2000 עם הצורה החדשה יש למנוע 1600 16v

כללית הרכב מאוד יפה ונוח ומאחורה זה לא כל כך צפוף ביכלל לך תשב ותבדוק, ברור שיש יותר צפיפות ממשפחתית אבל אפשר לשרוד.

בגדול הרכב נוח מאוד יפיפה ושיהיה לך רק במזל טוב

לא כל כך צפוף ? תלוי למי (אולי לגמדים מאוד מרווח ונוח מאחורה, אבל בטח שלא לאדם בגודל ממוצע ואפילו רזה...)

בן אדם שמן/גדול/רחב לא יוכל לשבת מאחורה (או שהוא ישב מאחורה אבל מקדימה לא יוכל לשבת נהג/נוסע).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי שילך לבדוק אני מטר שמונים ואני יושב סבבה מאחורה יש את הרכב הזה לחבריי ולי אישית ביכלל לא היה צפוף, ברור שזה מקדימה צריך להזיז את הכיסא קצת קדימה יותר, אבל שוב פעם לי ולחברים שלי זה ביכלל לא הפריע כל כך , מה שכן לחבר אחר יש יונדאי קופה ושם פי שתיים יותר צפוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...