Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ספלאש חדשה - יומן מעקב

mirela
שימו לב! השרשור הזה בן 3928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

בשעה טובה רכשנו סוזוקי ספלאש ידנית חדשה.

לאחרונה עברנו את 1000 הק"מ הראשונים וזו הזדמנות לסכם.

מחיר: 68900

קיבלנו במתנה קודנית אינטגרלית, מרימי שמשות, חיישני רוורס+צג ופסי מגן לדלתות.

הוספנו גם משענת יד מקורית בין המושבים.

הרכב עצמו נופל בין שתי הקטגוריות של מיני וסופר מיני.

עם גובה של כמעט 1.60 הישיבה די גבוהה והתחושה היא של מיני ג'יפ.

מנוע 1242 סמ"ק עם הספק מכובד ביותר של 94 כ"ס, דבר המאפשר זמינות כוח בכל שלב בנהיגה.

התחושה על כביש טובה מאוד ואף שמדובר ברכב בסיסי למדי אפשר להפיק הנאה מהנהיגה.

המרווח במושבים הקדמיים טוב מאוד כולל בגובה, במושבים האחוריים המצב די סביר.

תא המטען די קטן, ישנה מתחתיו עוד תוספת קטנה בה מרימים את הרצפה ואז נחשף עוד מקום אכסון.

מתחתיו - גלגל רזרבי מוקטן.

המושבים מתקפלים בפורמט של 40/60, יוצרים שטח ישר וגדול להובלת חפצים גדולים.

אבזור (רשימה חלקית):

חלונות חשמל קדמיים בלבד

רדיו דיסק MP3 נשלט מגלגל הרכב (אין USB)

מראות מתכוונות ומחוממות

מול הנהג - לוח מהירות גדול וכן צג בו מופיעה השעה והטמפ' וכן ק"מ כללי, איפוס וכו'.

הייתי מעדיף שהשעון ימוקם בקונסולה המרכזית.

מד הסל"ד ממוקם כשעון נפרד מעל מד המהירות. פטנט חמוד מאוד.

מזגן חזק.

בטיחות:

6 כריות אוויר, ABS, EBD, ESP,

לגבי צריכת הדלק אעדכן בהמשך.

CAR_Suzuki_Splash_3.jpg

Splash%20turquoise.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קודם כל תתחדש, גם אני שקלתי לקנות את הרכב אך בסוף הורדתי קצת בתקציב ורכשתי יונדאי I30.

בזמנו נהגתי על ספךאש אוטומטית שקיבלתי מהשכרה למשך שבועיים וצריכת הדלק הייתה לא ממש טובה (1 ל 9) אך כל הנסעות היו בתוך העיר ועם מזגן.

אשמח לשמוע ממך עדכון לגבי צריכת הדלק בדגם הידני והמשופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמי. נהגתי בעבר הלא רחוק במשך שלושה שבועות על סוזוקי ספלאש מהשכרה. מאוד לא אהבתי את העיצוב החיצוני למרות שבפנים התחושה אכן הייתה דומה למיני ג'יפ.

תתחדש ותהנה.

אשמח לשמוע על צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג כמה וכמה פעמים על סוזוקי ספלאש, על 3 רכבים כאלה ליתר דיוק, אוטומטיים.

רכב חמוד מאוד מבפנים, מכוער מאוד מבחוץ.

לא עובר את ה160 קמ"ש, מנסיון, בקפריסין :lol::lol::lol:

היות שהם היו רכבים מהעבודה לא התחשבתי בחסכוניות אבל שמתי לב שהצלחתי לגמור בין שליש לחצי מיכל לאורך כ120 ק"מ (עפ"י הסימונים בצג), אין לי שמץ מה הקיבולת שלו אגב.

סה"כ הרכב מצא חן בעיני, תתחדשו ותהנו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורג אותי רעיון ה"בוא נחסוך 2000 שקל בלא לשים חלונות חשמל אחוריים". זה קמצנות לשמה והיום זה דבר שצריך להיות סטנדרט, ביחד עם כניסת AUX, שגם עליו ההתקמצנות לא מובנת בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורג אותי רעיון ה"בוא נחסוך 2000 שקל בלא לשים חלונות חשמל אחוריים". זה קמצנות לשמה והיום זה דבר שצריך להיות סטנדרט, ביחד עם כניסת AUX, שגם עליו ההתקמצנות לא מובנת בעליל.

גם אני חש ככה ג'ניטור

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קמצנות בזה? מי שיושב מאחור שיפתח לעצמו את החלון. מה שחשוב לנוחות הנהג אלה החלונות הקדמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבתור נוסע מאחור, מרגיש לי ממש מפגר לגלגל את החלון. מעבר לזה, בתור נהג יצא לי הרבה פעמים לפתוח את ארבעת החלונות לצינון מהיר של הרכב ולתחלופת אוויר. חלונות חשמל לא צריך להיות נחלתם של עשירים, לא מדובר במנגנונים כל כך מורכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה עם חלונות פתוחים מכניסה יותר אבק ופיח לרכב מאשר תועלת. 2 חלונות בהחלט יספיקו. חוץ מזה, מה כל כך מפגר בלסובב ידית 3 סיבובים כדי שהחלון יפתח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבק ופיח? נו באמת, כולנו נוסעים בדיונות על בסיס יום יומי?

לטעמי העניין הוא לא ב״מפגר״ העניין הוא בנוחות. גם לי בתור נהג יצא לא פעם לפתוח 4 חלונות לתחלופת אוויר כשנכסתי לאוטו אחרי שעמד בשמש כמה שעות.

והרכב שלי הוא עוד2003. מרכב ׳12 מצופה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לדיונות אין צורך להגזים. אתה לא תאמין כמה אבק נכנס לאוטו - רק מלהסתכל על ריפוד הגג אפשר לדעת מי אוהב לנסוע עם חלונות פתוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיושב מאחור שיפתח לעצמו את החלון. מה שחשוב לנוחות הנהג אלה החלונות הקדמיים.

זה מגיע לנוחות של הנהג כשהנוסע מאחורה הלך בלי לגלגל את החלון חזרה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...