Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 2011 עם 60 אלף ק"מ או רכב 2009 עם 60 אלף ק"מ

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זה לא בהכרח בעיתי , כלומר בהנחה ששאר הנתונים זהים הייתי מעדיף את הרכב החדש יותר, מכיוון שבנוסף לקילומטרים שהרכב עובר הבלאי מצטבר גם עם הזמן. גומיות , צבע ,פנים הרכב ועוד .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה - איך עבר הרכב את אותם ק"מ, לפחות את מרביתם (נסיעה עירונית / בינעירונית).

דבר נוסף - ק"מ גבוה - יש חשיבות לביצוע טיפולים במועדם נסועה/זמן (זה יהיה עפ"ר לפי ק"מ שנסע ולא לפי זמן). בדוק את זה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להקיש על מצב הרכב מבחינת הקילומטרז' שלו בלבד.

חשוב לבחון את מצבו של הרכב נכון להיום. פעמים רבות, רכב שנסע נסיעות קצרות בתוך העיר יהיה שחוק יותר מרכב שנסע נסיעות בין עירוניות ארוכות ורגועות. בדוק היטב את שתי המכוניות במכון בדיקה שאתה בוחר, זכור שעל קילומטרז' חריג יש הפחתה המוגדרת במחירון הרכב ודאג לקבל את פירוט ההסטוריה של הרכב (כדי לוודא שהוא טופל כראוי ובזמן).

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף עוד שאלה שתעזור לך להכריע,כמה ק"מ אתה מתכוון לנסוע ?

אם באיזור הממוצע 15,000-20,000 לשנה,גם אם תקנה את הרכב עם הק"מ הגבוה יותר,אתה תאזן את הק"מ שעכשיו נראה חריג ביותר למשהו ממוצע+-.

אם אתה מתכנן לנסוע מרחק גדול משמעותית מ-20,000,אולי בכל זאת ה- 2009 עדיפה.

אם הרכב בעל מנוע דיזל,עניין הק"מ בכלל לא פקטור במקרה הזה ובנוסף,אל תשכח דבר חשוב מאוד-ברכב משנת 2011 אתה מקבל בונוס משמעותי- אחריות ארוכה יחסית על הרכב,מה שלא תקבל בשנתון 2009 (אולי עוד 3 חודשים וקצת בלחץ אם הרכב עלה בסוף 2009 על הכביש או שאולי האחריות תמה).

עניין האחריות חשוב,כי נכון שרכב בן 3 יראה באופן כללי אמינות כזו או אחרת,אך האחריות תתן לך ראש שקט הרבה יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...