Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גלגלים מ 14" ל 15"

שימו לב! השרשור הזה בן 4249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התחדשתי בסקודה פאבייה 1.4 ידנית.

הרכב מגיע מהחברה עם גלגלי 14" - R/14/185/60

אני רוצה לשים גאנטים ממגנזיום, וחשבתי להגדיל את הגלגלים ל 15".

דרך החברה אני יכול להחליף אבל זה יקר יותר, לכן אני רוצה לעשות את זה באופן פרטי.

השאלות הן:

1. האם אפשר בכלל להחליף ולקבל אישור ממשרד הרישוי? (מה צריך לעשות בדיוק)

2. האם הרכב מבחינת ביצועים יסע יותר טוב? (אני יודע שמוכרים את הרכב גם עם גודל - R15/195/55

3. האם זה אומר שאני יכול להחליף רק לכזה גודל?(כמו שהחברה מוכרת)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם אתה צריך לבדוק האם ניתן להרכיב גלגל 15" על פי הוראות יצרן, וגם גודל צמיגים שמתאימים על פי היצרן, רק ככה ניתן לאשר ג'אנט מוגדל.

כנס לאיזה מכון טסטים ותשאל איזה גודל מאושר על פי הספר שלהם(auto data), הם יגידו לך בידיוק מה מותר ומה אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם הרכב נמכר עם מידת צמיגים 195/55R15 מהיבואן, המידה הזו בביטחון מאושרת וההחלפה אליה ברישיון מתבצעת בקלות במשרד הרישוי.

יכול להיות שיש עוד מידות צמיגים בקוטר גלגל 15" שמותרות לפאביה, אך זאת תוכל לבדוק כפי שנאמר לך בכל מכון רישוי בתוכנה שנקראת "אוטו דטה". בכל מקרה, המידה הזו מומלצת ותיתן את השיפור שאתה מצפה לו מבלי לפגוע בנוחות.

אז לשאלותיך:

1) אפשר לקבל אישור ממשרד הרישוי.

2) הביצועים לא ישתפרו, אך סביר שההתנהגות בפניות והתחושה מההגה תשתפר עקב הגידול ברוחב הצמיג והקטנת החתך.

3) אתה יכול לגודל שצויין, אך יכול להיות שתוכל למידות נוספות לאחר בדיקה במכון רישוי.

בכל מקרה, פנה אלינו להמלצות למקומות עם מבחר חישוקים גדול ומחירים הוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצדק להעלות מידה בס'מ, לא משהו שצמיג איכותי בגודל מקורי לא ייתן.

אם אתה מחפש פוזה, לך על זה

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעלות בשלוש מידות זה יתן משהו?

בפאביה אפשר להתקין 185/60R14, 195/50R15, 205/45R16 ואפילו 205/40R17.

ב17 מן הסתן יתקבל השיפור הכי משמעותי באחיזה (והפגיעה הכי חזקה בנוחות+דלק+ארנק), אבל באמת שצריך להיות קצת מסובב כדי לשים 17" על 86 סוסים מסכנים..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...